Athlete Entries
HS Boys 4x100 Meter Relay 17 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team A | 42.80h | Uniondale |
Relay Team A | 43.50 | Hempstead |
Relay Team B | 43.93 | Westbury |
Relay Team A | 43.93 | Westbury |
Relay Team A | 44.60 | Malverne |
Relay Team B | 45.00 | Uniondale |
Relay Team A | 45.00h | Elmont Memorial |
Relay Team A | 45.76 | Holy Trinity |
Relay Team A | 46.00h | Sewanhaka |
Relay Team A | 46.46 | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team A | 47.10h | Garden City |
Relay Team A | 47.13 | Valley Stream Central |
Relay Team B | 47.30h | Holy Trinity |
Relay Team A | 47.50h | Baldwin |
Relay Team B | 49.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team C | 49.50h | Holy Trinity |
Relay Team A | 49.74h | Mineola |
Back to Top |
HS Boys 4x800 Meter Relay 12 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team A | 10:50.10 | Mineola |
Relay Team B | 10:50.10 | Mineola |
Relay Team A | 8:07.24 | Huntington |
Relay Team A | 8:25.01 | Baldwin |
Relay Team A | 8:30.00h | Uniondale |
Relay Team A | 8:50.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team A | 8:59.00h | Malverne |
Relay Team A | 9:00.00h | Valley Stream Central |
Relay Team B | 9:02.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team A | 9:14.50 | South Shore HS |
Relay Team A | 9:30.00h | Westbury |
Relay Team B | 9:50.00h | Westbury |
Back to Top |
HS Boys Frosh/Soph 4x200 Meter Relay 8 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team A | 1:33.00 | Huntington |
Relay Team A | 1:36.00h | Uniondale |
Relay Team A | 1:40.00h | Elmont Memorial |
Relay Team A | 1:41.00h | South Shore HS |
Relay Team A | 1:43.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team B | 1:46.00h | Uniondale |
Relay Team B | 1:49.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team A | 52.00h | Valley Stream Central |
Back to Top |
HS Boys Frosh/Soph 4x400 Meter Relay 9 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team A | 3:39.27 | Westbury |
Relay Team A | 3:44.00h | Uniondale |
Relay Team A | 3:47.00 | Valley Stream North |
Relay Team A | 3:49.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team A | 3:50.00h | South Shore HS |
Relay Team A | 3:53.93 | Huntington |
Relay Team B | 4:01.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team B | 4:05.00h | Uniondale |
Relay Team A | 4:15.00h | Valley Stream Central |
Back to Top |
HS Boys Invitational 400 Meter Intermediate Hurdles 19 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Plasencia, Daniel | 1:00.4 | Sewanhaka |
Guang, Richard | 1:02.00h | McKee/Staten Island Tech |
Dorce, Whil | 1:04.10 | Westbury |
Jean-baptiste, Jeremy | 1:04.20h | Baldwin |
Wren, William | 1:04.20h | Lynbrook |
Pazmanzano, Javier | 1:05.10h | Westbury |
Simon, Mickenson | 1:06.10h | Westbury |
Scannell, Brian | 1:06.80h | Baldwin |
Georges, Yvenson | 1:08.10h | Westbury |
Ross, Justin | 1:08.50h | Baldwin |
Saul, Gabriel | 1:09.00h | Sewanhaka |
Sirjue, Raphael | 1:12.00h | Sewanhaka |
Sargeant, Ethan | 1:12.00h | Mineola |
Gavia, Justin | 1:15.00h | Sewanhaka |
Miller, Nathaniel | 55.90h | Uniondale |
Barrett, Malik | 56.10h | Uniondale |
Schoenfeld, Jacob | 58.10h | Valley Stream North |
Jerome, Rodney | 58.7 | Westbury |
Walker, Jevon | 58.80h | Baldwin |
Back to Top |
HS Boys Sprint Medley Relay 13 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team B | 1:33.00h | Westbury |
Relay Team A | 1:34.00h | Uniondale |
Relay Team A | 1:36.00h | South Shore HS |
Relay Team A | 1:36.16 | Mount Vernon |
Relay Team A | 1:36.50h | Hempstead |
Relay Team A | 1:39.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team C | 1:40.00h | Westbury |
Relay Team B | 1:46.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team A | 1:46.40 | Mineola |
Relay Team B | 1:46.40 | Mineola |
Relay Team A | 1:50.00h | Sewanhaka |
Relay Team A | 2:45.00h | Westbury |
Relay Team A | 4:00.00h | Valley Stream Central |
Back to Top |
HS Girls 4x100 Meter Relay 18 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team B | Glen Cove | |
Relay Team B | 1:00.00h | Mineola |
Relay Team A | 1:04.43 | Westbury |
Relay Team A | 1:05.00h | Mineola |
Relay Team A | 48.80 | Uniondale |
Relay Team A | 49.50h | Elmont Memorial |
Relay Team A | 49.50h | Holy Trinity |
Relay Team A | 51.17 | Valley Stream Central |
Relay Team A | 51.5 | Hempstead |
Relay Team A | 52.62 | Valley Stream North |
Relay Team A | 52.65 | Malverne |
Relay Team A | 52.80h | Roosevelt |
Relay Team A | 53.60h | Sewanhaka |
Relay Team B | 54.00h | Malverne |
Relay Team A | 54.54h | Baldwin |
Relay Team B | 55.00h | Roosevelt |
Relay Team A | 56.20h | Glen Cove |
Relay Team B | 58.50h | Sewanhaka |
Back to Top |
HS Girls 4x800 Meter Relay 8 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team B | Uniondale | |
Relay Team B | Hempstead | |
Relay Team A | 10:20.00 | Hempstead |
Relay Team A | 10:51.22 | Baldwin |
Relay Team A | 12:00.00 | Uniondale |
Relay Team A | 13:08.00 | Mineola |
Relay Team A | 1:46.00h | Elmont Memorial |
Relay Team A | 9:00.00h | Valley Stream Central |
Back to Top |
HS Girls Frosh/Soph 4x200 Meter Relay 11 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team A | 1:14.00h | Sewanhaka |
Relay Team A | 1:50.00h | Uniondale |
Relay Team A | 1:55.90h | Roosevelt |
Relay Team A | 1:59.00h | Freeport |
Relay Team A | 1:59.08 | South Shore HS |
Relay Team B | 2:00.00h | Uniondale |
Relay Team A | 2:00.00h | Baldwin |
Relay Team A | 2:00.00h | Westbury |
Relay Team B | 2:05.00h | Sewanhaka |
Relay Team B | 2:06.00h | Roosevelt |
Relay Team C | 2:10.00h | Uniondale |
Back to Top |
HS Girls Frosh/Soph 4x400 Meter Relay 4 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team A | 4:10.00h | Uniondale |
Relay Team B | 4:40.00h | Uniondale |
Relay Team C | 4:50.00h | Uniondale |
Relay Team A | 4:58.86 | Westbury |
Back to Top |
HS Girls High Jump 16 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Armand, Dieusi | 5-6 | Westbury |
Bolivar, Carly | 5-0 | Sewanhaka |
simmons, imani | 4-10 | Uniondale |
Castillo, Briana | 4-10 | Westbury |
Ross, Maya | 4-10 | Baldwin |
Roseborough, Eleema | 4-6 | Valley Stream Central |
Agho, Vivian | 4-6 | Uniondale |
Chorzepa, Tori | 4-6 | Holy Trinity |
Thomas, Asha Lee | 4-6 | Westbury |
Young, Dymond | 4-6 | Westbury |
Metellus, Nalyhannah | 4-4 | Malverne |
Laroche, Tonei | 4-4 | Valley Stream North |
Tsu, Jessica | 4-4 | Valley Stream North |
peragine, kaitlyn | 4-3 | Holy Trinity |
Duchatellier, Breanna | 4-2 | Valley Stream Central |
Machado, Laura | 3-9 | Mineola |
Back to Top |
HS Girls Invitational 100 Meter High Hurdles 23 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Fuller, Zaria | 14.54 | Uniondale |
Nelson, Olivia | 15.18 | Valley Stream Central |
Akazi, Chinyere | 15.85 | Uniondale |
Bolivar, Carly | 16.31 | Sewanhaka |
Jackson, Kyla | 16.68 | Freeport |
Tsu, Jessica | 17.17 | Valley Stream North |
Mills, Demi | 18.40h | Sewanhaka |
Niles, Danay | 18.50h | Baldwin |
Thompson, Amiyah | 18.94h | Freeport |
Greene, Caitriona | 19.00 | Glen Cove |
Walker, Kaela | 19.04 | Freeport |
Annunziato, Christie | 19.20 | Glen Cove |
Robinson, Giovanna | 19.24 | Freeport |
McCafferey, Macayla | 19.81 | Valley Stream North |
Anderson, Caela | 19.86 | Westbury |
Bailey, Yahmese | 20.01 | Christ the King |
Diaz, Sheila | 20.07 | Christ the King |
Jules Fils, Marie | 20.10h | Westbury |
Miller, Sarah | 20.30h | Mineola |
Feeney, Victoria | 21.44h | Baldwin |
Zamot, Katelyn | 22.50 | Valley Stream North |
Rodriguez, Victoria | 23.12 | Holy Trinity |
Iaccarino-Modni, Josephine | 24.14h | Freeport |
Back to Top |
HS Girls Invitational 1500 Meter Run 18 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Mainville, Analie | 5:25.00h | Uniondale |
Onouha, Chizuruoke | 5:25.30h | Valley Stream North |
McNair, Laura | 5:26.00 | Roslyn |
Szabo, Samantha | 5:28.10h | Valley Stream North |
Figueroa, Marcela | 5:31.00h | Baldwin |
Thomas, Kayta | 5:35.00h | Valley Stream Central |
Fajardo, Rosibel | 5:38.00h | Westbury |
Solano, Jessell | 5:38.00h | Westbury |
Davis, Lynita | 5:49.33 | Freeport |
Schmidt, Christine | 5:53.00h | Holy Trinity |
Zavala, Rosa | 6:00.00h | Glen Cove |
Sciano, Amanda | 6:01.00h | Holy Trinity |
Brito, Liana | 6:01.05 | Freeport |
Koo, Jessica | 6:15.00h | Mineola |
Cunha, Taylor | 6:30.00h | Mineola |
Koo, Kelly | 6:30.00h | Mineola |
Chen, Wenny | 7:00.00h | Mineola |
Itri, Alessia | 7:00.00h | Mineola |
Back to Top |
HS Girls Invitational 400 Meter Intermediate Hurdles 11 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Newton, Rene'e | 1:03.00h | Hempstead |
Banks, Deyona | 1:04.90h | South Shore HS |
Lowe, Deborah | 1:06.89 | Uniondale |
Atako, Deanna | 1:13.00h | Baldwin |
Anderson, Caela | 1:13.00h | Westbury |
Thompson, Amiyah | 1:13.08 | Freeport |
Cayo, Celine | 1:15.00h | Holy Trinity |
Monroe, Deyani | 1:15.50 | Roosevelt |
Jules Fils, Marie | 1:19.00h | Westbury |
St. Amand, Arielle | 1:22.90h | Valley Stream North |
Diluzio, Hannah | 1:23.10 | Lawrence HS, NY |
Back to Top |
HS Girls Sprint Medley Relay 10 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team C | Westbury | |
Relay Team A | 1:47.00h | Elmont Memorial |
Relay Team A | 1:54.00h | Hempstead |
Relay Team A | 1:56.74 | Malverne |
Relay Team A | 1:57.00h | Sewanhaka |
Relay Team A | 2:20.00h | Mineola |
Relay Team B | 2:29.00h | Malverne |
Relay Team A | 4:00.00h | Valley Stream Central |
Relay Team A | 4:40.00h | Westbury |
Relay Team B | 4:50.00h | Westbury |
Back to Top |
HS Mixed 4x400 Meter Relay 10 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team B | Elmont Memorial | |
Relay Team A | 3:36.34 | Huntington |
Relay Team A | 3:37.00h | Uniondale |
Relay Team A | 3:38.00h | Elmont Memorial |
Relay Team A | 3:39.27 | Westbury |
Relay Team B | 3:43.78 | Uniondale |
Relay Team A | 3:47.00 | Valley Stream North |
Relay Team A | 4:00.00h | Valley Stream Central |
Relay Team A | 4:00.00h | Malverne |
Relay Team A | 4:20.00h | Mineola |
Back to Top |
HS Open Boys 4x200 Meter Relay 10 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team A | 1:30.00h | South Shore HS |
Relay Team A | 1:31.00h | Hempstead |
Relay Team A | 1:33.00h | Huntington |
Relay Team A | 1:38.00h | Valley Stream Central |
Relay Team A | 1:40.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team A | 1:40.00h | Sewanhaka |
Relay Team B | 1:49.69 | Westbury |
Relay Team A | 1:49.69 | Westbury |
Relay Team A | 1:50.00h | Mineola |
Relay Team B | 1:50.00h | McKee/Staten Island Tech |
Back to Top |
HS Open Boys 4x400 Meter Relay 15 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team B | Baldwin | |
Relay Team C | Baldwin | |
Relay Team A | 3:19.00h | Malverne |
Relay Team A | 3:23.50h | Elmont Memorial |
Relay Team A | 3:32.50h | Holy Trinity |
Relay Team A | 3:35.50h | Baldwin |
Relay Team A | 3:36.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team A | 3:39.00h | Hempstead |
Relay Team A | 3:39.27 | Westbury |
Relay Team A | 3:40.00h | South Shore HS |
Relay Team A | 3:43.78 | Uniondale |
Relay Team B | 3:47.00h | McKee/Staten Island Tech |
Relay Team A | 3:50.00h | Sewanhaka |
Relay Team A | 3:55.00h | Valley Stream Central |
Relay Team A | 4:05.00h | Mineola |
Back to Top |
HS Open Girls 4x200 Meter Relay 8 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team B | Uniondale | |
Relay Team A | 1:44.00h | Elmont Memorial |
Relay Team A | 1:50.00h | Hempstead |
Relay Team A | 1:55.00h | Malverne |
Relay Team A | 1:56.00h | Freeport |
Relay Team A | 2:05.00h | Uniondale |
Relay Team A | 2:10.00h | Mineola |
Relay Team A | 52.00h | Westbury |
Back to Top |
HS Open Girls 4x400 Meter Relay 9 entries |
||
---|---|---|
Athlete | Seed | Team |
Relay Team A | 4:08.00h | South Shore HS |
Relay Team A | 4:16.00h | Elmont Memorial |
Relay Team A | 4:17.00h | Malverne |
Relay Team A | 4:17.55 | Valley Stream Central |
Relay Team A | 4:23.00h | Baldwin |
Relay Team A | 4:26.00h | Freeport |
Relay Team A | 4:30.00h | Hempstead |
Relay Team A | 4:50.00h | Mineola |
Relay Team A | 4:58.86 | Westbury |
Back to Top |