Boys Shot Put

RaceTab 3 by MileSplit                                    Registered to: , 

               Bishop Loughlin Games - 12/18/2010 9:17:39 AM               
               The Armory Track & Field Center, New York, NY               

                   Varsity Boys Shot Put Finals                    
===================================================================
    Name                      Yr Team                          Mark
===================================================================
  1 Chu Kwuebuka                 Francis Lewis              61-3.75
  2 Darrell Hill                 Penn Wood                     56-1
  3 Terrance Edwards             Norrsitown                  53-4.5
  4 Jannell Riley                Bronx Science               51-1.5
  5 Menna Faria                  St. Joseph by the Sea      50-6.25
  6 Dontaye Rivera               Pleasantville                 49-5
  7 Leo Collanzo                 Norrsitown                    49-1
  8 Rich Fernandez               Huntington                 47-7.75
  9 Dontaye Rivera               Pleasantville                 47-1
 10 Chris Williams               Mount Saint Michael           46-9
 11 Ieshawn Johnson              Baldwin                       46-9
 12 Jake Sanner                  Chesapeake                   44-10
 13 Phillip Stevenson            Freeport                      44-2
 14 Charles Hampton              Farrell                       44-0
 15 John Chiulli                 Lynbrook                      43-8
 16  Decabia                     Riverhead                     43-5
 17 Felix Polanco                Cardinal Hayes                43-0
 18 Jared Coalmon                Columbia                      42-1
 19 Hugh OBrien                  Westbury                     41-11
 20 Michael Marcano              Farrell                       41-9
 21 Daniel Gorges                Midwood                       41-8
 22 Dante Allen                  Huntington                    41-7
 23 Anthony Okpagu               Mount Saint Michael           41-3
 24 John Halloran                Chaminade                     41-3
 25 Mike Calderon                Lynbrook                      41-3
 26 Michael Yuan                 Manhasset                    40-11
 27 Drew Allan                   Chesapeake                    40-9
 28 Trayvon Tonay                Huntington                    40-4
 29 Shaheem Lewis                Huntington                    40-1
 30  Stimpfel                    Riverhead                    39-11
 31 akevin Kleinkect             Jackson Memorial              39-4
 32 Howard OBryan                Sheepshead Bay                38-9
 33 Mike Ciprani                 St. Joseph by the Sea         38-9
 34  Liquori                     Riverhead                     38-7
 35 Bari Dar                     Nanuet                        38-7
 36 James Crabbe                 Norrsitown                    38-6
 37 Sampson Sosanya              Clara Barton                  38-6
 38 Nate Smith                   Baldwin                       38-5
 39 Nick Coppola                 Chaminade                     37-8
 40 Rhone Stevenson              Mount Vernon                  37-7
 41 Kevin Cort                   Uniondale                     37-6
 42 Kevin Toth                   Jackson Memorial              37-5
 43 Nate Bouksdale               Long Beach                    37-3
 44 Jared Dendy                  Mount Vernon                  37-2
 45 Dave Barrena                 Long Beach                    37-1
 46 Joshue Elienne               Baldwin                       37-1
 47 Alex Julien                  Columbia                      36-6
 48 Derek Merritt                Freeport                      36-1
 49 Mike Aleardi                 Archmere Academy              35-9
 50 Clinton Dhowdan              St. John Prep                 35-9
 51 Kyle Ehulich                 Lynbrook                      35-8
 52 Devin McFarlane              Evander Childs                35-6
 53 Atiba London                 Mount Saint Michael           35-5
 54 Stefan Ramadeen              Sheepshead Bay                35-4
 55 Tyler Desire                 Uniondale                     35-0
 56 Marc Exantus                 Irvington                     34-8
 57 Steve Alode                  Saint Peter's                 34-0
 58 Marcus Bridges               Pleasantville                33-11
 59 Ryan Marchbanks              Nanuet                        33-0
 60 Steve Seitz                  LaSalle                       32-9
 61 John Rhoder                  Saint Peter's                 32-7
 62 Collin McClew                Robeson                       32-6
 63 Bryan Addames                Long Beach                    32-6
 64 Quinn Balli                  LaSalle                       32-3
 65 Audan Locus-Sparks           Freeport                      32-3
 66 Sam Reid                     Pleasantville                 32-3
 67  Tyler                       Chesapeake                    32-1
 68 Frank Seitz                  LaSalle                       31-8
 69 Michael Larson               Columbia                      31-8
 70 Jeremy Randall               Long Beach                    31-6
 71 Will Soto                    Beacon                        31-5
 72 Marvin Labatte               St. John Prep                 31-3
 73 Matteo McNeil                Huntington                    31-2
 74 Marik Coleman                Port Richmond                 31-1
 75  Dave Kim                    Mineola                       31-1
 76 Simon Santos                 St. John Prep                 31-0
 77 Robinson Almonte                                           30-7
 78 Abdul Rahman                 Harry S. Truman               30-5
 79  Steve Baker                 Clara Barton                 29-11
 80 Rashad Williams              Evander Childs                29-9
 81 L. Murray                    Pleasantville                 29-8
 82 Brandon Douglas              Robeson                       29-1
 83 Robert Servalta              information tech             28-10
 84 Jonathon Sadowski            information tech             28-10
 85 Jiryes Ajaka                 information tech              28-8
 86 Tyriek Donald                Franklin K Lane               28-5
 87 Kelby Acevedo                DeWitt Clinton               27-11
 88 Abu Swaray                   Harry S. Truman               27-6
 89 Jency Zephirin               Shabazz                       27-6
 90 Marco Oliveira               Mineola                       26-9
 91 Joshua Douglas               Shabazz                       26-9
 92 Jimmy Gillette               Norrsitown                    25-8
 93 Marcus Grant                 Westbury                      25-2
 94 Andrew Smith                 Irvington                     24-6
 95 Anthony Melendez             Walton                        23-9
 96 Anupam Kumar                 Nest+m                        18-4
    Meena Faria                  St. Joseph by the Sea             
    Jaunell Riley                Bronx Science                     
    Abhillash Kuman              Nest+m                            
    August Kolf                  Hackley                           
    JD Roth                      Nanuet                            
    Brendan Gunshinan            Mineola                           
    Darrell Hill                 Penn Wood