Grout Cross Country Invitational 2021

Schenectady, NY
Hosted by Schenectady

Athlete Entries


High School Boys 462 entries

Athlete Seed Team
Loiselle, Lucas Cohoes
Smigen, Michael Mayfield
Rundall, Evan Plattsburgh HS
Dempsey, Andrew Washingtonville
Henson, Shen Bethlehem Central
Michel, Samuel North Rockland
Sherwin, Thomas Saratoga Catholic
Quail, Alex Shenendehowa
Cary, Matthew LaSalle Institute (Troy)
Ortega, Trevor Bethlehem Central
Murray, Peter Christian Brothers Academy (CBA
Doehla, Christopher Albany High School
Donlon, Jackson Queensbury
Cella, Anthony Notre Dame-Bishop Gibbons
Robilard, Phillip Lake George
Davin IV, Tommy Mechanicville Central
Viotto, Christopher North Rockland
Gemmett, Jack Schalmont
Cirincione, Christian Columbia (Sec 2)
Barrett, Mason Shenendehowa
Fazzone, Nathan Shaker
Teer, Tristan Granville Jr/Sr High School
Moules, Dylan Galway
Murray, Colin Greenwich Central
Baumann, Thomas Greenville
Fessel, Alex Cohoes
Levin, Josh Bethlehem Central
Lucero, Gabe Mayfield
Fitzwater, Bransen Plattsburgh HS
Vargas, Howard Bethlehem Central
Fox, Patrick North Rockland
Law, Aidan Saratoga Catholic
Waters, Jonathan Shenendehowa
Patrick, Dan Stillwater
Phillips, Aidan Bethlehem Central
Smith, Noah Christian Brothers Academy (CBA
Kirchgraber, Henry Albany High School
Eppedico-Cirillo, Patrick Queensbury
Leverett, Jaden Notre Dame-Bishop Gibbons
DeCanio, Sean Lake George
Pimentel, Aidan North Rockland
Orcutt, Andrew Columbia (Sec 2)
Cea, Joseph Bethlehem Central
Matthews, Philip Shenendehowa
Lawler, Andrew Shaker
Lotz, Tim Granville Jr/Sr High School
Mehan, Garrett Stillwater
Carola, Jeff Washingtonville
Fielder, Frederick Bethlehem Central
Caldon, Ezekiel Christian Brothers Academy (CBA
Castle-Hackett, Aiden Plattsburgh HS
Noronha, Brian Washingtonville
Wang, Dylan Bethlehem Central
Conklin, Adam Stillwater
Curry, Austin North Rockland
Lounsbury, Owen Berne-Knox-Westerlo
Sands, Sergio Shenendehowa
Passino, Alex Shaker
Bakemeier, Preston Granville Jr/Sr High School
McNaughton, Patrick LaSalle Institute (Troy)
McNally, Devlin Bethlehem Central
Pacanowski, Ashton Christian Brothers Academy (CBA
Kirtley, Josh Albany High School
Webster, Logan Queensbury
Wiley, Noah Notre Dame-Bishop Gibbons
Cocozza, Anthony Lake George
Hirsch, Jake North Rockland
Flowers, Carter Schalmont
Pranay, Penteyala Shenendehowa
Johnson, Elijah Glens Falls
Barlow, Nick Fort Plain
VanAlstyne, Dustin Greenville
Sherer, Justin Bethlehem Central
Vogel, Michael Christian Brothers Academy (CBA
Jenkin, Ben Queensbury
Triantafillou, Zach Washingtonville
Bhatt, Krish North Rockland
Rogers, Dean Berne-Knox-Westerlo
Clay, Matthew Shenendehowa
DeLaCruz, Robert Shaker
Houser, MIchael LaSalle Institute (Troy)
Ortega, Aidan Bethlehem Central
Frattarola, Ralston Christian Brothers Academy (CBA
Eh, Christ Ta Albany High School
Levine-Grace, Jackson Mayfield
Waters, Braedan Notre Dame-Bishop Gibbons
Satchell, Leandrew North Rockland
MacEntee, Hayden Schalmont
Chandrasekera, Thenuk Columbia (Sec 2)
Sato-Beaudoin, Yugo Shenendehowa
Wright, Arlan Berne-Knox-Westerlo
Wolf, Jonathan Shenendehowa
Menard, Jackson Glens Falls
Welch, Dustin Fort Plain
Semaska, Mike Greenville
Stevens, Ben Bethlehem Central
Ferguson, Ryan Christian Brothers Academy (CBA
Hemsing, Jakob Queensbury
Hughes, Joshua Broadalbin-Perth
Medina, Aurelio Washingtonville
Spitzer, John Lake George
daniels, patrick Mechanicville Central
Colella, Guiseppe North Rockland
Christopher, Leo Shenendehowa
Boisvert, Patrick Shaker
Christopher, Jack Shenendehowa
McMahon, Maccoy LaSalle Institute (Troy)
Tuman, Miles Bethlehem Central
Halligan, Aidan Christian Brothers Academy (CBA
Kirtley, Jacob Albany High School
Pitts, Servais Schenectady
Carpenter, Michael Fonda-Fultonville
Affoumani, DanieL North Rockland
Rowe, Hayden Schalmont
Ravilla, Mokshagna Columbia (Sec 2)
Fahey Stack, Liam Lake George
MacNary, Jack Mechanicville Central
Chery, Claudel North Rockland
DeChiro, Jack Shenendehowa
Naselli, Trey Johnstown
Carlson-Lee, Orin Bethlehem Central
Picard, Matthew Christian Brothers Academy (CBA
Fay, William Queensbury
Elwood, Matthew Broadalbin-Perth
Parrella, Nate Schalmont
Yang, Kevin Columbia (Sec 2)
Calderon, Jeremy Bethlehem Central
Javid, Abdul Shaker
Brimhall, Nathan Shenendehowa
Bohan, Brady Washingtonville
McSwieney, Joshua Christian Brothers Academy (CBA
Del Puerto, Vicente Albany High School
Jones, Hunter Mayfield
Watson, Christian Schenectady
Hine, Addison Fonda-Fultonville
Thompson, Nicholas Lake George
Wright, Pat Mechanicville Central
Michel, Fritzner North Rockland
Swali, Ishan Shenendehowa
Tomchik, Oliver Johnstown
Murphy, Mikey Bethlehem Central
Chenevert, Jack Christian Brothers Academy (CBA
Murray, Andrew Queensbury
Satas, Andrew Broadalbin-Perth
Creaser, Brendan Bethlehem Central
Kota, Harsha Shaker
Fox, Christian Shenendehowa
Brady, Benjamin LaSalle Institute (Troy)
Smith, Michael Hartford
Mynio, James Washingtonville
Scunziano, Christian Mayfield
Sharp, Josh Plattsburgh HS
Khan, Aleem Schenectady
Monastero, Brayden Queensbury
Herrick, Oliver Lake George
Barnes, Nick Mechanicville Central
MacAlpin, Jacob North Rockland
Rash, Merrick Schalmont
Hook, Gavin Shenendehowa
Clinton, John Tamarac
Schneider, Cody Galway
McNay, Keiran Bethlehem Central
Marchese, Jack Christian Brothers Academy (CBA
Saha, Ananta Albany High School
Duttine, Donald Plattsburgh HS
Lemieur, James Shenendehowa
Larsen, Jude Troy
Ebanks, Alejandro LaSalle Institute (Troy)
LaCross, Hunter Hartford
Novak, Sean Bethlehem Central
Mormino, Anthony Christian Brothers Academy (CBA
Quist, Benjamin Albany High School
Davidson, Liam Queensbury
Montville, Benjamin Lake George
Coreno, Will Mechanicville Central
Varieur, Justin North Rockland
Ricciardi, Nick Schalmont
Schambach, William Shenendehowa
Bulatao, Garrett Shaker
Shea, Colin Tamarac
Johnson, Quinn Granville Jr/Sr High School
Comensky, Will Galway
Bertrand, Connor Cohoes
VanNostrand, Shane Mayfield
Duda, Connor Plattsburgh HS
Meek, Sean Bethlehem Central
Nava, Eduardo North Rockland
Munn, Adam Saratoga Catholic
Scully, Jai Shenendehowa
Perniciaro, Frank Stillwater
O'Connell, Rhys Bethlehem Central
Gregorius, Evan Christian Brothers Academy (CBA
Kelly, Aiden Albany High School
Driscoll, Nate Queensbury
Evans, Hasani Notre Dame-Bishop Gibbons
Willett, Caden Lake George
McCaffrey, Liam North Rockland
Brown, Connor Schalmont
Macey, Nolan Shenendehowa
Karthik, Namrish Shaker
Rockenstire, Hunter Granville Jr/Sr High School
Bruno, Anthony LaSalle Institute (Troy)
Allen, Colin Washingtonville
Santelli, Vinnie Cohoes
Armbruster, Declan Bethlehem Central
Johnson, Jacob Mayfield
Frakes, Jonathan Plattsburgh HS
Murphy, Patrick Bethlehem Central
Butchar, Michael North Rockland
Sanok, Raphael Saratoga Catholic
Colindres, Jason Shenendehowa
Zazzaro, Anthony Stillwater
Gross, Brady Glens Falls
Singh, Ronan Bethlehem Central
Pacanowski, Donovan Christian Brothers Academy (CBA
Kam, Kevin Albany High School
Sweetser, Bailey Queensbury
Youngs, Ben Notre Dame-Bishop Gibbons
McLarty, Everett Lake George
Koehler, Kenny North Rockland
Brinkman, Gavin Schalmont
Colonno, Conner Bethlehem Central
Kruse, Jannis Shenendehowa
O'Donnell, Tyler Shaker
Powell, Carter Granville Jr/Sr High School
Gormley, Aiden Glens Falls
Dahlstrom, Andrew Washingtonville
Rumrill, Bryce Fort Plain
Pettit, Kaleb Greenville
Hershberg, Luke Bethlehem Central
Mangione, Jack Christian Brothers Academy (CBA
Niero, Michael North Rockland
Frank, Riley Plattsburgh HS
Aery, Logan Broadalbin-Perth
Triantafillou, Alex Washingtonville
Fausel, Max North Rockland
Martin, Aidan Berne-Knox-Westerlo
Doll, Logan Shenendehowa
Raghubar, Alexander Shaker
McNaughton, Brendan LaSalle Institute (Troy)
Fullem, Liam Bethlehem Central
Chait, Joshua Washingtonville
Ryan, Noah Christian Brothers Academy (CBA
Gillespie, Aengus Albany High School
Panaccia, Pietro Notre Dame-Bishop Gibbons
Daley, Michael Schenectady
Linehan, Fredrick Lake George
Mair, Nick North Rockland
Hughes, Connor Schalmont
Rider, AJ Bethlehem Central
Hallahan, Jack Shenendehowa
Lloyd, Jakob Berne-Knox-Westerlo
Eachus, Andrew Shenendehowa
Slingerland, Forrest Glens Falls
Robinson, Sam Fort Plain
Horlacher, Landon Greenville
Shekhtman, Maxim Bethlehem Central
Mangione, Thaddeus Christian Brothers Academy (CBA
Giambrone, Nicholas Queensbury
Snyder, Kolton Broadalbin-Perth
Gadson, Isaiah Washingtonville
Burns, Samuel Lake George
Pane, Sawyer Mechanicville Central
Zhinin, Mike North Rockland
Covington, Grant Shaker
Grimaldi, Luke Bethlehem Central
Noronha, Marvin Washingtonville
Matusic, Jake Christian Brothers Academy (CBA
Alvarez, Oliver Albany High School
Butler, Stephen Schenectady
Susi, Joey Fonda-Fultonville
Ruffino, Ethan North Rockland
Moreau, Spencer Schalmont
Drzymala, Brice Columbia (Sec 2)
Su, Gordon Bethlehem Central
Seagroatt, Jack Shenendehowa
Cocozza, Jonah Lake George
Lazar, Joseph Mechanicville Central
Tuohy, Ryan North Rockland
Singh, Arnav Shenendehowa
Bornt, David Johnstown
Zhang, Anthony Greenville
Halvorsen, Jackson Bethlehem Central
Leiter, Derek Washingtonville
Fusco, Dominic Christian Brothers Academy (CBA
Hicks, Jack Queensbury
VanAlstine, Rylee Broadalbin-Perth
Tarace, Benjamin Washingtonville
Bunaes, Jack Shaker
Adonnino, Andre Shenendehowa
Hunter, Daniel LaSalle Institute (Troy)
Barringer, Jacob Washingtonville
Versaci, Michael Christian Brothers Academy (CBA
Berry, Timo Albany High School
Leach, Dawson Mayfield
Knowles, Drew Plattsburgh HS
Rambharose, David Schenectady
Booth, Allen Fonda-Fultonville
Zieber, Jack Schalmont
Senich, Kyle Columbia (Sec 2)
Poulos, Anthony Lake George
Cowell, Braeden Mechanicville Central
Piccone, Devon North Rockland
Nattanmai, Rohit Shenendehowa
Suh, Micah Shaker
Ferrara, Mathew Johnstown
Clark, Derek Bethlehem Central
Baris, Brian Washingtonville
Ryan, Matthew Christian Brothers Academy (CBA
Gileski, Nick Queensbury
Canary, Benjamin Broadalbin-Perth
Laribee, Kyle Schalmont
Chamberlain, Ansen Bethlehem Central
Syed, Faazil Shaker
Clay, Michael Shenendehowa
Mandigo, Bryton Hartford
Costello, Connor Albany High School
Barney, Sam Plattsburgh HS
Casper, Dylan Schenectady
Melita, Brennan Fonda-Fultonville
DiPlacido, NIck Queensbury
Ostrander, Morgan Broadalbin-Perth
Battersea-manna, Brendan Lake George
Fitchtner, Nick Mechanicville Central
Bleyzer, Jonathan North Rockland
Levin, Jack Schalmont
Goodwill, Trevor Shenendehowa
Lange, Oliver Tamarac
Anuszewski, Clark Galway
Greenwood, Owen Bethlehem Central
Leak, Kaelan Christian Brothers Academy (CBA
Merk, Dylan Mayfield
Cortwright, George Plattsburgh HS
Dounane, Zach Bethlehem Central
Hoffman, Liam Shenendehowa
Balough, Nathan Troy
Qian, Hongxu Hartford
Wilson, Cole Washingtonville
Campopiano, Julian Queensbury
Hoffis, Cameron Lake George
Dion, Connor Mechanicville Central
Niero, Jacob North Rockland
VanHaverbeke, Henry Schalmont
Parseghian, Gregory Shenendehowa
Hood, Dean Shaker
Perry, Christopher Tamarac
Schnieder, Kyle Galway
Zheng, Kevin Bethlehem Central
Kerwan, John Washingtonville
McKenna, Jack Christian Brothers Academy (CBA
Hayes, Gitch 13:40.12 LaSalle Institute (Troy)
Efinger, Peter 13:43.40 Washingtonville
Burroughs, Dion 13:55.30 Washingtonville
Deneau, Jarett 14:09.40 Washingtonville
Mallard, Elijah 14:33.70 Washingtonville
Ariano, Jason 14:35.70 Washingtonville
Romero, Richard 14:41.02 Washingtonville
Chait, Josh 14:44.77 Washingtonville
Decker, Devin 14:51.09 Schenectady
Howe, Ethan 14:53.72 Washingtonville
Melita, Bennett 14:55.60 Fonda-Fultonville
Hayes, Eamonn 14:59.53 Bethlehem Central
Napolitano, Joe 15:06.92 Washingtonville
Tedaldi, Ryan 15:07.64 Washingtonville
Harris, Haven 15:08.00 Washingtonville
Kosich, Finn 15:10.70 Greenville
Couperus, Connor 15:11.10 Broadalbin-Perth
Russell, Patrick 15:13.27 Queensbury
Anderson, Ethan 15:17.23 Schenectady
Winston, Ezra 15:17.24 Bethlehem Central
Dettenreider, Matheu 15:22.80 Fonda-Fultonville
Abdella, Cameron 15:26.50 Mayfield
Stedman, Julian 15:31.35 Glens Falls
DeCelle, Matthew 15:35.74 Cohoes
Rocklein, Bodie 15:39.20 Bethlehem Central
Freed, Chase 15:42.43 Queensbury
Richard, Graham 15:53.46 Albany High School
Chittur, Neel 15:55.05 Albany High School
Ruberti, Trevor 15:56.30 Mayfield
Krinkle, William 15:57.36 Washingtonville
Jones, Liam 15:58.42 Queensbury
Roeder, Griffin 15:59.90 Bethlehem Central
Sanges, Ty 16:02.10 Fonda-Fultonville
Herrick, Isaac 16:04.43 Lake George
Gabriel, Gianni 16:08.25 LaSalle Institute (Troy)
Koplik, Nathaniel 16:09.00 Bethlehem Central
Jourden, Braydon 16:10.80 Mayfield
Cwiakala, Alex 16:13.80 Johnstown
Crapanzano, Nicholas 16:19.80 Washingtonville
Harrington, Tyler 16:22.97 Queensbury
Abbuhl, Justin 16:30.00 Bethlehem Central
Badrie, Krishan 16:32.40 LaSalle Institute (Troy)
Dickson, David 16:36.43 Schenectady
Reynolds, Logan 16:37.72 Hartford
O'Keefe, Jake 16:37.98 Lake George
Putnam, Jack 16:41.36 Glens Falls
Sanabria, Josiah 17:05.41 Queensbury
Herrick, Blaine 17:06.00 Broadalbin-Perth
Maddalone, Jeff 17:12.50 LaSalle Institute (Troy)
Ciancio, Ryan 17:16.09 LaSalle Institute (Troy)
Burns, Bret 17:17.20 Troy
Smith, Hunter 17:18.10 Berne-Knox-Westerlo
Bobowski, Garrett 17:25.00 Johnstown
Healy, Ryan 17:32.00 Glens Falls
Bourgeois, Henry 17:32.20 Albany High School
Hendricks, Devin 17:33.80 Albany High School
Harris, Michael 17:34.30 Fort Plain
Snyder, Aiden 17:35.20 Broadalbin-Perth
Bradshaw, Jaiden 17:39.33 Washingtonville
Martinelli, Cosmo 17:40.80 Albany High School
Orr, Cameron 17:41.31 Lake George
Clarke, Ryan 17:45.28 Columbia (Sec 2)
Bink, Matt 17:49.00 Greenwich Central
Satheeskumar, Will 17:55.80 Plattsburgh HS
Diaz, Jaejrian 17:56.50 Schenectady
Andretta, Matt 17:57.83 Washingtonville
Barnes, Nick 18:00.70 Greenville
Cowin, Jackson 18:03.20 Bethlehem Central
Rotondi, Nicholas 18:07.61 LaSalle Institute (Troy)
Shaw, Ian 18:10.84 Columbia (Sec 2)
McNeil, Michael 18:18.10 Albany High School
Vitas, Dean 18:19.00 Shaker
Ziehm, Jacob 18:25.09 Greenwich Central
Seely, Ryan 18:25.20 Columbia (Sec 2)
Ditzel, Corey 18:32.90 Shaker
Williams, Brice 18:35.59 Mayfield
Rizzo, Vinnie 18:41.80 Johnstown
Lutz, Will 18:48.30 Stillwater
Bordeau, Jack 18:51.40 Glens Falls
Townsend, River 19:07.40 Berne-Knox-Westerlo
Holland, Thomas 19:16.10 Broadalbin-Perth
Pieterse, Luyanda 19:16.70 Albany High School
O'Brien, Oscar 19:19.09 Lake George
Doolittle, Jackson 19:25.00 Shaker
Glover, Jayden 19:25.39 Washingtonville
Archambeault, Hadyn 19:27.90 Mechanicville Central
Sunderland, Kurt 19:32.50 Fort Plain
Kelly, Jack 19:32.89 Cohoes
Pietryka, Matthew 19:33.52 Granville Jr/Sr High School
Grossman, Tyler 19:39.65 Bethlehem Central
Doubleday, Nevan 19:41.40 Stillwater
Kretser, Martin 19:47.00 Fort Plain
Tripodianos, Steven 20:09.70 Washingtonville
Mcleod, Kevin 20:10.10 Albany High School
Travis, Jasper 20:18.60 Columbia (Sec 2)
Burr, Owen 20:31.50 Glens Falls
Kienzle, Tim 20:40.00 Notre Dame-Bishop Gibbons
Knapick, Anthony 20:44.00 Notre Dame-Bishop Gibbons
Pietkiewicz, Sebastian 20:51.90 Columbia (Sec 2)
Rawson, Ryan 20:56.30 Glens Falls
Campopiano, Henry 21:02.90 Queensbury
Harris, Ethan 21:38.00 Columbia (Sec 2)
Whalen, James 21:50.30 LaSalle Institute (Troy)
Pietkiewicz, Daniel 21:55.80 Columbia (Sec 2)
Roohan, Brennan 22:11.53 Schalmont
Burns, Bryce 22:12.10 Troy
Carola, Jack 23:19.11 Washingtonville
Williams, Gabe 24:02.60 Stillwater
Gonzales, Matt 24:16.61 Washingtonville
Nix, Justin 24:20.27 Hartford
Fernandez, Adam 25:24.80 Washingtonville
Smith, Donovan 32:11.00 Notre Dame-Bishop Gibbons
Back to Top

High School Girls 370 entries

Athlete Seed Team
Rodewald, Molly Queensbury
Kanan, Liala Schenectady
Young, Caroline Fonda-Fultonville
Stevens, Summer Bethlehem Central
Unkauf, Sophie Lake George
Herlihy, Riley North Rockland
Middelkoop, Alex Schalmont
Heeg, Abigail Columbia (Sec 2)
Morgan, Sydney St. Francis Prep
Cupp, Samantha Troy
Millard, Lily Bethlehem Central
Rosenblum, Ayelet Albany High School
Kitonyi, Emma Colonie
Zullo, Anaya Albany High School
Armenia, Olivia Colonie
Webster, Isabella Columbia (Sec 2)
Dunkel, Charlotte Shaker
Bull, Shaylee Tamarac
Martin, Audrey Colonie
Bannigan, Katherine Bethlehem Central
Gallagher, Maia Albany High School
Kelly, Ava Queensbury
Lynch, Julia Academy of the Holy Names
Murphy, Aubrey Lake George
Michel, Sophonie North Rockland
Raic, Samantha St. Francis Prep
Agerter, Katarina Mayfield
Addison, Jysian Troy
Smith, Isabella LaSalle Institute (Troy)
Chrapowitzky, Anna Bethlehem Central
Penna, Olivia Albany High School
Barker, Emmaline Hartford
Semeraro, Gianna Colonie
Ceci , Estela Bethlehem Central
Mastaitis, Ellie Colonie
Mickan, Emily Broadalbin-Perth
Day, Reegan Columbia (Sec 2)
Shcherbatsevich, Katherine Washingtonville
Decarlo, Jorja Mechanicville Central
Raymond, Sarah Tamarac
Quackenbush, Sophia Colonie
Powell, Elizabeth Albany High School
Tyler, Brynn Hartford
Wade, Katie Colonie
Martinelli, Isadora Albany High School
Spizowski, Crista Cohoes
Povak, Vivian Queensbury
Gillis, Allison Fonda-Fultonville
Edwards, Abby Academy of the Holy Names
Tennyson, Valarie Lake George
Reilly, Grace North Rockland
Cronin, Katie Saratoga Catholic
Kimball, Sydney Troy
Klink, Tabatha Bethlehem Central
Cushman, Kara Tamarac
Grogin, Jordan Colonie
Gasson, Ava Bethlehem Central
Trimarchi, Izzy Colonie
DeCarvalho, Olivia Washingtonville
sepci, brooke Mechanicville Central
DeSantis, Jennifer Shaker
Renaud, Hailee Stillwater
Bonilla, Fernanda Colonie
Furgele, Ava Bethlehem Central
Sullivan, Emma Queensbury
Lee, Ashley Academy of the Holy Names
Meehan, Maggie Lake George
Blanco, Nicole North Rockland
Weiss, Ava Columbia (Sec 2)
Gill, Kerry Saratoga Catholic
Larsen, Willa Troy
Gibbs, Amber Granville Jr/Sr High School
Higgs, Josie Bethlehem Central
Collaku, Relaida Colonie
DeLuca, Gabriella Broadalbin-Perth
Scopteuolo-Rosen, Leah Washingtonville
Mather, Zoe Lake George
Pane, Addison Mechanicville Central
Biddle, Sarah Shaker
Crisp, Adrienne Colonie
Guyette, Sarah Bethlehem Central
Wilson, Alyssa Queensbury
Syvertsen, Taylor Lake George
DeGrote, Elaina North Rockland
Ragle, Maddie Saratoga Catholic
Duvall, Shayla Shaker
McCarthy, Zoey Bethlehem Central
Johnson, Claudia Greenwich Central
Suedkamp, Kaitlin Colonie
Frasier, Laina Broadalbin-Perth
Jusino, Cora Notre Dame-Bishop Gibbons
Haverly, Jessica Lake George
Mills, Sophia Mechanicville Central
LaFountain, Juliana Colonie
Murphy, Alice Bethlehem Central
Thibodeau, Natalie Fort Plain
Smith, Emily Greenville
Anderson, Emma Colonie
Mejia, Daniela North Rockland
Pape, Alexis Lake George
Macnary, Mekennah Mechanicville Central
Dellamedaglia, Gianna North Rockland
Lanni, Sofia Shaker
Lavin, Grace St. Francis Prep
Wladis, Molly Bethlehem Central
Burbige, Liliana Colonie
Cometti, Isabella Bethlehem Central
Ryan, Angelea Washingtonville
Elble, Natalie Berne-Knox-Westerlo
Mlambi, Thabisile Colonie
Schaffer, Olivia Fort Plain
Styer, Anna Greenville
Perkins, Alannah North Rockland
Meppen, Elle Columbia (Sec 2)
Wilson, Grace Lake George
Pazmino, Jade North Rockland
DeLucia, Gabriella Schalmont
Pala, Krithi Shaker
O'Connor, Theresa St. Francis Prep
Hayes, Sarah Bethlehem Central
Pepe, Gianna Colonie
Powers, Maddie Queensbury
Travis, Amber Columbia (Sec 2)
Caiano, Alyssa Shaker
Crandall, Kate Glens Falls
Droege, Ryli Colonie
Cuccolo, Rachel Bethlehem Central
Crawley, Mikaela Greenville
Habshi, Miranda Queensbury
Mastan, Cara Schenectady
Grant, Kayla Lake George
Gonzalez, Gaby North Rockland
McDonald, Ella Schalmont
Stanescu, Cristina St. Francis Prep
Isaacs, Molly Bethlehem Central
Kelleher, Natalia Colonie
Blake, Juliana Albany High School
Forte, Aurora Columbia (Sec 2)
Fowler, Isabel Shaker
Khan, Sairah Colonie
Abraham, Trinity Colonie
Esco, Bianca Albany High School
Allison, Gloria Queensbury
Miller, Isabella Fonda-Fultonville
Schlegel, Logan Academy of the Holy Names
DiRamio, Nova Bethlehem Central
Hoffis, Carly Lake George
Pezzementi, Savannah North Rockland
Donaldson, Morgan St. Francis Prep
Ruberti, Arianna Mayfield
Fera, Avery Troy
Giles, Briana LaSalle Institute (Troy)
Van Steele, Katie Bethlehem Central
Wunderlich, Helen Albany High School
Livingston, Kayla Hartford
Lampariello, Kelsey Colonie
Keller, Addison Colonie
Galligan, Jocelyn Columbia (Sec 2)
Rivera, Sabrina Washingtonville
Walker, Kayla Mechanicville Central
Kelly, Mackenzie Shaker
Lang, Shia Tamarac
Pizzigati, Olivia Colonie
Bruce, Paige Bethlehem Central
Taleporos, Alexa Colonie
Bowerman, Audrey Bethlehem Central
Hoeln, Rowan Albany High School
Lochner-Fehl, Rowan Queensbury
Holloway, Kassandra Fonda-Fultonville
Schoenborn, Ella Academy of the Holy Names
O'Brien, Tara Lake George
Gormley, Meghan North Rockland
Scunziano, Allison Mayfield
Meyer, Emily Troy
Chen, Alice Bethlehem Central
Wierschem, Ciara Albany High School
Stokowski, Lily Hartford
DiMura, Isabella Bethlehem Central
McClaine, Mia Colonie
Caruso, Evelina Broadalbin-Perth
Church, Zoe Columbia (Sec 2)
Mynio, Samantha Washingtonville
Duncan, Mia Mechanicville Central
Raghubar, Victoria Shaker
Bailey, Aniya-Jade Tamarac
Levin, Kyla Bethlehem Central
Minarich, Olivia Albany High School
Johnson, McKenzie Hartford
Cunningham, Isabelle Bethlehem Central
Penna, Madeline Albany High School
Powell, Julia Queensbury
Marko, Sophia Academy of the Holy Names
Bruno, Isabella Lake George
Bender, Samantha North Rockland
McDonald, Ryan Saratoga Catholic
Robin, Annika Shaker
Hamed, Hadeel Troy
Morin, Natalie Granville Jr/Sr High School
Gough, Sydney Bethlehem Central
Kelly, Caroline Greenwich Central
Bleichert, Angelina Colonie
Bolebruch, Katherine Broadalbin-Perth
Hagan, Bridget Washingtonville
Dion, Kiara Mechanicville Central
Hanssen, Sarah Stillwater
Coffey, Anna Colonie
Gokey, Emily Bethlehem Central
Webb, Lianna Queensbury
Campbell, Quinn Lake George
Butchar, Isabella North Rockland
Warren, Vanessa Saratoga Catholic
Dekalb, Cameron Granville Jr/Sr High School
Knox, Aika Bethlehem Central
Moore, Esther Greenwich Central
Shafer, Jen Colonie
Fiebka, Theresa Broadalbin-Perth
Spisany, Ava Washingtonville
Rogers, Paige Mechanicville Central
Beshaw, Clarie Shaker
Dennin, Grace Colonie
Harris, Kaitlyn Bethlehem Central
Lauen, Sofia North Rockland
Lanni, Giada Shaker
Hughes, Grace St. Francis Prep
Stebbins, Lyla Bethlehem Central
Charton, Maddie Colonie
Baldwin, Elizabeth Bethlehem Central
McCormick, Olivia Queensbury
Guillen, Avi Washingtonville
Fasulo, Gianna Lake George
Gjata, Amber Mechanicville Central
Fagelman, Cara North Rockland
Sherman, Julia Berne-Knox-Westerlo
Martinez, Emma Colonie
Pachter, Liv Bethlehem Central
MacDonald, Acadia Greenville
Stern, Paris North Rockland
Stark, Mattison Lake George
Pascucci, Alyssa Mechanicville Central
Ventura, Leyla North Rockland
O'Donnell, Isabella Shaker
Leslie, Sophia St. Francis Prep
Langlois, Sofia Bethlehem Central
Milo, Abigail Colonie
Prince, Kaelyn North Rockland
Branon, Abigail Columbia (Sec 2)
Sherman, Emily Berne-Knox-Westerlo
Sweeney, Molly Johnstown
Van Epps, Ava Colonie
Aloisi, Jill Greenville
Pechulis, Ashley Colonie
Swan-Scott, Rowan Queensbury
Bogdanowicz-Wilson, Hailey Schenectady
Stearns, Kaitlyn Fonda-Fultonville
Barrett, Gretchen Lake George
mesias, sophia North Rockland
Jagannath, Sakthi Shaker
Raymond, Anaya St. Francis Prep
Surmeli, Ella Bethlehem Central
Amale, Fiona Colonie
Amundsen, Annika Columbia (Sec 2)
Elkordy, Maya Colonie
Duffy, Madeline Colonie
Griffin, Leonni 15:25.71 Shaker
Sgambelluri, Nina 15:46.76 Greenwich Central
Davis, Rylee 15:56.90 Bethlehem Central
Higgins, Kaleigh 16:00.04 Shaker
Wright, Teagan 16:39.42 Greenwich Central
Matthews, Kiley 16:42.15 Columbia (Sec 2)
Moxon, Abigail 16:46.15 Columbia (Sec 2)
Hagan, Anne 16:46.53 Washingtonville
Brockway, Reagan 16:59.20 Washingtonville
O'Meara, Charlotte 17:02.38 Bethlehem Central
Conway, Maeve 17:05.88 Bethlehem Central
Skiff, Emily 17:08.57 Greenwich Central
Fajen, Shea 17:11.83 Columbia (Sec 2)
Bolke, Annie 17:24.19 Bethlehem Central
Moran, Lillian 17:27.52 Colonie
McGeough-Gamache, Payton 17:31.38 Colonie
Ariano, Julia 17:36.40 Washingtonville
Messler, Lilly 17:42.65 Washingtonville
Kearns, Alyssa 17:43.02 Shaker
Dougherty, Kamryn 17:45.32 Columbia (Sec 2)
Graham, Kirstin 17:53.67 Bethlehem Central
Bray-Jones, Kieran 18:01.08 Washingtonville
Jordan, Emma 18:08.97 Galway
Frasier, Emma 18:09.29 Broadalbin-Perth
Renko, Liz 18:10.55 Colonie
Ottman, Livingston 18:16.26 Academy of the Holy Names
Manley, Audrey 18:16.42 Bethlehem Central
Gepfert, Emma 18:17.36 Colonie
Frisbee, Miranda 18:18.30 Washingtonville
Howe, Gabby 18:23.27 Washingtonville
Piccinini, Violet 18:24.60 Bethlehem Central
Halloran, Fianna 18:25.47 Mayfield
Phillips, Lauren 18:34.37 Broadalbin-Perth
Bullington, Ciara 18:35.60 Shaker
Knapp, Ellie 18:35.88 Columbia (Sec 2)
Chaing, Amber 18:36.96 Washingtonville
Desharnais, Eileen 18:45.30 Academy of the Holy Names
Avery, Clara 18:57.50 Glens Falls
Locci, Jacey 19:09.45 Stillwater
Erwell, Camdyn 19:10.51 Columbia (Sec 2)
Trackey, Helena 19:12.43 Glens Falls
Drindak, Adrianna 19:14.77 Academy of the Holy Names
McLarty, Taylor 19:19.61 Lake George
Lieberth, Katherine 19:28.01 Glens Falls
Sullenberger, Mary Kate 19:28.57 Shaker
Murphy, Emma 19:30.14 Broadalbin-Perth
Lascar, Caeli 19:32.93 Washingtonville
Lin, Erica 19:39.59 Broadalbin-Perth
Nautel, Abby 19:53.84 Bethlehem Central
Schuette, Anna 19:55.77 Queensbury
McFarren, Gabrielle 20:01.58 Hartford
Fraley, Hanna 20:04.05 Shaker
Diefenderfer, Birtu 20:05.30 Shaker
Michalski, Olivia 20:06.51 Mayfield
Powers, Lilliana 20:09.99 Mayfield
Barlow, Samantha 20:16.51 Fort Plain
Arsenault, Madison 20:16.97 Columbia (Sec 2)
Lamont, Hannah 20:17.37 Albany High School
Calby, Claudia 20:20.46 Queensbury
Bennett, Natalie 20:20.90 Shaker
Korniss, Lilla 20:21.13 Shaker
Bennett, Genevieve 20:22.50 Colonie
Cotton, Aliza 20:25.20 Bethlehem Central
Guillet, Sylvia 20:28.51 Glens Falls
Montgomerey, Molly 20:31.29 Schalmont
Dreslin, Nora 20:34.09 Academy of the Holy Names
Verbicky, Sophia 20:34.74 Notre Dame-Bishop Gibbons
Karker, Emma 20:37.04 Fort Plain
Mannix, Kristina 20:43.42 Queensbury
McDermott, Kate 20:47.40 Queensbury
Koa, Elizabeth 20:49.60 Shaker
Yannone, Sabine 20:52.50 Columbia (Sec 2)
Lounsbury, Zoey 21:07.89 Berne-Knox-Westerlo
Fox, Natalie 21:16.53 Shaker
Marra, Molly 21:24.90 Columbia (Sec 2)
Coughlin, Sinead 21:31.30 Academy of the Holy Names
Kelly, Grace 21:39.09 Albany High School
Bawla, Sara 21:47.70 Shaker
Okoniewski, Serena 22:04.70 Bethlehem Central
Oakley, Sara 22:05.70 Shaker
Charboneau, Emma 22:17.23 Fonda-Fultonville
Van Patten, Emma 22:19.10 Colonie
Weiler, Megan 22:20.20 Colonie
Mayo, Rebecca 22:22.02 Stillwater
MacEachron, Maddie 22:22.20 Queensbury
Polsinello, Trista 22:28.60 Shaker
Burtt, Katelyn 22:31.00 Berne-Knox-Westerlo
Knox, Irely 22:38.80 Bethlehem Central
Du, Neinei 22:41.20 Bethlehem Central
Ward, Jacqueline 22:42.20 Queensbury
Smith, Grace 22:48.62 Broadalbin-Perth
Ropeter, Bianca 23:00.83 Broadalbin-Perth
Pollicino, Jenna 23:12.60 Shaker
McClay, Caitlyn 23:53.64 Greenwich Central
Freeman, Kaylee 24:07.60 Fonda-Fultonville
Seebald, Athena 24:25.70 Columbia (Sec 2)
Chincola, Nadia 24:51.91 Greenwich Central
Gupta, Aditri 24:54.35 Shaker
Krisanda, Natalie 24:54.90 Columbia (Sec 2)
Mariani, Emma 25:00.70 Galway
Ratcliff, Tristyn 26:15.70 Columbia (Sec 2)
Vanderpool, Olivia 26:21.00 Glens Falls
Yun, Evelyn 27:16.60 Fonda-Fultonville
Ketzer, Helen 28:26.10 Columbia (Sec 2)
Boyd, Kayla 31:41.10 Shaker
Pollard, Maggie 31:52.10 Columbia (Sec 2)
Meyers, Macey 33:12.70 Shaker
Back to Top

Middle School Boys 155 entries

Athlete Seed Team
Bhatti, Yusuf Shaker
Nitcher, Sebastian Colonie
Gosselin, Ronin Granville Jr/Sr High School
Petramale, Anthony Colonie
Reidy, Logan Schenectady
Mitchell, Jackson Shaker
Moore, Michael Christian Brothers Academy (CBA
Soule, Thomas Niskayuna
Owen, Ethan Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Trietiak, Drew Christian Brothers Academy (CBA
Faulkner, Dey'Vion Schenectady
Coppola, Jude Niskayuna
Ferluge, Giuliano Schalmont
Higgins, Connor Shaker
Torner, Mark Colonie
Ippolito, Reid Schenectady
Rheingold, Theodore Shaker
Powell, Brody Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Quinones-Perez, Christian Amsterdam
Sheffer, Lew Shaker
Henry, Davon Schenectady
Dibble, Gavin Niskayuna
Johnson, Davis Schalmont
Kumar, Rish Shaker
Kliza, Nehemiah LaSalle Institute (Troy)
Shaefer, Anthony Colonie
Reyes, Rizalino Amsterdam
Jones, Matt Galway
Ricketts-Tobin, Chris Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Benson, Pierce Albany High School
Gullapalli, Prathik Shaker
Heaphy, Oliver Cohoes
Korevaar, Daniel Niskayuna
Levin, Aaron Schalmont
Rivera, Jamil Amsterdam
Perry, Riley Tamarac
Gormon, John Colonie
Wojtowecz, Kolt Galway
Cooper, Allan Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Volk, Cameron Albany High School
Mazurek, Tyler Shaker
Lunetta, Phillip Niskayuna
Tripp, Ellis Schalmont
Bounds, Eric Tamarac
Best, Jack Granville Jr/Sr High School
DiCarlo, Alexander Colonie
McDonald, Sandy Saratoga Catholic
Flores, Caden Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Gravina, Will Albany High School
Linehan, Liam Lake George
Martinez, Samuel Niskayuna
Plude, Kole Granville Jr/Sr High School
Maharaj, Gautama Colonie
Elwood, Timothy Broadalbin-Perth
Herbage, Liam Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
McCarthy, Matt Albany High School
Ludlow, Jason Lake George
Mongelli, Jack Niskayuna
Daniels, Joe Mechanicville Central
Villareal, Hayden Granville Jr/Sr High School
Silverman, Lucas Colonie
Lue, Kellen Christian Brothers Academy (CBA
Murphy, Vincent Broadalbin-Perth
Spath, Mason Lake George
Russo, Tai Niskayuna
Wright, George Berne-Knox-Westerlo
MacDowell, Nicholas Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Bearden, Eli Albany High School
Haverly, Elliot Johnstown
Anderson, Levi Broadalbin-Perth
Adelstein, Charlie Shaker
Morin, Elliot Granville Jr/Sr High School
Cronin, Jack Colonie
McDonald, Colin Christian Brothers Academy (CBA
Schiavo, Drew Niskayuna
Muller, Logan Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Sagaas, Pearce Albany High School
Singer, Wesley Johnstown
Pyle, Rainier Christian Brothers Academy (CBA
Della Ratta, Athen Schenectady
Barber, Kaleb Niskayuna
Croote, Parker Schalmont
Doolittle, Hunter Shaker
Seraj, Jawad Colonie
Chapman, Vince Granville Jr/Sr High School
Rosenberger, Ryan Colonie
Serrano, Michael Schenectady
Perea, Jacob Shaker
Walker, Jack Niskayuna
Piccirillo, Luca Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Sanlorenzo, Nicolas Christian Brothers Academy (CBA
Henriksen, River Schenectady
DeBevoise-Ward, Everett Niskayuna
Franke, Ryan Schalmont
Judson, Adam Shaker
Boenau, Tyler LaSalle Institute (Troy)
Varin, Alexander Colonie
Scism, Logan Shaker
Anuszewski, Will Galway
Reed, Benjamin Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Goehrig, Caleb Amsterdam
Sirtori, Tyler Shaker
Russ, Chayanne Cohoes
Madden, Will Schenectady
Musto, Logan Fonda-Fultonville
Hebbard, Carter Niskayuna
Judekis, Jack Schalmont
Longo, Lennon Shaker
Kiley, Nicholas LaSalle Institute (Troy)
Elkordy, Adam Colonie
Martir, David Amsterdam
Clinton, Sam Tamarac
O'Donnell, Liam Colonie
Sheft, Brayden Galway
Anderson, Aimon Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Richard, Roland Albany High School
Kennedy, Ian Shaker
Lowery, Dean Niskayuna
Wilson, Kyle Schalmont
Trabacz, Joseph Amsterdam
Lange, Fletcher Tamarac
D'Amelia, Dominick Colonie
Miner, Logan Galway
Sherwin, John Saratoga Catholic
Desjadon, Marek Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Canton, Jude Albany High School
Mostert, Stephen Shaker
Oliver, Tim Stillwater
Freebern, Marshall Lake George
Mance, Camren Niskayuna
Bogosian, Trent Schalmont
Lehoisky, Carter Granville Jr/Sr High School
Hayes, Thomas Colonie
Blanc, Steven Broadalbin-Perth
Gaidasz, Maxwell Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
MacCallum, Emmett Albany High School
Linehan, Rory Lake George
McBride, Malachi Niskayuna
Cornwall, Parker Granville Jr/Sr High School
Relyea, Tague Colonie
Fraser, Mathias Christian Brothers Academy (CBA
Lizzio, Colton Broadalbin-Perth
Perry, Milo Lake George
Moscinski, Matthew Niskayuna
Kenyon, William Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Wheeler, Devin Albany High School
Snyder, Liam Broadalbin-Perth
Fitchtner, Jacob Mechanicville Central
Teer, Noah Granville Jr/Sr High School
Conley, Owen Colonie
Mangione, Linus Christian Brothers Academy (CBA
Samaniuk, Ben Niskayuna
McDaniel, Conor Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Levy, Daniel Albany High School
DeMagistris, Devin Johnstown
Back to Top

Middle School Girls 128 entries

Athlete Seed Team
Girard, Natalie Fonda-Fultonville
Kelly, Emma Granville Jr/Sr High School
Mariano, Molly Broadalbin-Perth
Toth, Sarah Niskayuna
Rogers, Paige Mechanicville Central
James, Katie Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Mooney, Kelsey LaSalle Institute (Troy)
Grant, Abby Amsterdam
Coers, Lauren Lake George
Kirnon, Serenity Schalmont
Hopkins, Evelyn Berne-Knox-Westerlo
Gish, Matilda Albany High School
Hisgen, Maeve Shaker
Lin, Kimberly Broadalbin-Perth
Vato, Monica Niskayuna
Moore, Reagan LaSalle Institute (Troy)
Bonilla, Fernanda Colonie
Hall, Gracie Granville Jr/Sr High School
Keith, Haylee Lake George
Brown, Davia Niskayuna
Knapp, Lauren Shaker
Einhorn, Emily Schenectady
Lozynska, Sofia Niskayuna
Kline, Lucille Mayfield
Crisp, Adrienne Colonie
Jenkins, Haley Granville Jr/Sr High School
Miracle, Sahana Shaker
Meehan, Molly Lake George
Fountain, Gabriella Niskayuna
Poinsette, Nassima Schenectady
Dunn, Jessica Colonie
Tamburello, Regina Shaker
Giangiordano, Sophia Niskayuna
Cozzolino, Abigail Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Scott, Danae Schenectady
Martinez, Emma Colonie
Greer, Adalyn Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Crain, Avery Amsterdam
Douglas, Eleanor Galway
Gregg, Lucy Niskayuna
Van Epps, Ava Colonie
Chaney, Nasiah Schenectady
Bilger, Brianna Shaker
Rist, Adrienne Stillwater
Carter, Gwen Schalmont
Heiner, Arden Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Gonzalez, Isabella Amsterdam
DeLorenzo, Toni Tamarac
Watson, Annastasia Galway
Kebbede, Fikir Niskayuna
Dugan, Angelica Saratoga Catholic
Elkordy, Maya Colonie
Conway, Kayla Shaker
Thornton, Addison Stillwater
Homer, Kylie Schalmont
Kibler, Stella Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Overton, La'Lani Amsterdam
Randall, Lydia Galway
Murray, Carmella Niskayuna
Lansing, Gabby Schalmont
Endres, Mya Shaker
Stein, Veronica Niskayuna
Pane, Addison Mechanicville Central
Muscanell, Gianna Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
White, Ty'aira Amsterdam
Campbell, Quinn Lake George
Udemgba, Asiyah Schalmont
O'Donnell, Ireland Berne-Knox-Westerlo
Geracitano, Gisele Shaker
Young, Molly Fonda-Fultonville
Corsi, Kaylin Granville Jr/Sr High School
Syzdek, Jordan Broadalbin-Perth
Tripathi, Siya Niskayuna
Mullen, Kamryn LaSalle Institute (Troy)
Malpass, Grace Amsterdam
Johnston, Layla Lake George
Perez, Aaliyah Schalmont
Roe, Kaylee Berne-Knox-Westerlo
Baldes, Charlotte Albany High School
Jain, Vidhi Shaker
Thompson, Madeline Broadalbin-Perth
Hodgkins, Concetta Niskayuna
Coffey, Anna Colonie
Fisher, Melanie Granville Jr/Sr High School
D'Auge, Ava Schenectady
Lynn, Kari Lake George
Dinneen, Natalie Niskayuna
Mastaitis, Lillian Shaker
Jimenez, Matilda Schenectady
Cardona-Ernst, Amaia Mayfield
Dennin, Grace Colonie
Jenkins, Emily Granville Jr/Sr High School
Miracle, Ruby Shaker
Montville, Lilly Lake George
Cockburn, Emma Niskayuna
Casey, Delaney Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Smith, Teresa Schenectady
Bussing, Lillian Cohoes
LaFountain, Juliana Colonie
Renaldi, Juliet Shaker
Gore, Gargee Niskayuna
Fischer, Emme Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Mlambi, Thabisile Colonie
Brown, Ughmani Schenectady
Hammond, Madelyn Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Giesler, Alexa Amsterdam
Cleary, Kaitlyn Tamarac
Thorpe, Colleen Galway
Hoke, Maya Niskayuna
Warren, Andrea Saratoga Catholic
Droege, Ryli Colonie
Byraju, Harika Shaker
Shumpis, Emma Stillwater
Grommoll, Samantha Schalmont
Ireland, Anne Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Levell, Mioki Amsterdam
Fonda, Hayden Galway
Morrow, Mia Niskayuna
Huneau, Delaney Schalmont
Martin, Audrey Colonie
Doolittle, Isabella Shaker
Orsini, Avery Niskayuna
Marrera-Hogan, Giselle Burnt Hills-Balston Lake (Modifi
Palmer, Kendra Amsterdam
Musto, Sarah Lake George
Stubbs, Abbey Schalmont
Sellman, Cassidy Berne-Knox-Westerlo
Gajendran, Hasini Shaker
Back to Top