Complete Results

           2018 Region 1 AAU Championships - 6/28/2018 to 7/1/2018
                        Dietz Stadium - Kingston, NY
                                   Results

Event 1 Girls 100 Meter Dash 8 & under
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Caldwell, Serenity         7 Transy East              16.00Q NWI 2
  2 George, Marlow             7 Unattached               16.48Q NWI 1
  3 Scott, Keilana             8 Team East Or             16.75Q NWI 3
  4 Joseph, Cameron            7 Velocity Tra             16.57q NWI 2
  5 Pittman, Kendall           8 Momentum Pre             16.58q NWI 1
  6 Moscatel, Madelyn          8 Cambridge Je             16.86q NWI 3
  7 Shaw, Akira                8 Superstars T             17.12q NWI 2
  8 Aska, Kendall              8 Pure Acceler             17.16q NWI 2
  9 Collins, Lashea            8 Neptune Jers             17.30   NWI 3
 10 Forrest, Jayla             7 Superstars T             17.35   NWI 3
 11 Dixson, Sahmira            8 Neptune Jers             17.82   NWI 3
 12 Holmes, Nikah-Marie        8 Panthers Tra             17.89   NWI 2
 13 Livingston, Charlet        7 Brockton Tra             17.93   NWI 1
 14 Ferguson, Jade             7 Bronx Tigers             18.40   NWI 1
 15 Becker, Sydnie             6 Glencadia Bu             18.44   NWI 1
 16 Pierce, Imanie             7 Superstars T             18.84   NWI 2
 17 Jackson, Joy               6 Ruff Kutz                18.93   NWI 2
 18 Garner, Alyssa             8 Metro Eagles             19.28   NWI 3
 19 Garner, Aiyona             6 Metro Eagles             20.76   NWI 1
 20 Seixas, Zahra              6 Danbury Flye             21.42   NWI 3
 21 Forrest, Leana             6 Superstars T             22.15   NWI 3

Event 1 Girls 100 Meter Dash 8 & under
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Caldwell, Serenity         7 Transy East              15.54   NWI
  2 Joseph, Cameron            7 Velocity Tra             16.25   NWI
  3 George, Marlow             7 Unattached               16.36   NWI
  4 Pittman, Kendall           8 Momentum Pre             16.46   NWI
  5 Moscatel, Madelyn          8 Cambridge Je             16.47   NWI
  6 Scott, Keilana             8 Team East Or             16.64   NWI
  7 Aska, Kendall              8 Pure Acceler             17.11   NWI
  8 Shaw, Akira                8 Superstars T             18.33   NWI

Event 2 Boys 100 Meter Dash 8 & under
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Brundidge, Jaylen          8 Unity Expres             14.77Q NWI 2
  2 Fredericks, Anari-Ja'Qua   8 Country Mill             15.47Q NWI 3
  3 Cazeau, Emanuel            8 Central CT J             15.60Q NWI 1
  4 Brown, Braynard            8 Garden State             15.51q NWI 3
  5 Rogers, Senica             8 Transy East              15.89q NWI 3
  6 Ashmeade, Jadon            7 Lightning St             16.05q NWI 1
  7 Pagidi, Siddharth          8 Central CT J             16.27q NWI 2
  8 Palarchie, Davin           7 Team East Or             16.31q NWI 1
  9 Hinton, Chance             7 Cambridge Je             16.35   NWI 1
 10 Wilson, Jordan             8 Elite Runner TC          16.36   NWI 2
 11 Peavy, Nazir               8 Neptune Jers             16.89   NWI 3
 12 Steven, Jr., Jermain       7 New York Sta             17.00   NWI 2
 13 Horace, Vincent            8 Team East Or             17.33   NWI 2
14   Allen, Michael-Elias     7   Unattached             17.72    NWI   3
15   Lawson, Keannu           6   Ruff Kutz              18.94    NWI   1
16   Small, Connor            6   Baldwin Blaz           19.11    NWI   1
17   Riddle, Charlie          7   Danbury Flye           19.40    NWI   2
17   Santos, Gabriel          7   Danbury Flye           19.40    NWI   2
19   Sinclair, Nicholas       8   Baldwin Blaz           19.49    NWI   1
20   Hector, Royal            7   Bronx Tigers           19.83    NWI   3
21   Boyd, Jae-Cion           5   Country Mill           20.17    NWI   1
--   Bethel-Boykin, Anthony   7   Country Mill              DQ    NWI   3

Event 2 Boys 100 Meter Dash 8 & under
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Brundidge, Jaylen          8 Unity Expres             14.49   NWI
  2 Fredericks, Anari-Ja'Qua   8 Country Mill             15.29   NWI
  3 Cazeau, Emanuel            8 Central CT J             15.61   NWI
  4 Rogers, Senica             8 Transy East              15.62   NWI
  5 Brown, Braynard            8 Garden State             15.64   NWI
  6 Pagidi, Siddharth          8 Central CT J             15.74   NWI
  7 Ashmeade, Jadon            7 Lightning St             15.81   NWI
  8 Palarchie, Davin           7 Team East Or             16.04   NWI

Event 3 Girls 100 Meter Dash 9 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Burrell, Brianna           9 Velocity Tra             14.82Q NWI 2
  2 Blake, Shyenne             9 Velocity Tra             15.37Q NWI 1
  3 Reilly, Taylor             9 Transy East              15.12q NWI 2
  4 Deflorimonte, Hannah       9 Velocity Tra             15.79q NWI 1
  5 Reed, Jade                 9 Bronx Tigers             15.86q NWI 2
  6 Joseph, Ryann              9 Velocity Tra             15.89q NWI 1
  7 Ruiz, Delilah              9 New York Sta             16.03q NWI 2
  8 Plummer, Majesti           9 Bronx Tigers             16.50q NWI 2
  9 Bryan, Jenelle             9 Velocity Tra             16.68   NWI 1
 10 Jackson, Najah             9 Team East Or             17.08   NWI 1
 11 Johnson, Sinari            9 Neptune Jers             17.63   NWI 2
 12 Waghmare, Ava              9 Garden State             18.49   NWI 1

Event 3 Girls 100 Meter Dash 9 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Burrell, Brianna           9 Velocity Tra             14.79   NWI
  2 Reilly, Taylor             9 Transy East              14.99   NWI
  3 Blake, Shyenne             9 Velocity Tra             15.14   NWI
  4 Deflorimonte, Hannah       9 Velocity Tra             15.54   NWI
  5 Joseph, Ryann              9 Velocity Tra             15.65   NWI
  6 Ruiz, Delilah              9 New York Sta             15.98   NWI
  7 Reed, Jade                 9 Bronx Tigers             15.99   NWI
  8 Plummer, Majesti           9 Bronx Tigers             16.98   NWI

Event 4 Boys 100 Meter Dash 9 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Morrison, Taydence         9 Unattached               13.83Q NWI 1
  2 Woodward, Amir             9 Neptune Jers             14.16Q NWI 2
 3   Woodward, Adrian         9   Neptune Jers           14.35q   NWI   1
 4   Simon, Akul              9   Unattached             14.37q   NWI   1
 5   Boyd, Jah-Sir            9   Country Mill           14.85q   NWI   2
 6   Sullivan, Chase          9   Cambridge Je           15.01q   NWI   2
 7   Issacs, Keveene          9   Bronx Tigers           15.21q   NWI   1
 8   Halsey, Jaleel           9   Team East Or           15.73q   NWI   2
 9   Phillips, Dakari         9   Grant You WI           15.76    NWI   1
10   Finkelman, Max           9   MySprintClub           15.90    NWI   1
11   Myers, Aiden             9   Momentum Pre           16.17    NWI   2
12   Rodriguez, Xavier        9   Team East Or           16.18    NWI   2
13   Morales, Ashton          9   Explosion Tr           16.30    NWI   2
14   Samuels, Jeremiah        9   Grant You WI           16.78    NWI   1

Event 4 Boys 100 Meter Dash 9 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Woodward, Amir             9 Neptune Jers             13.62   NWI
  2 Morrison, Taydence         9 Unattached               13.73   NWI
  3 Simon, Akul                9 Unattached               14.30   NWI
  4 Woodward, Adrian           9 Neptune Jers             14.40   NWI
  5 Boyd, Jah-Sir              9 Country Mill             14.65   NWI
  6 Sullivan, Chase            9 Cambridge Je             14.84   NWI
  7 Issacs, Keveene            9 Bronx Tigers             15.17   NWI
  8 Halsey, Jaleel             9 Team East Or             15.40   NWI

Event 5 Girls 100 Meter Dash 10 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Bowers-Strickland, Jorda 10 Team East Or              14.87Q NWI 1
  2 Anderson, Kardene         10 Bronx Tigers             15.16Q NWI 2
  3 Weiss, Ava                10 Country Mill             15.80q NWI 1
  4 Snell, Gabrielle          10 MySprintClub             15.92q NWI 2
  5 Walker, Moriah            10 Metropolis T             16.01q NWI 1
  6 Birch, Raven              10 Unattached               16.30q NWI 2
  7 Niles, Nitzel             10 Metropolis T             16.95q NWI 2

Event 5 Girls 100 Meter Dash 10 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Anderson, Kardene         10 Bronx Tigers             14.73   NWI
  2 Bowers-Strickland, Jorda 10 Team East Or              14.78   NWI
  3 Weiss, Ava                10 Country Mill             15.47   NWI
  4 Walker, Moriah            10 Metropolis T             15.65   NWI
  5 Snell, Gabrielle          10 MySprintClub             16.04   NWI
  6 Birch, Raven              10 Unattached               16.19   NWI

Event 6 Boys 100 Meter Dash 10 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Malcolm, Jayquan          10 Bronx Tigers             14.27Q NWI 1
  2 Lawson, Nathan            10 Team East Or             14.76Q NWI 2
  3 Ramsdell, Jaylonte        10 Unattached               14.78q NWI 2
  4 Perez, Josiah             10 Rde                      14.88q NWI 1
  5 White, Ja'Mar             10 Panthers Tra             15.11q NWI 2
  6 Celestin, Jehu            10 Grant You WI             15.14q NWI 1
  7 Hucey, Kevin              10 Danbury Flye            15.22q   NWI   1
  8 Reed, Joshua              10 Bronx Tigers            15.30q   NWI   2

Event 6 Boys 100 Meter Dash 10 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Malcolm, Jayquan          10 Bronx Tigers             13.95   NWI
  2 Perez, Josiah             10 Rde                      14.29   NWI
  3 Ramsdell, Jaylonte        10 Unattached               14.82   NWI
  4 Lawson, Nathan            10 Team East Or             14.88   NWI
  5 Celestin, Jehu            10 Grant You WI             15.20   NWI
  6 White, Ja'Mar             10 Panthers Tra             15.22   NWI
  7 Hucey, Kevin              10 Danbury Flye             15.32   NWI
  8 Reed, Joshua              10 Bronx Tigers             15.44   NWI

Event 7 Girls 100 Meter Dash 11 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Reed, Juliette            11 Bronx Tigers             14.15Q NWI 1
  2 Aska, Taylor              11 Pure Acceler             14.16Q NWI 2
  3 Golden, Princess          11 New York Sta             14.20q NWI 1
  4 Johnson, Jayla            11 Bronx Tigers             14.41q NWI 2
  5 Dortch, Nylah             11 Bronx Tigers             15.20q NWI 2
  6 Berry, Alexis Berry       11 Glencadia Bu             15.26q NWI 1
  7 Dorvil, Keara             11 Rock City St             15.53q NWI 1
  8 Thomas, Zaria             11 CT Let's Go              16.66q NWI 2
  9 Taylor, Kaitlyn           11 Danbury Flye             17.69   NWI 2
 10 Hawkshead, Gabrielle      11 Rock City St             19.33   NWI 1

Event 7 Girls 100 Meter Dash 11 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Aska, Taylor              11 Pure Acceler             13.89   NWI
  2 Golden, Princess          11 New York Sta             13.92   NWI
  3 Reed, Juliette            11 Bronx Tigers             14.18   NWI
  4 Johnson, Jayla            11 Bronx Tigers             14.22   NWI
  5 Dortch, Nylah             11 Bronx Tigers             14.94   NWI
  6 Thomas, Zaria             11 CT Let's Go              17.22   NWI

Event 8 Boys 100 Meter Dash 11 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Walker, Christian         11 Metro Eagles             13.49Q NWI 1
  2 Waters, Justin            11 Cambridge Je             14.25Q NWI 2
  3 Garcia, Arnario           11 Unattached               14.39q NWI 1
  4 Brown, Eatoniel           11 Plainfield T             15.17q NWI 2
  5 Copeland II, Steven       11 Panthers Tra             15.28q NWI 2
  6 Karthik, Namrish          11 Country Mill             15.75q NWI 1
  7 Jennings, Bowen           11 Garden State             16.00q NWI 2
  8 Freguson, Stafford        11 Unity Expres             16.50q NWI 1
  9 Quarshie, Andrew          11 Panthers Tra             17.41   NWI 1

Event 8 Boys 100 Meter Dash 11 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Walker, Christian         11 Metro Eagles             13.41   NWI
  2 Garcia, Arnario           11 Unattached               13.73   NWI
  3 Waters, Justin            11 Cambridge Je             13.94   NWI
  4 Brown, Eatoniel           11 Plainfield T             14.89   NWI
  5 Copeland II, Steven       11 Panthers Tra             15.50   NWI
  6 Karthik, Namrish          11 Country Mill             15.65   NWI
  7 Jennings, Bowen           11 Garden State             15.68   NWI
  8 Freguson, Stafford        11 Unity Expres             16.00   NWI

Event 9 Girls 100 Meter Dash 12 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Jones, Faith              12 Jeuness Trac             13.37Q NWI 2
  2 Gould, Leah               12 Pure Acceler             13.65Q NWI 1
  3 Dia, Gabrielle            12 White Plains             13.60q NWI 2
  4 Ferguson, Jazmiene        12 Bronx Tigers             13.70q NWI 1
  5 Burrell, Olyvia           12 Velocity Tra             14.00q NWI 1
  6 Irish, Hope               12 Next Level R             14.08q NWI 2
  7 Anthony, Takiyah          12 Metro Eagles             14.33q NWI 2
  8 Fraser, Gabrielle         12 Garden State             14.89q NWI 1
  9 Jolla, Aniya              12 Team East Or             14.91   NWI 2
 10 Francois, Sarika          12 Country Mill             15.36   NWI 2
 10 Loblack, Deja-Svya        12 Central CT J             15.36   NWI 2
 12 Plasse-White, Zariah      12 CT Let's Go              16.24   NWI 1

Event 9 Girls 100 Meter Dash 12 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Dia, Gabrielle            12 White Plains             13.52   NWI
  2 Jones, Faith              12 Jeuness Trac             13.55   NWI
  3 Gould, Leah               12 Pure Acceler             13.67   NWI
  4 Ferguson, Jazmiene        12 Bronx Tigers             13.74   NWI
  5 Irish, Hope               12 Next Level R             13.97   NWI
  6 Burrell, Olyvia           12 Velocity Tra             14.11   NWI
  7 Anthony, Takiyah          12 Metro Eagles             14.45   NWI
  8 Fraser, Gabrielle         12 Garden State             14.92   NWI

Event 10 Boys 100 Meter Dash 12 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Thompson, Avery           12 Pure Acceler             13.23Q NWI 2
  2 Newland, Donte            12 Grant You WI             13.95Q NWI 1
  3 Todd, Evan                12 Unity Expres             14.75q NWI 1
  4 Mullings, Rashid          12 Rock City St             14.91q NWI 2
  5 Williams, Isaiah          12 Lightning St             15.08q NWI 2
  6 Holmes, Sharif            12 Panthers Tra             16.71q NWI 2
  7 Parkes, Robert            12 Pure Acceler             17.13q NWI 1
  8 Trivedi, Aadit            12 Garden State             19.34q NWI 1

Event 10 Boys 100 Meter Dash 12 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Thompson, Avery           12 Pure Acceler             13.13   NWI
  2   Newland, Donte          12   Grant You WI          13.75    NWI
  3   Todd, Evan              12   Unity Expres          14.50    NWI
  4   Williams, Isaiah        12   Lightning St          14.55    NWI
  5   Holmes, Sharif          12   Panthers Tra          16.68    NWI
  6   Trivedi, Aadit          12   Garden State          19.19    NWI

Event 11 Girls 100 Meter Dash 13 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Whyte, Justein            13 Ruff Kutz                13.33Q NWI 2
  2 Thomas, Ciara             13 Neptune Jers             13.40Q NWI 1
  3 Lothian, Abigail          13 Cambridge Je             13.43Q NWI 3
  4 Rubio, Gina               13 MySprintClub             13.47q NWI 3
  5 Gonzalez, Arianna         13 White Plains             13.48q NWI 2
  6 Benoit, Thalia            13 Ruff Kutz                13.76q NWI 3
  7 Woodberry, Bianca         13 Metropolis T             13.79q NWI 1
  8 Williams, Kimberleigh     13 Danbury Flye             13.96q NWI 2
  9 Campbell, Kamoy           13 Ruff Kutz                14.57   NWI 1
 10 Bristol, Duanetta         13 Grant You WI             14.69   NWI 3
 11 Plummer, Camrie           13 Pure Acceler             14.72   NWI 3
 12 Jennings, Margaret        13 New York Sta             14.93   NWI 2
 13 Buckley, Anna             13 Metropolis T             15.25   NWI 2

Event 11 Girls 100 Meter Dash 13 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Whyte, Justein            13 Ruff Kutz                13.09   NWI
  2 Thomas, Ciara             13 Neptune Jers             13.22   NWI
  3 Lothian, Abigail          13 Cambridge Je             13.24   NWI
  4 Gonzalez, Arianna         13 White Plains             13.28   NWI
  5 Rubio, Gina               13 MySprintClub             13.40   NWI
  6 Woodberry, Bianca         13 Metropolis T             13.55   NWI
  7 Williams, Kimberleigh     13 Danbury Flye             13.83   NWI
  8 Benoit, Thalia            13 Ruff Kutz                13.94   NWI

Event 12 Boys 100 Meter Dash 13 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Simpson, Brandon          13 Metro Eagles             12.64Q NWI 1
  2 Haughton, Jayden          13 Bronx Tigers             13.06Q NWI 2
  3 Roach, Danarde            13 Danbury Flye             13.19q NWI 2
  4 Conigliaro, Mark          13 Panthers Tra             13.20q NWI 1
  5 Conigliaro, James         13 Panthers Tra             13.31q NWI 2
  6 Rossignol, Mekhi          13 Panthers Tra             13.37q NWI 1
  7 Ettson, Zyaire            13 CT Let's Go              14.23q NWI 2
  8 Claxton, Micah            13 Velocity Tra             14.93q NWI 1

Event 12 Boys 100 Meter Dash 13 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Simpson, Brandon          13 Metro Eagles             12.57   NWI
  2 Haughton, Jayden          13 Bronx Tigers             12.61   NWI
  3 Roach, Danarde            13 Danbury Flye             12.87   NWI
  4 Rossignol, Mekhi          13 Panthers Tra             13.39   NWI
  5 Claxton, Micah            13 Velocity Tra             14.61   NWI
Event 13 Girls 100 Meter Dash 14 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Gadpaille, Hannah         14 Velocity Tra             12.70Q NWI 1
  2 Mcdonald, Sydney          14 Supersonics              13.14Q NWI 2
  3 Dotts, Chloee             14 Neptune Jers             13.28q NWI 2
  4 Thomas, Nyah              14 Baldwin Blaz             13.36q NWI 1
  5 Kerr, Reagan              14 Baldwin Blaz             13.49q NWI 1
  6 Burden, Alana             14 Country Mill             13.61q NWI 2
  7 Baker, Kamiah             14 Unity Expres             13.84q NWI 2
  7 Roberts, Nahzyah          14 Neptune Jers             13.84q NWI 1
  9 Zamot, Raven              14 Neptune Jers             13.87   NWI 2
 10 Brown, Samiya             14 Pure Acceler             13.93   NWI 1
 11 Lewis, Kierra             14 Baldwin Blaz             14.32   NWI 2
 12 Birch, Jayda              14 Unattached               14.78   NWI 2
 13 Scott, Madison            14 Transy East              17.60   NWI 1

Event 13 Girls 100 Meter Dash 14 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Gadpaille, Hannah         14 Velocity Tra             12.68   NWI
  2 Mcdonald, Sydney          14 Supersonics              12.88   NWI
  3 Thomas, Nyah              14 Baldwin Blaz             13.23   NWI
  4 Dotts, Chloee             14 Neptune Jers             13.26   NWI
  5 Kerr, Reagan              14 Baldwin Blaz             13.44   NWI
  6 Burden, Alana             14 Country Mill             13.52   NWI
  7 Baker, Kamiah             14 Unity Expres             13.95   NWI
  8 Roberts, Nahzyah          14 Neptune Jers             13.97   NWI

Event 14 Boys 100 Meter Dash 14 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Phillip, Jayden           14 Supersonics              11.87Q NWI 2
  2 Jolly, Christian          14 Danbury Flye             12.76Q NWI 1
  3 Sorenson, Ellis           14 Pure Acceler             12.35q NWI 2
  4 Pabba, Saketnath          14 Unattached               12.76q NWI 2
  5 Rodriguez, Jayden         14 Team East Or             12.83q NWI 1
  6 Gorynski, Christopher     14 Brockton Tra             13.60q NWI 2
  7 Holmes, Abdullah          14 Panthers Tra             13.63q NWI 1
  8 Edwards, Tyree            14 Baldwin Blaz             14.13q NWI 2

Event 14 Boys 100 Meter Dash 14 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Sorenson, Ellis           14 Pure Acceler             12.35   NWI
  2 Jolly, Christian          14 Danbury Flye             12.70   NWI
  3 Pabba, Saketnath          14 Unattached               12.81   NWI
  4 Rodriguez, Jayden         14 Team East Or             12.83   NWI
  5 Holmes, Abdullah          14 Panthers Tra             13.54   NWI
  6 Gorynski, Christopher     14 Brockton Tra             13.55   NWI
  7 Edwards, Tyree            14 Baldwin Blaz             13.86   NWI

Event 15 Girls 100 Meter Dash 15-16 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Douglas, Dayahana         15 Ruff Kutz                12.75Q NWI 2
  2 Munoz, Alisia             15 Unattached               12.94Q NWI 1
  3 Nkulume, Chidumga         16 Lightning tr             12.78q NWI 2
  4 Jackson, Heaven           16 Ruff Kutz                12.95q NWI 1
  5 Nelson, Faith             15 Country Mill             13.22q NWI 1
  6 Williams, Kiara           15 Jeuness Trac             13.25q NWI 2
  7 Edwards, Faith            16 Ruff Kutz                13.46q NWI 1
  8 Van Ness, Emily           16 Unity Expres             13.56q NWI 2
  9 Ward, Kimora              16 Ruff Kutz                13.59   NWI 1
 10 Redd, Wynter              15 Plainfield T             13.69   NWI 1
 11 Gorospe, Jenna            16 Pure Acceler             14.39   NWI 1
 12 Chaney, Natavia           16 Superstars T             14.75   NWI 2
 13 Gibbons, Haley            16 Tromnadoes               15.79   NWI 2

Event 15 Girls 100 Meter Dash 15-16 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Nkulume, Chidumga         16 Lightning tr             12.33   NWI
  2 Douglas, Dayahana         15 Ruff Kutz                12.68   NWI
  3 Munoz, Alisia             15 Unattached               13.03   NWI
  4 Williams, Kiara           15 Jeuness Trac             13.09   NWI
  4 Jackson, Heaven           16 Ruff Kutz                13.09   NWI
  6 Nelson, Faith             15 Country Mill             13.19   NWI
  7 Van Ness, Emily           16 Unity Expres             13.60   NWI
  8 Edwards, Faith            16 Ruff Kutz                13.75   NWI

Event 16 Boys 100 Meter Dash 15-16 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Williams, Tavon           15 Bronx Tigers             11.43Q NWI 1
  2 Peters, Alex              15 Metro Eagles             11.63Q NWI 2
  3 St. Angelo, George        16 Pure Acceler             11.44q NWI 1
  4 Myles, Malakai            16 Superstars T             11.72q NWI 2
  5 Budhu, Justin             16 Explosion Tr             11.90q NWI 1
  6 Wilson, Ryheim            15 Bronx Tigers             11.93q NWI 2
  7 Irving Jr, Stephen        16 Unattached               11.97q NWI 1
  8 Shaw, Loxie               16 Superstars T             12.00q NWI 1
  9 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers             12.10   NWI 2
 10 Robinson, Jared           15 Unattached               12.24   NWI 2
 11 Wilson, Tyheim            15 Bronx Tigers             12.42   NWI 1
 12 Williams, Marquis         15 CT Let's Go              13.06   NWI 2
 13 Deleon, Andre             15 Danbury Flye             13.36   NWI 2
 14 Hawkshead, John           15 Rock City St             14.44   NWI 1

Event 16 Boys 100 Meter Dash 15-16 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Williams, Tavon           15 Bronx Tigers             11.45   NWI
  2 St. Angelo, George        16 Pure Acceler             11.46   NWI
  3 Peters, Alex              15 Metro Eagles             11.70   NWI
  4 Budhu, Justin             16 Explosion Tr             11.86   NWI
  5 Shaw, Loxie               16 Superstars T             11.88   NWI
  6 Myles, Malakai            16 Superstars T             11.95   NWI
  7 Wilson, Ryheim            15 Bronx Tigers             12.04   NWI
  8 Irving Jr, Stephen        16 Unattached              12.13    NWI

Event 17 Women 100 Meter Dash 17-18 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1 D'Haiti, Olivia           18 Unattached               12.88Q NWI
  2 Marrinan, Cecilia         18 Cambridge Je             13.12q NWI
  3 Shaw, Navi                17 Superstars T             13.19q NWI
  4 Goodbee, Jahlyah          17 Superstars T             13.27q NWI

Event 17 Women 100 Meter Dash 17-18 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 D'Haiti, Olivia           18 Unattached               12.95   NWI
  2 Shaw, Navi                17 Superstars T             13.03   NWI
  3 Marrinan, Cecilia         18 Cambridge Je             13.04   NWI
  4 Goodbee, Jahlyah          17 Superstars T             13.39   NWI

Event 18 Men 100 Meter Dash 17-18 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Charles, Joseph           18 Unattached               11.23Q NWI 2
  2 Howell, Onaje             19 Pure Acceler             11.38Q NWI 1
  3 Davis, Trebor             18 Superstars T             11.39q NWI 1
  4 Kelly, Jordan             17 Metro Eagles             11.78q NWI 2
  5 Jackson, Kevin            19 Superstars T             12.00q NWI 1
  6 Ransom, Mycal-Anthony     17 Baldwin Blaz             12.13q NWI 2
  7 Babiker, Ali              18 Superstars T             12.27q NWI 1
  8 Kyiretwie, Shane          18 Superstars T             12.82q NWI 2
  9 Alamo-Benitez, Edgar      19 Superstars T             13.24   NWI 2

Event 18 Men 100 Meter Dash 17-18 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Charles, Joseph           18 Unattached               11.25   NWI
  2 Davis, Trebor             18 Superstars T             11.32   NWI
  3 Howell, Onaje             19 Pure Acceler             11.52   NWI
  4 Kelly, Jordan             17 Metro Eagles             11.59   NWI
  5 Jackson, Kevin            19 Superstars T             11.94   NWI
  6 Ransom, Mycal-Anthony     17 Baldwin Blaz             12.11   NWI
  7 Kyiretwie, Shane          18 Superstars T             12.87   NWI

Event 19 Girls 200 Meter Dash 8 & under
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Caldwell, Serenity         7 Transy East              33.14Q NWI 4
  2 George, Marlow             7 Unattached               33.86Q NWI 2
  3 Pittman, Kendall           8 Momentum Pre             34.47Q NWI 1
  4 Weeresinghe, Anaiah        8 Cambridge Je             35.83Q NWI 3
  5 Joseph, Cameron            7 Velocity Tra             34.13q NWI 2
  6 Scott, Keilana             8 Team East Or             35.16q NWI 1
  7 Moscatel, Madelyn          8 Cambridge Je             35.38q NWI 4
  7 Livingston, Charlet        7 Brockton Tra             35.38q NWI 2
 9   Collins, Lashea          8   Neptune Jers           35.74    NWI   4
10   Sinclair, Kiera          8   Baldwin Blaz           36.46    NWI   1
11   Bates-Bucknor, Autumn    8   Bronx Tigers           36.62    NWI   4
12   Mcnain, Latanya          8   Team East Or           36.69    NWI   2
13   Forrest, Jayla           7   Superstars T           37.05    NWI   1
14   Sinclair, Alexa          8   Baldwin Blaz           37.15    NWI   4
15   Dixson, Sahmira          8   Neptune Jers           37.87    NWI   1
16   Shaw, Akira              8   Superstars T           38.32    NWI   3
17   Moore, Ava               8   Transy East            38.34    NWI   4
18   Holmes, Nikah-Marie      8   Panthers Tra           39.34    NWI   1
19   Jean-Baptiste, Jeziah    8   Cambridge Je           39.40    NWI   2
20   Ferguson, Jade           7   Bronx Tigers           39.49    NWI   2
21   Pierce, Imanie           7   Superstars T           39.74    NWI   3
22   Jackson, Joy             6   Ruff Kutz              39.81    NWI   1
23   Garner, Alyssa           8   Metro Eagles           39.97    NWI   2
24   Waghmare, Angelina       8   Garden State           40.33    NWI   3
25   Becker, Sydnie           6   Glencadia Bu           40.34    NWI   3
26   Gilmore, Jelissa         8   Baldwin Blaz           41.23    NWI   3
27   Garner, Aiyona           6   Metro Eagles           46.03    NWI   2
28   Forrest, Leana           6   Superstars T           47.34    NWI   4
29   Manfredonia, Emily       7   Danbury Flye           49.23    NWI   3

Event 19 Girls 200 Meter Dash 8 & under
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Caldwell, Serenity         7 Transy East              32.54   NWI
  2 George, Marlow             7 Unattached               33.98   NWI
  3 Weeresinghe, Anaiah        8 Cambridge Je             34.92   NWI
  4 Scott, Keilana             8 Team East Or             34.98   NWI
  5 Pittman, Kendall           8 Momentum Pre             35.12   NWI
  6 Joseph, Cameron            7 Velocity Tra             35.45   NWI
  7 Moscatel, Madelyn          8 Cambridge Je             35.59   NWI
  8 Livingston, Charlet        7 Brockton Tra             37.14   NWI

Event 20 Boys 200 Meter Dash 8 & under
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Brundidge, Jaylen          8 Unity Expres             30.61Q NWI 3
  2 Fredericks, Anari-Ja'Qua   8 Country Mill             31.53Q NWI 4
  3 Cazeau, Emanuel            8 Central CT J             32.71Q NWI 2
  4 Hinton, Chance             7 Cambridge Je             33.48Q NWI 1
  5 Ashmeade, Jadon            7 Lightning St             33.51q NWI 1
  6 Bethel-Boykin, Anthony     7 Country Mill             33.84q NWI 3
  7 Brown, Braynard            8 Garden State             33.90q NWI 4
  8 Steven, Jr., Jermain       7 New York Sta             34.34q NWI 1
  9 Peavy, Nazir               8 Neptune Jers             34.93   NWI 4
 10 Eason, Myles               8 Pure Acceler             36.05   NWI 2
 11 Bolivar, Luc               7 Team East Or             36.16   NWI 3
 12 Williams, Raymonie         8 Lightning St             36.25   NWI 4
 13 Palarchie, Davin           7 Team East Or             36.30   NWI 4
 14 Horace, Vincent            8 Team East Or             37.01   NWI 1
 15 Flanagan, Isaiah           8 Team East Or             37.65   NWI 1
 16 Ascone, Alexander          8 Danbury Flye             37.89   NWI 3
 17 Daley, Liam                8 White Plains             38.45   NWI 1
 18 Sinclair, Braxton          8 Baldwin Blaz             38.71   NWI 2
 19 Hector, Royal              7 Bronx Tigers             39.12   NWI 4
 20 Lawson, Keannu             6 Ruff Kutz                39.91   NWI 3
 21 Sinclair, Nicholas         8 Baldwin Blaz             39.93   NWI 3
 22 Riddle, Charlie            7 Danbury Flye             41.49   NWI 2
23 Gilmore, Jamal             8 Baldwin Blaz             42.13    NWI   2
24 Boyd, Jae-Cion             5 Country Mill             45.59    NWI   4

Event 20 Boys 200 Meter Dash 8 & under
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Brundidge, Jaylen          8 Unity Expres             30.40   NWI
  2 Fredericks, Anari-Ja'Qua   8 Country Mill             32.27   NWI
  3 Brown, Braynard            8 Garden State             32.72   NWI
  4 Cazeau, Emanuel            8 Central CT J             33.29   NWI
  5 Hinton, Chance             7 Cambridge Je             33.34   NWI
  6 Ashmeade, Jadon            7 Lightning St             33.87   NWI
  7 Steven, Jr., Jermain       7 New York Sta             34.58   NWI
  8 Bethel-Boykin, Anthony     7 Country Mill             37.50   NWI

Event 21 Girls 200 Meter Dash 9 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Burrell, Brianna           9 Velocity Tra             30.80Q NWI 3
  2 Defreitas, Amelia          9 Metro Eagles             30.81Q NWI 1
  3 Joseph, Ryann              9 Velocity Tra             33.07Q NWI 2
  4 Reilly, Taylor             9 Transy East              31.51q NWI 3
  5 Deflorimonte, Hannah       9 Velocity Tra             32.53q NWI 1
  6 Blake, Shyenne             9 Velocity Tra             33.54q NWI 2
  7 Reed, Jade                 9 Bronx Tigers             33.70q NWI 1
  8 Bryan, Jenelle             9 Velocity Tra             33.71q NWI 1
  9 Ruiz, Delilah              9 New York Sta             34.89   NWI 3
 10 Samuels, Ayanna            9 Panthers Tra             35.72   NWI 3
 11 Plummer, Majesti           9 Bronx Tigers             36.24   NWI 3
 12 Jackson, Najah             9 Team East Or             37.50   NWI 2
 13 Johnson, Sinari            9 Neptune Jers             37.73   NWI 2
 14 Scaplen, Mia               9 Garden State             37.93   NWI 1
 15 Waghmare, Ava              9 Garden State             41.64   NWI 1

Event 21 Girls 200 Meter Dash 9 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Burrell, Brianna           9 Velocity Tra             30.52   NWI
  2 Defreitas, Amelia          9 Metro Eagles             30.77   NWI
  3 Blake, Shyenne             9 Velocity Tra             31.65   NWI
  4 Reilly, Taylor             9 Transy East              32.65   NWI
  5 Deflorimonte, Hannah       9 Velocity Tra             32.89   NWI
  6 Joseph, Ryann              9 Velocity Tra             33.02   NWI
  7 Bryan, Jenelle             9 Velocity Tra             35.71   NWI
  8 Reed, Jade                 9 Bronx Tigers             35.89   NWI

Event 22 Boys 200 Meter Dash 9 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Woodward, Amir             9 Neptune Jers             28.82Q NWI 2
  2 Woodward, Adrian           9 Neptune Jers             29.31Q NWI 1
  3 Morrison, Taydence         9 Unattached               29.97q NWI 2
  4 Bellame, Damaise           9 Cambridge Je             30.52q NWI 1
  5 Issacs, Keveene            9 Bronx Tigers             31.10q NWI 1
  6 Boyd, Jah-Sir              9 Country Mill             31.72q NWI 2
 7   Halsey, Jaleel           9   Team East Or           32.19q   NWI   1
 8   Morales, Ashton          9   Explosion Tr           33.26q   NWI   2
 9   Rodriguez, Xavier        9   Team East Or           34.40    NWI   2
10   Samuels, Jeremiah        9   Grant You WI           34.57    NWI   2
11   Myers, Aiden             9   Momentum Pre           35.37    NWI   1

Event 22 Boys 200 Meter Dash 9 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Woodward, Amir             9 Neptune Jers             28.48   NWI
  2 Morrison, Taydence         9 Unattached               29.50   NWI
  3 Woodward, Adrian           9 Neptune Jers             29.72   NWI
  4 Issacs, Keveene            9 Bronx Tigers             30.79   NWI
  5 Bellame, Damaise           9 Cambridge Je             31.01   NWI
  6 Boyd, Jah-Sir              9 Country Mill             32.44   NWI
  7 Morales, Ashton            9 Explosion Tr             32.54   NWI
  8 Halsey, Jaleel             9 Team East Or             33.77   NWI

Event 23 Girls 200 Meter Dash 10 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Skevelair, Skylar         10 Jeuness Trac             29.87Q NWI 2
  2 Anderson, Kardene         10 Bronx Tigers             30.13Q NWI 1
  3 Shepherd, Brianna         10 MySprintClub             31.00q NWI 2
  4 Bowers-Strickland, Jorda 10 Team East Or              31.68q NWI 1
  5 Bolivar, Alani            10 Team East Or             32.45q NWI 2
  6 Walker, Moriah            10 Metropolis T             33.48q NWI 2
  7 Niles, Nitzel             10 Metropolis T             41.57q NWI 2

Event 23 Girls 200 Meter Dash 10 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Anderson, Kardene         10 Bronx Tigers             29.37   NWI
  2 Skevelair, Skylar         10 Jeuness Trac             29.66   NWI
  3 Shepherd, Brianna         10 MySprintClub             30.96   NWI
  4 Bowers-Strickland, Jorda 10 Team East Or              31.91   NWI
  5 Bolivar, Alani            10 Team East Or             33.01   NWI
  6 Walker, Moriah            10 Metropolis T             33.60   NWI

Event 24 Boys 200 Meter Dash 10 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Simpson, Gianni           10 New York Sta             28.90Q NWI 2
  2 Rodriguez, Jordan         10 Neptune Jers             29.10Q NWI 1
  3 Malcolm, Jayquan          10 Bronx Tigers             29.64q NWI 2
  4 Weeresinghe, Cainan       10 Cambridge Je             30.11q NWI 1
  5 White, Ja'Mar             10 Panthers Tra             30.56q NWI 1
  6 Hucey, Kevin              10 Danbury Flye             31.10q NWI 1
  7 Lawson, Nathan            10 Team East Or             31.25q NWI 2
  7 Ramsdell, Jaylonte        10 Unattached               31.25q NWI 2
  9 Gilmore, Jalen            10 Baldwin Blaz             32.19   NWI 2
 10 Srivastava, Shrihan       10 Garden State             45.45   NWI 1

Event 24 Boys 200 Meter Dash 10 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Simpson, Gianni           10 New York Sta             28.22   NWI
  2 Rodriguez, Jordan         10 Neptune Jers             28.81   NWI
  3 Weeresinghe, Cainan       10 Cambridge Je             29.35   NWI
  4 Malcolm, Jayquan          10 Bronx Tigers             29.77   NWI
  5 White, Ja'Mar             10 Panthers Tra             30.53   NWI
  6 Ramsdell, Jaylonte        10 Unattached               30.62   NWI
  7 Hucey, Kevin              10 Danbury Flye             30.64   NWI
  8 Lawson, Nathan            10 Team East Or             33.07   NWI

Event 25 Girls 200 Meter Dash 11 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Trim, Adilia              11 Jeuness Trac             27.38Q NWI 2
  2 Golden, Princess          11 New York Sta             28.74Q NWI 1
  3 Reed, Juliette            11 Bronx Tigers             28.76q NWI 2
  4 Williams, Kiylah          11 Unattached               28.83q NWI 1
  5 Wilson, Tayla             11 Panthers Tra             28.94q NWI 2
  6 Johnson, Jayla            11 Bronx Tigers             29.61q NWI 2
  7 Sandy, Dalia              11 Team East Or             30.25q NWI 1
  8 Dortch, Nylah             11 Bronx Tigers             30.38q NWI 1
  9 Dorvil, Keara             11 Rock City St             31.78   NWI 1
 10 Berry, Alexis Berry       11 Glencadia Bu             31.85   NWI 1
 11 Tibbs, Janiya             11 Rock City St             32.81   NWI 1
 12 Abney, Makaila            11 Baldwin Blaz             34.03   NWI 2

Event 25 Girls 200 Meter Dash 11 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Trim, Adilia              11 Jeuness Trac             27.50   NWI
  2 Golden, Princess          11 New York Sta             28.29   NWI
  3 Reed, Juliette            11 Bronx Tigers             28.74   NWI
  4 Johnson, Jayla            11 Bronx Tigers             28.84   NWI
  5 Wilson, Tayla             11 Panthers Tra             29.56   NWI
  6 Sandy, Dalia              11 Team East Or             29.75   NWI

Event 26 Boys 200 Meter Dash 11 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Walker, Christian         11 Metro Eagles             26.51Q NWI 2
  2 Garcia, Arnario           11 Unattached               27.20Q NWI 1
  3 Waters, Justin            11 Cambridge Je             28.37q NWI 1
  4 Brown, Eatoniel           11 Plainfield T             29.21q NWI 1
  5 Watson, Hunter            11 Panthers Tra             29.24q NWI 2
  6 Farmer Campbell, Julian   11 Danbury Flye             29.62q NWI 2
  7 Ryan, Hugh                11 Rock City St             29.65q NWI 1
  8 Mcdonald, Zaiden          11 Panthers Tra             31.04q NWI 2
  9 Copeland II, Steven       11 Panthers Tra             32.06   NWI 2
 10 Devlin, Javon             11 Baldwin Blaz             32.86   NWI 2
 11 Freguson, Stafford        11 Unity Expres             33.42   NWI 1
 12 Jennings, Bowen           11 Garden State             34.00   NWI 2
 13 Lora, David               11 Rock City St             34.51   NWI 1
 14 Tripathi, Arnav           11 Garden State             35.11   NWI 1

Event 26   Boys 200 Meter Dash 11 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Walker, Christian         11 Metro Eagles             26.92   NWI
  2 Garcia, Arnario           11 Unattached               27.79   NWI
  3 Waters, Justin            11 Cambridge Je             28.70   NWI
  4 Watson, Hunter            11 Panthers Tra             29.31   NWI
  5 Brown, Eatoniel           11 Plainfield T             30.09   NWI
  6 Farmer Campbell, Julian   11 Danbury Flye             30.19   NWI

Event 27 Girls 200 Meter Dash 12 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Jones, Faith              12 Jeuness Trac             27.43Q NWI 2
  2 Ferguson, Jazmiene        12 Bronx Tigers             27.95Q NWI 1
  3 Gould, Leah               12 Pure Acceler             27.94q NWI 2
  4 Burrell, Olyvia           12 Velocity Tra             28.29q NWI 1
  5 D'Souza, Naomi            12 Cambridge Je             28.36q NWI 1
  6 Cayemitte, Kee-Ann        12 Baldwin Blaz             28.43q NWI 2
  7 Dia, Gabrielle            12 White Plains             28.49q NWI 1
  8 Caisey, Natalie           12 Cambridge Je             28.59q NWI 2
  9 Jolla, Aniya              12 Team East Or             28.71   NWI 2
 10 Anthony, Takiyah          12 Metro Eagles             29.39   NWI 2
 11 Hemmings, Saagi           12 Velocity Tra             29.41   NWI 1
 12 Larkins, Empress          12 Panthers Tra             29.72   NWI 1
 13 Dungey, Sydney            12 MySprintClub             31.81   NWI 1
 14 Pauksena, Alise           12 Pure Acceler             32.91   NWI 2

Event 27 Girls 200 Meter Dash 12 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Jones, Faith              12 Jeuness Trac             27.32   NWI
  2 Gould, Leah               12 Pure Acceler             27.67   NWI
  3 Ferguson, Jazmiene        12 Bronx Tigers             27.80   NWI
  4 Cayemitte, Kee-Ann        12 Baldwin Blaz             28.28   NWI
  4 Burrell, Olyvia           12 Velocity Tra             28.28   NWI
  6 D'Souza, Naomi            12 Cambridge Je             28.82   NWI
  7 Caisey, Natalie           12 Cambridge Je             29.42   NWI
  8 Dia, Gabrielle            12 White Plains             29.90   NWI

Event 28 Boys 200 Meter Dash 12 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Lawson, Kyaire            12 Ruff Kutz                26.72Q NWI 2
  2 Thompson, Avery           12 Pure Acceler             27.34Q NWI 1
  3 Newland, Donte            12 Grant You WI             29.08q NWI 1
  4 Todd, Evan                12 Unity Expres             30.00q NWI 1
  5 Mullings, Rashid          12 Rock City St             30.70q NWI 1
  6 Williams, Isaiah          12 Lightning St             31.53q NWI 2
  7 Young Jr., Kenneth        12 Rock City St             32.78q NWI 2
  8 Holmes, Sharif            12 Panthers Tra             36.24q NWI 1
  9 Trivedi, Aadit            12 Garden State             39.81   NWI 1

Event 28 Boys 200 Meter Dash 12 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Lawson, Kyaire            12 Ruff Kutz                26.49   NWI
  2 Thompson, Avery           12 Pure Acceler             27.84   NWI
  3 Newland, Donte            12 Grant You WI             29.44   NWI
  4 Todd, Evan                12 Unity Expres             30.18   NWI
  5 Williams, Isaiah          12 Lightning St             30.79   NWI
  6 Holmes, Sharif            12 Panthers Tra             36.72   NWI

Event 29 Girls 200 Meter Dash 13 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Whyte, Justein            13 Ruff Kutz                26.90Q NWI 3
  2 Johnson, Skye             13 Bronx Tigers             27.25Q NWI 1
  3 Lothian, Abigail          13 Cambridge Je             27.29Q NWI 2
  4 Coleman, Nadya            13 Lightning tr             27.38q NWI 3
  5 Gonzalez, Arianna         13 White Plains             27.45q NWI 1
  6 Rubio, Gina               13 MySprintClub             27.64q NWI 2
  7 Benoit, Thalia            13 Ruff Kutz                27.82q NWI 1
  8 Woodberry, Bianca         13 Metropolis T             28.81q NWI 3
  9 Campbell, Jaylynn         13 White Plains             28.83   NWI 2
 10 Emmett Turner, Lauren     13 Metro Eagles             29.07   NWI 2
 11 Williams, Kimberleigh     13 Danbury Flye             29.21   NWI 2
 12 Jennings, Margaret        13 New York Sta             29.92   NWI 3
 13 Buckley, Anna             13 Metropolis T             30.54   NWI 1
 14 Campbell, Kamoy           13 Ruff Kutz                30.98   NWI 1
 15 Plummer, Camrie           13 Pure Acceler             31.31   NWI 1
 16 Williams, Cassandra       13 Danbury Flye             31.95   NWI 3
 17 Attoh, Michelle           13 Bronx Tigers             32.41   NWI 2
 18 Delgado, Nailah           13 Metropolis T             32.50   NWI 3
 19 Dethomasis, Felina        13 Country Mill             33.43   NWI 1

Event 29 Girls 200 Meter Dash 13 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Johnson, Skye             13 Bronx Tigers             26.58   NWI
  2 Whyte, Justein            13 Ruff Kutz                27.04   NWI
  3 Lothian, Abigail          13 Cambridge Je             27.31   NWI
  4 Rubio, Gina               13 MySprintClub             27.44   NWI
  5 Gonzalez, Arianna         13 White Plains             28.02   NWI
  6 Woodberry, Bianca         13 Metropolis T             28.69   NWI
  7 Benoit, Thalia            13 Ruff Kutz                28.77   NWI

Event 30 Boys 200 Meter Dash 13 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Noble Jr., Wesley         13 Metro Eagles             23.28Q NWI 2
  2 Dsouza, Christopher       13 Pure Acceler             25.72Q NWI 1
  3 Haughton, Jayden          13 Bronx Tigers             25.98q NWI 2
  4 Simpson, Brandon          13 Metro Eagles             26.42q NWI 2
  5 Roach, Danarde            13 Danbury Flye             26.73q NWI 1
  6 Rossignol, Mekhi          13 Panthers Tra             26.99q NWI 1
  7 Dawson, Jared             13 Zodiacs Trac             28.01q NWI 1
  8 Simpson, Jr., Marcus      13 New York Sta             29.09q NWI 2
  9 Gilmore, Justin           13 Baldwin Blaz             29.47   NWI 2
 10 Samuels, Amir             13 Panthers Tra             30.74   NWI 2
 11 Claxton, Micah            13 Velocity Tra             33.36   NWI 1
Event 30 Boys 200 Meter Dash 13 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Noble Jr., Wesley         13 Metro Eagles             23.38   NWI
  2 Simpson, Brandon          13 Metro Eagles             26.00   NWI
  3 Haughton, Jayden          13 Bronx Tigers             26.37   NWI
  4 Roach, Danarde            13 Danbury Flye             26.71   NWI
  5 Rossignol, Mekhi          13 Panthers Tra             27.14   NWI
  6 Dawson, Jared             13 Zodiacs Trac             27.72   NWI
  7 Simpson, Jr., Marcus      13 New York Sta             29.86   NWI

Event 31 Girls 200 Meter Dash 14 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Gadpaille, Hannah         14 Velocity Tra             25.88Q NWI 2
  2 Thomas, Nyah              14 Baldwin Blaz             27.00Q NWI 1
  3 Dotts, Chloee             14 Neptune Jers             26.94q NWI 2
  4 Mcdonald, Sydney          14 Supersonics              27.01q NWI 1
  5 Nicoletti, Ashley         14 Unattached               27.86q NWI 1
  6 Kerr, Reagan              14 Baldwin Blaz             28.19q NWI 2
  7 Brown, Celine-Jada        14 Plainfield T             28.27q NWI 2
  8 Daley, Kayla              14 White Plains             28.31q NWI 2
  9 Baker, Kamiah             14 Unity Expres             28.34   NWI 1
 10 Dorvil, Makayla           14 Rock City St             29.56   NWI 1

Event 31 Girls 200 Meter Dash 14 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Gadpaille, Hannah         14 Velocity Tra             25.78   NWI
  2 Mcdonald, Sydney          14 Supersonics              26.36   NWI
  3 Thomas, Nyah              14 Baldwin Blaz             26.61   NWI
  4 Dotts, Chloee             14 Neptune Jers             27.17   NWI
  5 Kerr, Reagan              14 Baldwin Blaz             27.18   NWI
  6 Brown, Celine-Jada        14 Plainfield T             27.75   NWI
  7 Nicoletti, Ashley         14 Unattached               27.96   NWI
  8 Daley, Kayla              14 White Plains             28.55   NWI

Event 32 Boys 200 Meter Dash 14 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Jackson, Jaavier          14 Awesome Powe             23.68Q NWI 3
  2 Porter, N'Namdi           14 Bronx Tigers             24.05Q NWI 2
  3 Jolly, Christian          14 Danbury Flye             25.16Q NWI 1
  4 Quarterman III, Herbert   14 Unattached               23.85q NWI 3
  5 Philogene, Adam           14 Metro Eagles             24.69q NWI 3
  6 Rose-Pierre, Aiden        14 Success Acad             24.77q NWI 2
  7 Sorenson, Ellis           14 Pure Acceler             25.06q NWI 3
  8 Pabba, Saketnath          14 Unattached               25.27q NWI 3
  9 Fontenette, Prince        14 Unattached               25.33   NWI 2
 10 Davis, Deron              14 Superstars T             25.44   NWI 1
 11 Rodriguez, Jayden         14 Team East Or             25.74   NWI 3
 12 Ming, Maxwell             14 Metropolis T             26.22   NWI 1
 13 Gorynski, Christopher     14 Brockton Tra             27.31   NWI 2
 14 Holmes, Abdullah          14 Panthers Tra             27.52   NWI 1
15 Edwards, Tyree             14 Baldwin Blaz            29.22    NWI   2

Event 32 Boys 200 Meter Dash 14 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Jackson, Jaavier          14 Awesome Powe             23.67   NWI
  2 Porter, N'Namdi           14 Bronx Tigers             24.02   NWI
  3 Quarterman III, Herbert   14 Unattached               24.41   NWI
  4 Rose-Pierre, Aiden        14 Success Acad             24.43   NWI
  5 Jolly, Christian          14 Danbury Flye             24.53   NWI
  6 Philogene, Adam           14 Metro Eagles             25.37   NWI
  7 Pabba, Saketnath          14 Unattached               25.86   NWI

Event 33 Girls 200 Meter Dash 15-16 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Douglas, Dayahana         15 Ruff Kutz                25.56Q NWI 1
  2 Nkulume, Chidumga         16 Lightning tr             25.66Q NWI 3
  3 Fitzgerald, Jadah         15 Unattached               25.74Q NWI 2
  4 Williams, Kiara           15 Jeuness Trac             26.34q NWI 3
  5 Jackson, Heaven           16 Ruff Kutz                26.57q NWI 1
  6 Redd, Wynter              15 Plainfield T             27.01q NWI 1
  7 Van Ness, Destiny         15 Unity Expres             27.26q NWI 2
  8 Munoz, Alisia             15 Unattached               27.32q NWI 3
  9 Wilson, Tiara             15 Panthers Tra             27.39   NWI 1
 10 Nelson, Faith             15 Country Mill             27.73   NWI 1
 11 Iyiola, Balikis           15 Pure Acceler             27.88   NWI 2
 12 Ward, Kimora              16 Ruff Kutz                27.95   NWI 1
 13 Redmond, Julia            15 Pure Acceler             28.38   NWI 3
 14 Enemuo, Sidney            16 Pure Acceler             28.81   NWI 2
 15 Brown, Mackenzie          16 Country Mill             29.37   NWI 3
 16 Enemuo, Victoria          16 Pure Acceler             29.42   NWI 2
 17 Gorospe, Jenna            16 Pure Acceler             29.50   NWI 3
 18 Chaney, Natavia           16 Superstars T             29.96   NWI 2
 19 Ban, Aissatou             15 Bronx Tigers             30.80   NWI 2

Event 33 Girls 200 Meter Dash 15-16 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Nkulume, Chidumga         16 Lightning tr             25.43   NWI
  2 Douglas, Dayahana         15 Ruff Kutz                25.72   NWI
  3 Fitzgerald, Jadah         15 Unattached               25.97   NWI
  4 Williams, Kiara           15 Jeuness Trac             26.46   NWI
  5 Redd, Wynter              15 Plainfield T             26.95   NWI
  6 Munoz, Alisia             15 Unattached               27.27   NWI
  7 Jackson, Heaven           16 Ruff Kutz                27.68   NWI
  8 Van Ness, Destiny         15 Unity Expres             27.73   NWI

Event 34 Boys 200 Meter Dash 15-16 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 St. Angelo, George        16 Pure Acceler             22.61Q NWI 3
  2 Peters, Alex              15 Metro Eagles             23.04Q NWI 1
  3 Traore, Mohamed           15 Success Acad             23.54Q NWI 2
  4 Williams, Tavon           15 Bronx Tigers             22.77q NWI 3
 5   Pinkett, Amari           16   Success Acad          22.83q   NWI   3
 6   Ravelo, Angel            16   Success Acad          23.30q   NWI   1
 7   Shaw, Loxie              16   Superstars T          23.76q   NWI   2
 8   Irving Jr, Stephen       16   Unattached            23.79q   NWI   3
 9   Budhu, Justin            16   Explosion Tr          23.88    NWI   1
10   Myles, Malakai           16   Superstars T          23.89    NWI   1
11   Wilson, Ryheim           15   Bronx Tigers          24.04    NWI   1
12   Cooper, Connor           15   Pure Acceler          24.53    NWI   2
13   Jenkins, Jayden          15   Success Acad          24.87    NWI   2
14   Wilson, Tyheim           15   Bronx Tigers          24.96    NWI   3
15   Robinson, Kevin          16   Metro Eagles          25.01    NWI   3
16   Johnson, Javon           15   Neptune Jers          29.78    NWI   3
17   Williams, Marquis        15   CT Let's Go           30.10    NWI   2

Event 34 Boys 200 Meter Dash 15-16 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 St. Angelo, George        16 Pure Acceler             22.56   NWI
  2 Williams, Tavon           15 Bronx Tigers             22.87   NWI
  3 Pinkett, Amari            16 Success Acad             23.05   NWI
  4 Ravelo, Angel             16 Success Acad             23.18   NWI
  5 Peters, Alex              15 Metro Eagles             23.30   NWI
  6 Shaw, Loxie               16 Superstars T             23.46   NWI
  7 Traore, Mohamed           15 Success Acad             23.75   NWI
  8 Irving Jr, Stephen        16 Unattached               23.98   NWI

Event 35 Women 200 Meter Dash 17-18 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 D'Haiti, Olivia           18 Unattached               25.91Q NWI 1
  2 Marrinan, Cecilia         18 Cambridge Je             26.25Q NWI 2
  3 Underwood, Nefertiti      17 Harlem Child             26.10q NWI 1
  4 Avila, Ruby               17 Bronx Tigers             26.27q NWI 1
  5 Goodbee, Jahlyah          17 Superstars T             26.66q NWI 2
  6 Shaw, Navi                17 Superstars T             26.87q NWI 1
  7 King, Tyra                18 Success Acad             27.62q NWI 2
  8 Lomack, Q Aliyjah         18 Superstars T             28.43q NWI 2

Event 35 Women 200 Meter Dash 17-18 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Underwood, Nefertiti      17 Harlem Child             26.01   NWI
  2 D'Haiti, Olivia           18 Unattached               26.36   NWI
  3 Avila, Ruby               17 Bronx Tigers             26.51   NWI
  4 Marrinan, Cecilia         18 Cambridge Je             26.68   NWI
  5 Shaw, Navi                17 Superstars T             27.01   NWI
  6 Goodbee, Jahlyah          17 Superstars T             27.34   NWI

Event 36 Men 200 Meter Dash 17-18 years old
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1 Davis, Trebor             18 Superstars T             22.38Q NWI 3
  2 Brodie, Anthony           17 Bronx Tigers             22.49Q NWI 1
  3 Howell, Onaje             19 Pure Acceler             22.73Q NWI 2
  4 Walters, Lamont           18 Superstars T             23.15q NWI 2
 5   Howard, Terrell          18   Metro Eagles          23.28q   NWI   3
 6   Valme, Elijah            17   Pure Acceler          23.34q   NWI   1
 7   Kelly, Jordan            17   Metro Eagles          23.67q   NWI   1
 8   Smith-Coleman, Ajahn     18   Lightning tr          23.76q   NWI   3
 9   Jackson, Kevin           19   Superstars T          24.22    NWI   3
10   Babiker, Ali             18   Superstars T          24.31    NWI   2
11   Samuels, Ahmad           17   Panthers Tra          24.43    NWI   1
12   Ransom, Mycal-Anthony    17   Baldwin Blaz          24.58    NWI   2
13   Wheeler, Cadence         17   Tromnadoes            24.77    NWI   3
14   Alamo-Benitez, Edgar     19   Superstars T          26.18    NWI   2

Event 36 Men 200 Meter Dash 17-18 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
Finals
  1 Davis, Trebor             18 Superstars T             22.07   NWI
  2 Brodie, Anthony           17 Bronx Tigers             22.12   NWI
  3 Howell, Onaje             19 Pure Acceler             22.55   NWI
  4 Walters, Lamont           18 Superstars T             22.68   NWI
  5 Kelly, Jordan             17 Metro Eagles             23.15   NWI
  6 Howard, Terrell           18 Metro Eagles             23.19   NWI
  7 Valme, Elijah             17 Pure Acceler             23.25   NWI

Event 37 Girls 400 Meter Dash 8 & under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Bates-Bucknor, Autumn      8 Bronx Tigers           1:19.32   4
  2 Joseph, Cameron            7 Velocity Tra           1:19.52   4
  3 Weeresinghe, Anaiah        8 Cambridge Je           1:19.59   4
  4 Dixson, Sahmira            8 Neptune Jers           1:21.07   3
  5 Sinclair, Kiera            8 Baldwin Blaz           1:22.42   3
  6 Dolan, Sarah               8 Garden State           1:23.12   3
  7 Sinclair, Alexa            8 Baldwin Blaz           1:23.23   4
  8 Torres, Cherrish           8 Team East Or           1:24.56   4
  9 Forrest, Jayla             7 Superstars T           1:24.58   2
 10 Collins, Lashea            8 Neptune Jers           1:25.44   4
 11 Moscatel, Madelyn          8 Cambridge Je           1:25.59   4
 12 Gonzalez, Noelle           6 White Plains           1:25.98   3
 13 Livingston, Charlet        7 Brockton Tra           1:27.57   3
 14 Cassie, Kaylie             8 Lightning St           1:28.08   3
 15 Henderson, Taylor          8 Bronx Tigers           1:28.31   2
 16 Holmes, Nikah-Marie        8 Panthers Tra           1:29.23   2
 17 Mills, Arianna             7 Country Mill           1:30.56   1
 18 Aska, Kendall              8 Pure Acceler           1:32.29   4
 19 Waghmare, Angelina         8 Garden State           1:33.14   2
 20 Jackson, Joy               6 Ruff Kutz              1:34.65   2
 21 Garner, Alaysia            8 Metro Eagles           1:34.69   2
 22 Jean-Baptiste, Jeziah      8 Cambridge Je           1:35.02   3
 23 Gilmore, Jelissa           8 Baldwin Blaz           1:37.29   2
 24 Ferguson, Jade             7 Bronx Tigers           1:40.07   1
 25 Pierce, Imanie             7 Superstars T           2:19.15   2
 -- Shaw, Akira                8 Superstars T               DNF   3

Event 38 Boys 400 Meter Dash 8 & under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Brundidge, Jaylen          8 Unity Expres           1:10.97   3
  2 Hinton, Chance             7 Cambridge Je           1:13.74   3
  3 Brown, Braynard            8 Garden State           1:13.95   3
  4 Rogers, Senica             8 Transy East            1:17.95   3
 5   Eason, Myles             8   Pure Acceler         1:20.83    2
 6   Hector, Royal            7   Bronx Tigers         1:24.37    3
 7   Wilson, Jordan           8   Elite Runner TC      1:24.86    3
 8   Bolivar, Luc             7   Team East Or         1:25.68    2
 9   Harris, Anthony          8   CT Let's Go          1:26.45    2
10   Williams, Raymonie       8   Lightning St         1:26.64    2
11   Lawson, Keannu           6   Ruff Kutz            1:28.22    1
12   Gilmore, Jamal           8   Baldwin Blaz         1:29.81    2
13   Daley, Liam              8   White Plains         1:32.08    2
14   Sinclair, Braxton        8   Baldwin Blaz         1:34.32    1

Event 39 Girls 400 Meter Dash 9 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Defreitas, Amelia          9 Metro Eagles           1:10.92   2
  2 Pichardo, April            9 Cambridge Je           1:16.65   2
  3 Samuels, Ayanna            9 Panthers Tra           1:19.02   2
  4 Deflorimonte, Hannah       9 Velocity Tra           1:19.39   2
  5 Reilly, Taylor             9 Transy East            1:19.63   2
  6 Trivedi, Aanya             9 Garden State           1:25.35   2
  7 Scaplen, Mia               9 Garden State           1:25.99   1
  8 Reed, Jade                 9 Bronx Tigers           1:31.68   2
  9 Johnson, Sinari            9 Neptune Jers           1:37.92   1
 10 Waghmare, Ava              9 Garden State           1:59.69   1

Event 40 Boys 400 Meter Dash 9 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Small, Jaden               9 Baldwin Blaz           1:08.46   2
  2 Simpson, Giordano          9 New York Sta           1:08.80   2
  3 Sullivan, Chase            9 Cambridge Je           1:09.08   2
  4 Blake, Farrin              9 Neptune Jers           1:14.90   1
  5 Bellame, Damaise           9 Cambridge Je           1:15.11   2
  6 Phillips, Dakari           9 Grant You WI           1:18.45   1
  7 Senior, Adeyemi            9 Velocity Tra           1:19.29   1
  8 Agar, Xander               9 Country Mill           1:22.32   2

Event 41 Girls 400 Meter Dash 10 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Grant, Julia              10 Jeuness Trac           1:04.16   2
  2 Skevelair, Skylar         10 Jeuness Trac           1:06.65   2
  3 Shepherd, Brianna         10 MySprintClub           1:08.65   2
  4 Anderson, Kardene         10 Bronx Tigers           1:11.08   2
  5 Mclain, Madison           10 MySprintClub           1:12.67   2
  6 Bolivar, Alani            10 Team East Or           1:12.87   1
  7 Trombley, Bella           10 Tromnadoes             1:14.18   2
  8 Walker, Moriah            10 Metropolis T           1:15.34   2
  9 Niles, Nitzel             10 Metropolis T           1:26.31   1
 10 Hannon, Jenavieve         10 Danbury Flye           1:35.12   1

Event 42 Boys 400 Meter Dash 10 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Simpson, Gianni           10 New York Sta           1:05.17   2
  2 Weeresinghe, Cainan       10 Cambridge Je           1:06.41   2
  3 Desir, Ian                10 Team East Or           1:07.66   1
  4 White, Ja'Mar             10 Panthers Tra           1:07.73   1
  5 Rodriguez, Jordan         10 Neptune Jers           1:08.31   2
  6 Barilford, Cadel          10 Rde                    1:08.82    2
  7 Gilmore, Jalen            10 Baldwin Blaz           1:15.72    2

Event 43 Girls 400 Meter Dash 11 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Trim, Adilia              11 Jeuness Trac           1:00.49   2
  2 Golden, Princess          11 New York Sta           1:03.95   2
  3 Wilson, Tayla             11 Panthers Tra           1:04.80   2
  4 Caldwell, Saniah          11 Velocity Tra           1:10.64   2
  5 Dorazio, Lauren           11 Next Level R           1:10.83   2
  6 Sandy, Dalia              11 Team East Or           1:11.30   1
  7 King, Jimmiea             11 Neptune Jers           1:11.54   2
  8 Almonte, Darielys         11 Cambridge Je           1:12.07   2
  9 Abney, Makaila            11 Baldwin Blaz           1:17.97   1
 10 Desir, Gabrielle          11 Team East Or           1:26.22   1

Event 44 Boys 400 Meter Dash 11 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Walker, Christian         11 Metro Eagles           1:01.88   2
  2 Auguste, Milo             11 Baldwin Blaz           1:03.83   2
  3 Peart, Justin             11 Bronx Tigers           1:04.66   2
  4 Garcia, Arnario           11 Unattached             1:05.59   1
  5 Watson, Hunter            11 Panthers Tra           1:07.20   1
  6 Brown, Eatoniel           11 Plainfield T           1:09.88   2
  7 Freguson, Stafford        11 Unity Expres           1:18.63   1
  8 Sterling, Nyron           11 Neptune Jers           1:19.77   2
  9 Devlin, Javon             11 Baldwin Blaz           1:21.64   1

Event 45 Girls 400 Meter Dash 12 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Redmond, Natasha          12 Pure Acceler           1:03.39   2
  2 D'Souza, Naomi            12 Cambridge Je           1:03.97   2
  3 Hemmings, Saagi           12 Velocity Tra           1:06.60   2
  4 Irish, Hope               12 Next Level R           1:06.73   1
  5 Caisey, Natalie           12 Cambridge Je           1:07.14   2
  6 Larkins, Empress          12 Panthers Tra           1:07.46   2
  7 Gillespie, Mia            12 Transy East            1:07.68   2
  8 Piloto, Gianna            12 Unattached             1:08.57   2
  9 Cayemitte, Kee-Ann        12 Baldwin Blaz           1:09.66   2
 10 Loblack, Deja-Svya        12 Central CT J           1:11.19   1
 11 Lake, Olivia              12 Garden State           1:12.32   1
 12 Eason, Michaela           12 Pure Acceler           1:12.65   1

Event 46 Boys 400 Meter Dash 12 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Lawson, Kyaire            12 Ruff Kutz                59.83
  2 Arber, Kyle               12 Pure Acceler           1:07.92
  3 Trivedi, Aadit            12 Garden State           1:37.38

Event 47 Girls 400 Meter Dash 13 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Johnson, Skye             13 Bronx Tigers           1:00.11   3
  2 Trombley, Sophia          13 Tromnadoes             1:02.91   3
 3   Klanke, Alexandra       13   Pure Acceler         1:03.54    3
 4   Thomas, Valiese         13   V02max Track         1:04.52    3
 5   Whyte, Justein          13   Ruff Kutz            1:04.65    3
 6   Benoit, Thalia          13   Ruff Kutz            1:06.15    2
 7   Woodberry, Bianca       13   Metropolis T         1:06.69    2
 8   Campbell, Kamoy         13   Ruff Kutz            1:06.76    3
 9   Higgs, Paris            13   Transy East          1:06.99    2
10   Jennings, Margaret      13   New York Sta         1:07.77    3
11   Hayden, Saniya          13   Baldwin Blaz         1:08.87    3
12   Wright, Allyson         13   Velocity Tra         1:08.99    2
13   Waters, Alana           13   Cambridge Je         1:09.74    2
14   Delgado, Nailah         13   Metropolis T         1:10.24    1
15   Burgess, Patience       13   Velocity Tra         1:10.87    2
16   Attoh, Michelle         13   Bronx Tigers         1:21.02    2
17   Dethomasis, Felina      13   Country Mill         1:25.43    1

Event 48 Boys 400 Meter Dash 13 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Noble Jr., Wesley         13 Metro Eagles             51.21   3
  2 Pearson, Andre            13 Unity Expres             54.24   3
  3 Young, Robert             13 Panthers Tra             54.99   3
  4 Cognata, James            13 Next Level R             57.72   3
  5 Means, Tyler              13 Baldwin Blaz             57.85   3
  6 Brown, Aaron              13 Metro Eagles             58.03   1
  7 Barnett, Jai              13 Unattached               58.51   3
  8 Sees, John                13 Pure Acceler           1:00.61   2
  9 Roach, Danarde            13 Danbury Flye           1:01.09   3
 10 Dawson, Jared             13 Zodiacs Trac           1:01.70   2
 11 Gilmore, Justin           13 Baldwin Blaz           1:05.05   1
 12 Simpson, Jr., Marcus      13 New York Sta           1:06.24   2
 13 Samuels, Amir             13 Panthers Tra           1:08.96   1
 14 Nowak, Evan               13 Superstars T           1:11.51   2

Event 49 Girls 400 Meter Dash 14 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Gadpaille, Hannah         14 Velocity Tra             59.06   2
  2 Thomas, Nyah              14 Baldwin Blaz           1:00.69   2
  3 Brown, Celine-Jada        14 Plainfield T           1:01.60   2
  4 Bain, Brinesha            14 Jeuness Trac           1:02.31   2
  5 Baker, Kamiah             14 Unity Expres           1:04.92   1
  6 Lewis, Kierra             14 Baldwin Blaz           1:05.98   1
  7 Houston, Rowan            14 White Plains           1:06.29   2
  8 Mcdonald, Sydney          14 Supersonics            1:07.69   1
  9 Waters, Corrine           14 Cambridge Je           1:07.78   2
 10 Daley, Kayla              14 White Plains           1:08.15   2
 11 Birch, Jayda              14 Unattached             1:11.33   1

Event 50 Boys 400 Meter Dash 14 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Phillip, Jayden           14 Supersonics              52.12   2
  2 Jackson, Jaavier          14 Awesome Powe             52.68   2
  3 Porter, N'Namdi           14 Bronx Tigers             53.04   2
  4 Williams, Jadan           14 Metro Eagles             55.85   2
  5 Ojo, Elijah               14 Pure Acceler             56.52   2
  6 Rose-Pierre, Aiden        14 Success Acad             57.05   2
  7 Rodriguez, Jayden         14 Team East Or             57.60   1
  8 Wright, Russell           14 Rock City St             57.62   2
 9   Ming, Maxwell           14   Metropolis T           58.64    1
10   Cerra, Robby            14   Pure Acceler           59.19    1
11   Fontenette, Prince      14   Unattached             59.45    2
12   Leandre, Jacques        14   Metro Eagles           59.82    1
13   Jolly, Christian        14   Danbury Flye           59.95    1
14   Gorynski, Christopher   14   Brockton Tra         1:01.62    1

Event 51 Girls 400 Meter Dash 15-16 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Brown, Ka'Mani            16 Unattached               59.09   3
  2 Fitzgerald, Jadah         15 Unattached               59.63   3
  3 Redd, Wynter              15 Plainfield T           1:00.96   3
  4 Soumaoro, Kadija          16 Harlem Child           1:01.50   3
  5 Wilson, Tiara             15 Panthers Tra           1:01.51   2
  6 Sanogo, Fanta             15 Harlem Child           1:01.60   3
  7 Van Ness, Destiny         15 Unity Expres           1:03.17   2
  8 Douglas, Dayahana         15 Ruff Kutz              1:03.47   2
  9 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz              1:03.95   3
 10 Enemuo, Victoria          16 Pure Acceler           1:05.23   1
 11 Defreitas, Eliana         16 Metro Eagles           1:05.81   2
 12 Jackson, Heaven           16 Ruff Kutz              1:05.95   2
 13 Iyiola, Balikis           15 Pure Acceler           1:06.80   1
 13 Mitchell, Kayla           15 Harlem Child           1:06.80   2
 15 Iyiola, Afusat            16 Pure Acceler           1:07.47   1
 16 Kolaras, Bailey           15 Pure Acceler           1:08.41   1
 17 Johnson, Taylor           16 White Plains           1:09.03   2
 18 Chaney, Natavia           16 Superstars T           1:10.36   2
 19 Ban, Aissatou             15 Bronx Tigers           1:13.80   1

Event 52 Boys 400 Meter Dash 15-16 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Brown, Elijah             16 Pure Acceler             49.23   2
  2 Peters, Alex              15 Metro Eagles             51.61   2
  3 Bembridge, Devon          16 Pure Acceler             52.14   2
  4 Williams, Tavon           15 Bronx Tigers             52.85   2
  5 Irving Jr, Stephen        16 Unattached               52.86   2
  6 Lasorba Jr, Nathaniel     16 Superstars T             53.51   2
  7 Cooper, Connor            15 Pure Acceler             53.70   2
  8 Wilson, Ryheim            15 Bronx Tigers             55.86   1
  9 Robinson, Kevin           16 Metro Eagles             56.36   1
 10 Simon, Jamal              16 Unattached             1:00.34   1
 11 Wilson, Tyheim            15 Bronx Tigers           1:03.36   1
 12 McMeans, Caleb            15 Unattached             1:05.56   1
 13 Johnson, Javon            15 Neptune Jers           1:08.02   1

Event 53 Women 400 Meter Dash 17-18 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Cepeda, Kaitlyn           17 Harlem Child             56.68   2
  2 Canty, Audrey             17 Superstars T           1:01.79   2
  3 Underwood, Nefertiti      17 Harlem Child           1:01.96   2
  4 Wilks, Charitza           18 Transy East            1:02.12   1
  5 Avila, Ruby               17 Bronx Tigers           1:02.32   2
  6 D'Haiti, Olivia           18 Unattached             1:03.33   2
  7 Cochrane, Delana          17 Superstars T           1:04.26   2
  8 Sanogo, Nakaridia         17 Harlem Child           1:06.31   1
  9 Daniels, Bria             17 Ruff Kutz              1:07.44   1
 10 Lomack, Q Aliyjah         18 Superstars T           1:09.68   2
Event 54 Men 400 Meter Dash 17-18 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Brodie, Anthony           17 Bronx Tigers             47.74   3
  2 Johnson, Ray Shawn        19 Pure Acceler             49.64   3
  3 Chawonza, Alfred          17 Transy East              50.06   3
  4 Howard, Terrell           18 Metro Eagles             50.42   2
  5 Valme, Elijah             17 Pure Acceler             50.48   3
  6 Walters, Lamont           18 Superstars T             50.72   3
  7 Bunting, Jack             18 Unattached               50.92   3
  8 Burnett, Jackson          17 Transy East              51.16   2
  9 Gordon, Jonathan          17 Ruff Kutz                51.33   3
 10 Samuels, Ahmad            17 Panthers Tra             52.07   2
 11 Anderson, Myles           17 Metropolis T             53.45   2
 12 Shittu, Mutiu             17 Baldwin Blaz             53.53   3
 13 Matari, Laith             18 Transy East              53.94   1
 14 Lawrence, Jeremiah James 17 Metro Eagles              54.44   2
 15 Chenault, Dakari          17 Ruff Kutz                58.45   1
 16 Lumpkin, Haki             17 Superstars T             58.83   2

Event 55 Girls 800 Meter Run 8 & under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Bates-Bucknor, Autumn      8 Bronx Tigers           3:01.40
  2 Frank, Rebecca             8 Wolfpack Tra           3:05.44
  3 Dolan, Sarah               8 Garden State           3:13.77
  4 Gonzalez, Noelle           6 White Plains           3:17.37
  5 Garner, Alaysia            8 Metro Eagles           3:21.60
  6 Henderson, Taylor          8 Bronx Tigers           3:23.03
  7 Cassie, Kaylie             8 Lightning St           3:26.93
  8 Waghmare, Angelina         8 Garden State           3:30.36

Event 56 Boys 800 Meter Run 8 & under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Yue, Christopher           8 Wolfpack Tra           2:47.64
  2 Glenn, Andrew              8 Danbury Flye           2:50.55
  2 Pagidi, Siddharth          8 Central CT J           2:50.55
  4 Kim, Joshua                8 Wolfpack Tra           3:06.06
  5 Fabian, Jace               8 Transy East            3:11.53
  6 Coisman, Johan             7 Danbury Flye           3:36.94

Event 57 Girls 800 Meter Run 9 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Defreitas, Amelia          9 Metro Eagles           2:52.53
  2 Pichardo, April            9 Cambridge Je           2:57.66
  3 Samuels, Ayanna            9 Panthers Tra           3:09.89
  4 Trivedi, Aanya             9 Garden State           3:20.02

Event 58 Boys 800 Meter Run 9 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Small, Jaden               9 Baldwin Blaz           2:38.78
  2 Simpson, Giordano          9 New York Sta           2:38.91
  3 Wilson, Tahj               9 Neptune Jers           2:43.48
  4 Abbey, Louis               9 Wolfpack Tra           2:46.94
  5   Auguste, Horace         9   Baldwin Blaz          2:56.30
  6   Blake, Farrin           9   Neptune Jers          3:05.23
  7   Senior, Adeyemi         9   Velocity Tra          3:16.07
  8   Agar, Xander            9   Country Mill          3:21.26

Event 59 Girls 800 Meter Run 10 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Grant, Julia              10 Jeuness Trac           2:31.54
  2 Skevelair, Skylar         10 Jeuness Trac           2:40.22
  3 Mchugh, Sascha            10 Cambridge Je           2:44.38
  4 Bailey-Ramsey, Mylee      10 Transy East            2:50.00
  5 Bolivar, Alani            10 Team East Or           2:52.96
  6 Weiss, Ava                10 Country Mill           2:53.38
  7 Martin, Emma              10 Transy East            2:57.39
  8 Smith, Logan              10 Unattached             3:01.20
  9 Gayle, Emily              10 Lightning St           3:09.25

Event 60 Boys 800 Meter Run 10 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Desir, Ian                10 Team East Or           2:35.38
  2 Ramharak, Sachin          10 Velocity Tra           2:35.49
  3 Barilford, Cadel          10 Rde                    2:38.09
  4 Bell-Williams, Josiah     10 Transy East            2:39.65
  5 Cartwright, Jonathan      10 Cambridge Je           2:42.82
  6 Frank, Nicholas           10 Wolfpack Tra           2:45.35
  7 Travis, Tilden            10 Envy Track C           2:57.89
  8 Schwartzbard, Max         10 Garden State           3:04.31

Event 61 Girls 800 Meter Run 11 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Trim, Adilia              11 Jeuness Trac           2:23.93
  2 Sheppard, Brooke          11 Jeuness Trac           2:27.10
  3 Jamieson, Kayleigh        11 Unattached             2:32.86
  4 Wilson, Tayla             11 Panthers Tra           2:38.63
  5 Dorazio, Lauren           11 Next Level R           2:41.32
  6 King, Jimmiea             11 Neptune Jers           2:41.70
  7 Caldwell, Saniah          11 Velocity Tra           2:48.02
  8 Attoh, Danielle           11 Bronx Tigers           2:50.12
  9 Desir, Gabrielle          11 Team East Or           3:43.44

Event 62 Boys 800 Meter Run 11 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Wilson, Taysaun           11 Neptune Jers           2:29.48
  2 Peart, Justin             11 Bronx Tigers           2:32.86
  3 Auguste, Milo             11 Baldwin Blaz           2:35.09
  4 Anderson, Driseth         11 Bronx Tigers           2:38.69
  5 Cunningham, Cameron       11 Panthers Tra           2:42.56
  6 Frank, William            11 Wolfpack Tra           2:45.22
  7 Seymour, Omarion          11 Lightning St           2:45.81
  8 Hannon, Alexander         11 Danbury Flye           2:49.00
  9 Jefferies, Adam           11 Metro Eagles           2:52.92
 10 Boyarsky, Joshua          11 Garden State           3:10.95

Event 63 Girls 800 Meter Run 12 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Hinton, Sloan             12 Cambridge Je           2:29.19
  2 Djibatche, Sara           12 Wolfpack Tra           2:31.18
  3 Maselli, Mia              12 Wolfpack Tra           2:35.44
  4 Gillespie, Mia            12 Transy East            2:43.80
  5 Lake, Olivia              12 Garden State           3:01.79
  6 Nawajei, Benay            12 Transy East            3:12.91

Event 64 Boys 800 Meter Run 12 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Hunt, Thomas              12 Wolfpack Tra           2:27.45
  2 Vilarin, Andrew           12 Wolfpack Tra           2:36.03

Event 65 Girls 800 Meter Run 13 years old
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals H#
===================================================================
  1 Ezike, Chioma             13 Jeuness Trac           2:20.75   2
  2 Sheppard, Tai             13 Jeuness Trac           2:21.29   2
  3 Johnson, Skye             13 Bronx Tigers           2:26.91   2
  4 Hayden, Saniya            13 Baldwin Blaz           2:28.18   2
  5 Klanke, Alexandra         13 Pure Acceler           2:34.87   2
  6 Trombley, Sophia          13 Tromnadoes             2:37.03   2
  7 Thomas, Valiese           13 V02max Track           2:38.47   1
  8 Burgess, Patience         13 Velocity Tra           2:40.57   1
  9 Buckley, Anna             13 Metropolis T           2:41.27   2
 10 Sanantonio, Emma          13 Wolfpack Tra           2:46.91   1
 11 Carter, Brianna           13 New York Sta           2:50.18   2
 12 Delgado, Nailah           13 Metropolis T           2:54.30   1
 13 Emmett Turner, Lauren     13 Metro Eagles           3:00.60   1
 14 Attoh, Michelle           13 Bronx Tigers           3:05.60   1
 15 Waters, Alana             13 Cambridge Je           3:11.71   1

Event 66 Boys 800 Meter Run 13 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Pearson, Andre            13 Unity Expres           2:08.99
  2 Johnson, Jelani           13 Metro Eagles           2:09.93
  3 Kolaras, Drayton          13 Pure Acceler           2:10.07
  4 Young, Robert             13 Panthers Tra           2:19.88
  5 Wilson, Teddy             13 Neptune Jers           2:20.61
  6 Sees, John                13 Pure Acceler           2:24.14
  7 Martin, Thomas            13 Transy East            2:28.61
  8 Santana, Jorwally         13 Transy East            2:38.39
  9 Means, Tyler              13 Baldwin Blaz           2:38.83
 10 Coisman, Max              13 Danbury Flye           2:43.02
 11 Sturdevant, Canaan        13 Danbury Flye           2:43.32
 12 Samuels, Amir             13 Panthers Tra           2:51.30
 13 Nowak, Evan               13 Superstars T           2:54.13

Event 67 Girls 800 Meter Run 14 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Hill, Kaylah              14 Jeuness Trac           2:23.09
  2 Brown, Celine-Jada        14 Plainfield T           2:39.84
  3 Waters, Corrine           14 Cambridge Je           2:48.85

Event 68   Boys 800 Meter Run 14 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 St. Fort, Jalen           14 Pure Acceler           2:08.81
  2 Porter, N'Namdi           14 Bronx Tigers           2:14.35
  3 Ojo, Elijah               14 Pure Acceler           2:18.38
  4 Rodriguez, Jayden         14 Team East Or           2:19.86
  5 Cerra, Robby              14 Pure Acceler           2:24.34
  6 Ming, Maxwell             14 Metropolis T           2:27.26
  7 Desisto, Austin           14 Nitehawks              2:35.60
  8 Langston, Aaron           14 Baldwin Blaz           2:44.09

Event 69 Girls 800 Meter Run 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Brown, Madison            16 Unattached             2:23.08
  2 Sanogo, Fanta             15 Harlem Child           2:26.83
  3 Dorrian, Larisa           16 Awsome Power           2:27.33
  4 Wilson, Tiara             15 Panthers Tra           2:29.29
  5 Lynch, Khadija            16 Harlem Child           2:29.46
  6 Soumaoro, Kadija          16 Harlem Child           2:32.62
  7 Myers, Gabrielle          15 Cocca-Nut Th           2:34.20
  8 Douglas, Daniellia        15 Ruff Kutz              2:39.45
  9 Canty, Caroline           15 Superstars T           2:40.06
 10 Mitchell, Kayla           15 Harlem Child           2:42.32
 11 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz              2:44.12
 12 Johnson, Taylor           16 White Plains           2:51.42
 13 Ban, Aissatou             15 Bronx Tigers           2:53.43

Event 70 Boys 800 Meter Run 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Plummer, Myles            15 Pure Acceler           2:01.20
  2 Williams, Zedekiah        16 Pure Acceler           2:01.26
  3 Bembridge, Devon          16 Pure Acceler           2:04.36
  4 Lasorba Jr, Nathaniel     16 Superstars T           2:07.94
  5 Gregory, Parker           15 Cambridge Je           2:10.79
  6 Ramsey, Wesley            15 Metro Eagles           2:14.11
  7 Robinson, Trevon          16 Metro Eagles           2:14.56
  8 McMeans, Caleb            15 Unattached             2:36.62

Event 71 Women 800 Meter Run 17-18 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Cepeda, Kaitlyn           17 Harlem Child           2:19.58
  2 Canty, Audrey             17 Superstars T           2:26.99
  3 Haugh, Aine               17 Superstars T           2:29.16
  4 Cochrane, Delana          17 Superstars T           2:29.36
  5 Aguero, Silveri           18 Harlem Child           2:34.13
  6 Sanogo, Nakaridia         17 Harlem Child           2:37.89
  7 Daniels, Bria             17 Ruff Kutz              2:59.40

Event 72 Men 800 Meter Run 17-18 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Burnett, Jackson          17 Transy East            1:56.50
  2 Myers, Parker             17 Ruff Kutz              2:00.97
  3 Shittu, Mutiu             17 Baldwin Blaz           2:02.40
  4 Williams, Jesai           18 Metro Eagles           2:02.79
 5   Samuels, Ahmad             17   Panthers Tra       2:03.10
 6   Anderson, Myles            17   Metropolis T       2:04.37
 7   Lawrence, Jeremiah James   17   Metro Eagles       2:05.41
 8   Catpo, Dirk                18   Transy East        2:05.50
 9   Pallero, Julius            17   Transy East        2:07.26
10   Matari, Laith              18   Transy East        2:15.57
11   Chenault, Dakari           17   Ruff Kutz          2:21.74

Event 73 Girls 1500 Meter Run 8 & under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Frank, Rebecca             8 Wolfpack Tra           6:10.10
  2 Garner, Alaysia            8 Metro Eagles           7:49.20

Event 74 Boys 1500 Meter Run 8 & under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Yue, Christopher           8 Wolfpack Tra           5:30.60
  2 Glenn, Andrew              8 Danbury Flye           5:47.70
  3 Kim, Joshua                8 Wolfpack Tra           6:24.10
  4 Fabian, Jace               8 Transy East            6:37.70
  5 Almonte, Chrisanthony      7 Transy East            7:48.80

Event 75 Girls 1500 Meter Run 9 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Trivedi, Aanya             9 Garden State           6:43.40

Event 76 Boys 1500 Meter Run 9 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Small, Jaden               9 Baldwin Blaz           5:13.90
  2 Wilson, Tahj               9 Neptune Jers           5:22.30
  3 Auguste, Horace            9 Baldwin Blaz           5:49.60

Event 77 Girls 1500 Meter Run 10 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Grant, Julia              10 Jeuness Trac           5:09.36
  2 Mchugh, Sascha            10 Cambridge Je           5:38.77
  3 Bailey-Ramsey, Mylee      10 Transy East            5:52.27
  4 Martin, Emma              10 Transy East            5:57.88
  5 Smith, Logan              10 Unattached             6:13.66
  6 Birch, Raven              10 Unattached             6:43.32

Event 78 Boys 1500 Meter Run 10 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Frank, Nicholas           10 Wolfpack Tra           5:23.33
  2 Travis, Tilden            10 Envy Track C           5:47.73
  3 Leonard, Matthew          10 Next Level R           6:01.85
  4 Schwartzbard, Max         10 Garden State           6:25.14

Event 79 Girls 1500 Meter Run 11 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Sheppard, Brooke          11 Jeuness Trac           5:10.07
  2 Jamieson, Kayleigh        11 Unattached             5:27.36
  3 Attoh, Danielle           11 Bronx Tigers           5:51.58

Event 80 Boys 1500 Meter Run 11 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Wilson, Taysaun           11 Neptune Jers           5:08.27
  2 Anderson, Driseth         11 Bronx Tigers           5:20.26
  3 Frank, William            11 Wolfpack Tra           5:26.90
  4 Glenn, Alexander          11 Danbury Flye           5:29.79
  5 Carter, Jermaine          11 New York Sta           5:42.53
  6 Seymour, Omarion          11 Lightning St           5:42.85
  7 Hannon, Alexander         11 Danbury Flye           6:14.12

Event 81 Girls 1500 Meter Run 12 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Djibatche, Sara           12 Wolfpack Tra           5:09.66
  2 Hinton, Sloan             12 Cambridge Je           5:12.04
  3 Gorevich, Julia           12 Unattached             5:59.19

Event 82 Boys 1500 Meter Run 12 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Hunt, Thomas              12 Wolfpack Tra           4:58.85
  2 Coyle, Patrick            12 Next Level R           4:59.63
  3 Russo, Eli                12 Unattached             5:07.64

Event 83 Girls 1500 Meter Run 13 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Sheppard, Rainn           13 Jeuness Trac           4:50.25
  2 Carter, Brianna           13 New York Sta           5:21.85
  3 Delgado, Nailah           13 Metropolis T           6:05.21

Event 84 Boys 1500 Meter Run 13 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Johnson, Jelani           13 Metro Eagles           4:37.45
  2 Kolaras, Drayton          13 Pure Acceler           4:37.47
  3 Sees, John                13 Pure Acceler           4:52.23
  4 Lindo, Dontae             13 Velocity Tra           4:52.94
  5 Wilson, Teddy             13 Neptune Jers           4:53.89
  6 Martin, Thomas            13 Transy East            5:15.95
  7 Ettson, Zyaire            13 CT Let's Go            5:28.62
  8 Sturdevant, Canaan        13 Danbury Flye           5:30.32
  9 Santana, Jorwally         13 Transy East            5:30.66

Event 85 Girls 1500 Meter Run 14 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Hill, Kaylah              14 Jeuness Trac           4:59.12

Event 86 Boys 1500 Meter Run 14 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 St. Fort, Jalen           14 Pure Acceler           4:37.06
  2 Marinko, Christopher      14 Wolfpack Tra           4:43.77
  3 Desisto, Austin           14 Nitehawks              4:45.77
  4 Dalgetty, Joshua          14 Panthers Tra           4:50.00
  5 Frank, Joseph             14 Wolfpack Tra           5:00.22
  6 Cerra, Robby              14 Pure Acceler           5:01.51
  7 Ming, Maxwell             14 Metropolis T           5:18.41
  8 Langston, Aaron           14 Baldwin Blaz           5:33.32

Event 87 Girls 1500 Meter Run 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Dorrian, Larisa           16 Awsome Power           5:08.51
  2 Skylstad, Olivia          16 Superstars T           5:11.03
  3 Kennedy, Mia              15 Unity Expres           5:11.47
  4 Lynch, Khadija            16 Harlem Child           5:33.57
  5 Canty, Caroline           15 Superstars T           6:09.07

Event 88 Boys 1500 Meter Run 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Plummer, Myles            15 Pure Acceler           4:23.70
  2 Ardrey, Jaevon            15 Superstars T           4:36.29
  3 Dalgetty, Caleb           16 Panthers Tra           4:36.61
  4 Ramsey, Wesley            15 Metro Eagles           4:45.96
  5 Robinson, Trevon          16 Metro Eagles           4:51.81
  6 Gregory, Parker           15 Cambridge Je           4:53.74
  7 Robinson, Keith           16 Metro Eagles           5:14.39
  8 McMeans, Caleb            15 Unattached             5:21.14

Event 89 Women 1500 Meter Run 17-18 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Haugh, Aine               17 Superstars T           5:23.12
  2 Sanogo, Nakaridia         17 Harlem Child           5:50.10

Event 90 Men 1500 Meter Run 17-18 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Goca, Henry               17 Country Mill           4:15.76
  2 Pallero, Julius           17 Transy East            4:17.93
  3 Hamrmer, Aidan            17 Transy East            4:22.07
  4 Myers, Parker             17 Ruff Kutz              4:29.08
  5 Williams, Jesai           18 Metro Eagles           4:29.47
  6 Catpo, Dirk               18 Transy East            4:33.68

Event 91 Girls 3000 Meter Run 11 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Attoh, Danielle           11 Bronx Tigers          13:37.60

Event 92 Boys 3000 Meter Run 11 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Glenn, Alexander          11 Danbury Flye          11:54.89
  2 Bord, Michael             11 Garden State          12:08.01
Event 94 Boys 3000 Meter Run 12 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Califano, Matthew         12 Garden State          10:36.88
  2 Russo, Eli                12 Unattached            11:02.92
  3 Chun, Thomas              12 Tsc Track Cl          11:32.42
  4 Califano, Alexander       12 Garden State          11:53.82

Event 95 Girls 3000 Meter Run 13 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Sheppard, Rainn           13 Jeuness Trac          10:51.50
  2 Carter, Brianna           13 New York Sta          11:37.60

Event 96 Boys 3000 Meter Run 13 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Lindo, Dontae             13 Velocity Tra          10:22.10
  2 Johnson, Jelani           13 Metro Eagles          10:34.60
  3 Martin, Thomas            13 Transy East           11:57.50
  4 Santana, Jorwally         13 Transy East           12:33.80

Event 98 Boys 3000 Meter Run 14 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Frank, Joseph             14 Wolfpack Tra          10:45.30

Event 99 Girls 3000 Meter Run 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Skylstad, Olivia          16 Superstars T          11:58.46
  2 Kennedy, Mia              15 Unity Expres          12:07.82
  3 Campbell, Chelsei         15 Pure Acceler          12:20.15

Event 100 Boys 3000 Meter Run 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Dalgetty, Caleb           16 Panthers Tra          10:44.85
  2 Robinson, Keith           16 Metro Eagles          11:41.87

Event 102 Men 3000 Meter Run 17-18 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Pallero, Julius           17 Transy East            9:30.58
  2 Hamrmer, Aidan            17 Transy East           10:19.56

Event 103 Girls 1500 Meter Race Walk 9 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Jain, Diya                 9 Unattached            10:58.94

Event 109 Girls 1500 Meter Race Walk 12 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Jackson, Tiarra           12 Velocity Tra           9:12.87
  2 Washington, Adonijah      12 Velocity Tra          10:16.45

Event 110 Boys 1500 Meter Race Walk 12 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Manfredonia, Nick         12 Danbury Flye          10:59.03

Event 111 Girls 3000 Meter Race Walk 13 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Schretzenmayer, Elizabet 13 Unattached             19:43.42

Event 112 Boys 3000 Meter Race Walk 13 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Coisman, Max              13 Danbury Flye          18:16.95

Event 115 Girls 3000 Meter Race Walk 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Schonenberg, Gillian      15 Unattached            19:08.51

Event 119 Girls 2000 Meter Steeplechase 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Skylstad, Olivia          16 Superstars T           7:56.05
  2 Myers, Gabrielle          15 Cocca-Nut Th           8:35.91

Event 121 Boys 2000 Meter Steeplechase 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Gregory, Joseph           15 Unattached             6:54.53
  2 Ardrey, Jaevon            15 Superstars T           8:05.66
  3 Robinson, Keith           16 Metro Eagles           8:39.21

Event 122 Men 2000 Meter Steeplechase 17-18 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Goca, Henry               17 Country Mill           6:36.95
  2 Lawrence, Jeremiah James 17 Metro Eagles            8:21.98

Event 123 Girls 80 Meter Hurdles 11 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Eastman-Grosse, Zoe       11 CT Hawks                 17.25   NWI
  2 Thomas, Zaria             11 CT Let's Go              18.83   NWI

Event 124 Boys 80 Meter Hurdles 11 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Cooper, Noah              11 Pure Acceler             15.53   NWI
  2 Karthik, Namrish          11 Country Mill             16.66   NWI
  3 Jefferies, Adam           11 Metro Eagles            17.41    NWI
  4 Coggins, Justin           11 CT Let's Go             18.48    NWI
  5 Farmer Campbell, Julian   11 Danbury Flye            19.09    NWI

Event 125 Girls 80 Meter Hurdles 12 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Clarke, Jada              12 Velocity Tra             14.92   NWI
  2 Francois, Sarika          12 Country Mill             17.72   NWI

Event 126 Boys 80 Meter Hurdles 12 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Lawson, Kyaire            12 Ruff Kutz                13.05   NWI

Event 127 Girls 100 Meter Hurdles 13 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Ezike, Chioma             13 Jeuness Trac             16.57   NWI

Event 128 Girls 100 Meter Hurdles 14 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Bain, Brinesha            14 Jeuness Trac             15.91   NWI
  2 Burden, Alana             14 Country Mill             16.70   NWI
  3 Guerrieri, Hailey         14 Next Level R             18.77   NWI
  4 Birch, Jayda              14 Unattached               20.27   NWI
  5 Mayer, Holly              14 Tromnadoes               20.76   NWI

Event 129 Boys 100 Meter Hurdles 13 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Ettson, Zyaire            13 CT Let's Go              20.40   NWI

Event 130 Boys 100 Meter Hurdles 14 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Quarterman III, Herbert   14 Unattached               15.07   NWI
  2 Edwards, Tyree            14 Baldwin Blaz             22.86   NWI

Event 131 Girls 100 Meter Hurdles 15-16 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Edwards, Faith            16 Ruff Kutz                17.71   NWI
  2 McKenzie, Lisha           15 Envy Track C             18.31   NWI
  3 Defreitas, Eliana         16 Metro Eagles             20.03   NWI
  4 Van Ness, Emily           16 Unity Expres             20.78   NWI

Event 132 Women 100 Meter Hurdles 17-18 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz                15.10   NWI
  2 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz                15.77   NWI
  3 Johnson, Benae            17 Transy East              17.33   NWI
  4 Brionna, Patience         17 Superstars T             17.95   NWI
Event 133 Boys 110 Meter Hurdles 15-16 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Williams, Marquis         15 CT Let's Go              23.25   NWI

Event 134 Men 110 Meter Hurdles 17-18 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Johnson, Ray Shawn        19 Pure Acceler             15.07   NWI
  2 Gordon, Jonathan          17 Ruff Kutz                15.33   NWI
  3 Johnson, Russell          18 Baldwin Blaz             15.52   NWI
  4 Hargrove, Xavier          17 Unity Expres             15.58   NWI

Event 135 Girls 200 Meter Hurdles 13 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Sheppard, Tai             13 Jeuness Trac             29.58   NWI
  2 Bonn, Alexandra           13 Unattached               30.97   NWI
  3 Campbell, Kamoy           13 Ruff Kutz                31.58   NWI
  4 Campbell, Jaylynn         13 White Plains             33.60   NWI
  5 Buckley, Anna             13 Metropolis T             35.51   NWI

Event 136 Boys 200 Meter Hurdles 13 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Brown, Aaron              13 Metro Eagles             29.50   NWI

Event 137 Girls 200 Meter Hurdles 14 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Bain, Brinesha            14 Jeuness Trac             29.46   NWI
  2 Dungey, Selah             14 MySprintClub             30.83   NWI
  3 Nicoletti, Ashley         14 Unattached               31.38   NWI
  4 Simon, Bayliss            14 Pure Acceler             31.39   NWI
  5 Jefferies, Abigail        14 Metro Eagles             32.60   NWI
  6 Houston, Rowan            14 White Plains             32.98   NWI

Event 138 Boys 200 Meter Hurdles 14 years old
=====================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
=====================================================================
  1 Sorenson, Ellis           14 Pure Acceler             29.02   NWI
  2 Williams, Jadan           14 Metro Eagles             29.51   NWI
  3 Leandre, Jacques          14 Metro Eagles             32.11   NWI

Event 139 Girls 400 Meter Hurdles 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Douglas, Daniellia        15 Ruff Kutz              1:11.10
  2 Munoz, Alisia             15 Unattached             1:14.22
  3 Redmond, Julia            15 Pure Acceler           1:14.41
  4 Kolaras, Bailey           15 Pure Acceler           1:15.01
  5 McKenzie, Lisha           15 Envy Track C           1:27.75
  6 Ward, Kimora              16 Ruff Kutz              1:29.52

Event 140   Women 400 Meter Hurdles 17-18 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz              1:07.91
  2 Wilks, Charitza           18 Transy East            1:08.93
  3 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz              1:13.62
  4 Daniels, Bria             17 Ruff Kutz              1:18.62
  5 Brionna, Patience         17 Superstars T           1:27.43

Event 141 Boys 400 Meter Hurdles 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Wesley, Tyler             15 Central CT J           1:08.59

Event 142 Men 400 Meter Hurdles 17-18 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Johnson, Ray Shawn        19 Pure Acceler             55.13
  2 Gordon, Jonathan          17 Ruff Kutz                55.18
  3 Johnson, Russell          18 Baldwin Blaz             58.17
  4 Anderson, Myles           17 Metropolis T           1:01.20
  5 Hargrove, Xavier          17 Unity Expres           1:02.90

Event 143 Girls Long Jump 8 & under
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 George, Marlow             7 Unattached            10-03.00   NWI     3.12m
  2 Caldwell, Serenity         7 Transy East            9-08.25   NWI     2.95m
  3 Moore, Ava                 8 Transy East            8-11.75   NWI     2.73m
  4 Mills, Arianna             7 Country Mill           7-03.00   NWI     2.20m
  5 Garner, Aiyona             6 Metro Eagles           7-01.50   NWI     2.17m
  6 Becker, Sydnie             6 Glencadia Bu           6-03.75   NWI     1.92m
 -- Manfredonia, Emily         7 Danbury Flye              FOUL
 -- Garner, Alyssa             8 Metro Eagles              FOUL

Event 144 Boys Long Jump 8 & under
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Pagidi, Siddharth          8 Central CT J          11-07.25   NWI     3.53m
  2 Cazeau, Emanuel            8 Central CT J          11-04.00   NWI     3.45m
  3 Glenn, Andrew              8 Danbury Flye          11-02.75   NWI     3.42m
  4 Eason, Myles               8 Pure Acceler          10-08.75   NWI     3.27m
  5 Ashmeade, Jadon            7 Lightning St          10-06.50   NWI     3.21m
  6 Steven, Jr., Jermain       7 New York Sta          10-01.75   NWI     3.09m
  7 Ascone, Alexander          8 Danbury Flye           9-01.75   NWI     2.78m
  8 Allen, Michael-Elias       7 Unattached             9-01.50   NWI     2.78m
  9 Wilson, Mustafa            6 Unattached             7-02.75   NWI     2.20m
 10 Boyd, Jae-Cion             5 Country Mill           7-02.00   NWI     2.18m
 11 Mansfield, Martin          7 Country Mill           6-03.25   NWI     1.91m

Event 145 Girls Long Jump 9 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Blake, Shyenne             9 Velocity Tra          12-00.25   NWI     3.66m
  2 Burrell, Brianna           9 Velocity Tra          11-09.00   NWI     3.58m
  3 Plummer, Majesti           9 Bronx Tigers          11-02.00   NWI     3.40m
  4 Jackson, Najah             9 Team East Or          10-04.75   NWI     3.16m
  5 Bryan, Jenelle             9 Velocity Tra          10-01.00   NWI     3.07m
  6 Ruiz, Delilah             9 New York Sta            9-09.50   NWI     2.98m
  7 Scaplen, Mia              9 Garden State            9-06.00   NWI     2.89m

Event 146 Boys Long Jump 9 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Boyd, Jah-Sir              9 Country Mill          12-06.50   NWI     3.82m
  2 Finkelman, Max             9 MySprintClub          12-01.50   NWI     3.69m
  3 Phillips, Dakari           9 Grant You WI          11-04.75   NWI     3.47m
  4 Reid, Abuzuwa              9 Grant You WI          10-04.25   NWI     3.15m
  5 Samuels, Jeremiah          9 Grant You WI           8-05.75   NWI     2.58m
  6 Nielson, Cristian          9 Tromnadoes             6-03.25   NWI     1.91m

Event 147 Girls Long Jump 10 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Duncan, D'Asia            10 Central CT J          13-08.50   NWI     4.17m
  2 Snell, Gabrielle          10 MySprintClub          12-07.00   NWI     3.83m
  3 Bowers-Strickland, Jorda 10 Team East Or           12-04.50   NWI     3.77m
  4 Shepherd, Brianna         10 MySprintClub          11-10.00   NWI     3.60m
  5 Weiss, Ava                10 Country Mill          10-01.25   NWI     3.07m
  6 Birch, Raven              10 Unattached             9-11.50   NWI     3.03m

Event 148 Boys Long Jump 10 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Simpson, Gianni           10 New York Sta          15-05.00   NWI     4.69m
  2 Reed, Joshua              10 Bronx Tigers          12-10.00   NWI     3.91m
  3 Ramharak, Sachin          10 Velocity Tra          12-09.00   NWI     3.88m
  4 Travis, Tilden            10 Envy Track C          12-00.00   NWI     3.65m

Event 149 Girls Long Jump 11 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Aska, Taylor              11 Pure Acceler          14-02.25   NWI     4.32m
  2 Flint, Allison            11 Glencadia Bu          13-07.25   NWI     4.14m
  3 Eastman-Grosse, Zoe       11 CT Hawks              12-07.00   NWI     3.83m
  4 Berry, Alexis Berry       11 Glencadia Bu          11-10.00   NWI     3.60m
 -- Taylor, Kaitlyn           11 Danbury Flye              FOUL

Event 150 Boys Long Jump 11 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Peart, Justin             11 Bronx Tigers          15-03.00   NWI     4.64m
  2 Cooper, Noah              11 Pure Acceler          14-04.50   NWI     4.38m
  3 Seymour, Omarion          11 Lightning St          12-06.50   NWI     3.82m
  4 Karthik, Namrish          11 Country Mill          12-05.50   NWI     3.79m
  5 Ryan, Hugh                11 Rock City St          12-01.00   NWI     3.68m
  6 Coggins, Justin           11 CT Let's Go           10-03.50   NWI     3.13m
 -- Waters, Justin            11 Cambridge Je              FOUL

Event 151 Girls Long Jump 12 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Burrell, Olyvia           12 Velocity Tra          15-08.75   NWI     4.79m
  2 Clarke, Jada              12 Velocity Tra          14-02.50   NWI     4.33m
  3 Taffe, Kera               12 MySprintClub          14-01.00   NWI     4.29m
  4   Hemmings, Saagi           12   Velocity Tra      13-11.00   NWI     4.24m
  5   Plasse-White, Zariah      12   CT Let's Go       11-11.50   NWI     3.64m
  6   Eason, Michaela           12   Pure Acceler      11-06.00   NWI     3.50m
  7   Dungey, Sydney            12   MySprintClub      11-05.75   NWI     3.49m

Event 152 Boys Long Jump 12 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Todd, Evan                12 Unity Expres          12-02.50   NWI     3.72m
  2 Walker, Austin            12 Unattached            10-11.50   NWI     3.34m

Event 153 Girls Long Jump 13 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Bonn, Alexandra           13 Unattached            15-07.75   NWI     4.76m
  2 Williams, Kimberleigh     13 Danbury Flye          14-03.25   NWI     4.34m
  3 Trombley, Sophia          13 Tromnadoes            13-10.00   NWI     4.21m
  4 Rubio, Gina               13 MySprintClub         J13-10.00   NWI     4.21m
  5 Spirakis, Olivia          13 Tsc Track Cl          13-09.25   NWI     4.19m
  6 Grant, Kayla              13 Grant You WI          13-02.00   NWI     4.01m
  7 Wright, Allyson           13 Velocity Tra          13-00.75   NWI     3.98m
  8 Jennings, Margaret        13 New York Sta          12-07.00   NWI     3.83m
  9 Emmett Turner, Lauren     13 Metro Eagles          12-06.50   NWI     3.82m
 10 Campbell, Jaylynn         13 White Plains          12-06.25   NWI     3.81m
 11 Carter, Brianna           13 New York Sta          12-05.75   NWI     3.80m
 12 Harris, Aryonna           13 CT Let's Go           11-11.50   NWI     3.64m
 13 Woodberry, Bianca         13 Metropolis T          11-07.50   NWI     3.54m
 14 Sanantonio, Emma          13 Wolfpack Tra          10-06.50   NWI     3.21m
 15 Dethomasis, Felina        13 Country Mill           9-00.25   NWI     2.74m
 16 Walters, Naomi            13 White Plains           8-08.75   NWI     2.66m

Event 154 Boys Long Jump 13 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Dawson, Jared             13 Zodiacs Trac          12-08.00   NWI     3.86m
  2 Claxton, Micah            13 Velocity Tra          12-00.00   NWI     3.65m
  3 Nowak, Evan               13 Superstars T           9-07.50   NWI     2.93m

Event 155 Girls Long Jump 14 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Nicoletti, Ashley         14 Unattached            16-00.25   NWI     4.88m
  2 Simon, Bayliss            14 Pure Acceler          16-00.00   NWI     4.87m
  3 Brown, Celine-Jada        14 Plainfield T          15-11.50   NWI     4.86m
  4 Dungey, Selah             14 MySprintClub          15-08.75   NWI     4.79m
  5 Jefferies, Abigail        14 Metro Eagles          15-06.75   NWI     4.74m
  6 Dorvil, Makayla           14 Rock City St          14-11.25   NWI     4.55m
  7 Brown, Samiya             14 Pure Acceler          14-07.25   NWI     4.45m
  8 Burden, Alana             14 Country Mill          13-03.75   NWI     4.05m

Event 156 Boys Long Jump 14 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Pabba, Saketnath          14 Unattached            17-04.00   NWI     5.28m
  2 Fontenette, Prince        14 Unattached            15-10.50   NWI     4.83m
  3 Williams, Jadan           14 Metro Eagles          15-01.00   NWI     4.59m

Event 157    Girls Long Jump 15-16 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Edwards, Faith            16 Ruff Kutz             17-02.00   NWI     5.23m
  2 Van Ness, Emily           16 Unity Expres          16-04.50   NWI     4.99m
  3 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz             15-05.00   NWI     4.69m
  4 Gibbons, Haley            16 Tromnadoes           J15-05.00   NWI     4.69m
  5 Van Ness, Destiny         15 Unity Expres          14-09.50   NWI     4.50m
  6 Lentz, Ciena              16 Glencadia Bu          14-01.50   NWI     4.30m
  7 McKenzie, Lisha           15 Envy Track C          14-00.00   NWI     4.26m

Event 158 Boys Long Jump 15-16 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Robinson, Jared           15 Unattached            18-01.25   NWI     5.51m
  2 Myles, Malakai            16 Superstars T          17-07.50   NWI     5.37m
  3 Schutte, William          15 Unattached            17-02.50   NWI     5.24m
  4 King Jr., Walter          15 Hackensack J          16-04.50   NWI     4.99m
  5 Wesley, Tyler             15 Central CT J          16-04.00   NWI     4.97m
  6 Hawkshead, John           15 Rock City St          13-02.00   NWI     4.01m

Event 159 Women Long Jump 17-18 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz             16-02.00   NWI     4.92m
  2 Birch, Kiara              19 Unattached            16-01.50   NWI     4.91m
  3 Johnson, Benae            17 Transy East           15-10.00   NWI     4.82m
  4 Robinson, Kayla           17 CT Let's Go           15-06.00   NWI     4.72m
  5 Daniels, Bria             17 Ruff Kutz             14-00.00   NWI     4.26m
  6 Wilks, Charitza           18 Transy East           13-07.25   NWI     4.14m
  7 Jackson, Amber            17 Ruff Kutz             12-05.25   NWI     3.79m

Event 160 Men Long Jump 17-18 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Charles, Joseph           18 Unattached            21-11.00   NWI     6.68m
  2 Gary, Jaden               18 Superstars T          20-06.00   NWI     6.24m
  3 Lee, Zackary              17 Bronx Tigers          20-04.00   NWI     6.19m
  4 Wheeler, Cadence          17 Tromnadoes            19-01.25   NWI     5.82m
  5 Lumpkin, Haki             17 Superstars T          18-09.50   NWI     5.72m
  6 Kelly, Jordan             17 Metro Eagles          18-02.00   NWI     5.53m
  7 Pratt, Jeremiah           17 Superstars T          17-09.00   NWI     5.41m

Event 161 Girls Triple Jump 13 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Bonn, Alexandra           13 Unattached            30-03.00   NWI     9.22m
  2 Wright, Allyson           13 Velocity Tra          29-01.50   NWI     8.87m

Event 162 Boys Triple Jump 13 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Nowak, Evan               13 Superstars T          24-07.25   NWI     7.49m

Event 164 Boys Triple Jump 14 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Bon Tempo, Christopher    14 Danbury Flye          31-01.75   NWI        9.49m

Event 165 Girls Triple Jump 15-16 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz             32-05.75   NWI     9.89m
  2 Gibbons, Haley            16 Tromnadoes            29-01.75   NWI     8.88m
 -- McKenzie, Lisha           15 Envy Track C              FOUL

Event 166 Boys Triple Jump 15-16 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 King Jr., Walter          15 Hackensack J          37-01.75   NWI    11.32m
  2 Wesley, Tyler             15 Central CT J          36-00.75   NWI    10.99m

Event 167 Women Triple Jump 17-18 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Robinson, Kayla           17 CT Let's Go           35-00.25   NWI    10.67m
  2 Johnson, Benae            17 Transy East           34-08.00   NWI    10.56m

Event 168 Men Triple Jump 17-18 years old
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind
===============================================================================
  1 Wheeler, Cadence          17 Tromnadoes            41-06.50   NWI    12.66m
  2 Gary, Jaden               18 Superstars T          39-06.50   NWI    12.05m
  3 Lee, Zackary              17 Bronx Tigers          38-07.50   NWI    11.77m
  4 Pratt, Jeremiah           17 Superstars T          38-06.50   NWI    11.74m
  5 Lumpkin, Haki             17 Superstars T          38-05.25   NWI    11.71m

Event 170 Boys High Jump 9 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Finkelman, Max             9 MySprintClub           3-06.00      1.06m

Event 171 Girls High Jump 10 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Duncan, D'Asia            10 Central CT J           4-00.00      1.21m
  2 Snell, Gabrielle          10 MySprintClub          J4-00.00      1.21m
  3 Smith, Logan              10 Unattached             3-08.00      1.11m

Event 172 Boys High Jump 10 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Sanantonio, Cameron       10 Wolfpack Tra           3-02.00      0.96m

Event 173 Girls High Jump 11 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Eastman-Grosse, Zoe       11 CT Hawks               4-00.00      1.21m

Event 174 Boys High Jump 11 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Farmer Campbell, Julian   11 Danbury Flye           4-00.00      1.21m
  2 Glenn, Alexander          11 Danbury Flye           3-08.00      1.11m
  3 Coggins, Justin           11 CT Let's Go            3-06.00      1.06m

Event 175 Girls High Jump 12 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Clarke, Jada              12 Velocity Tra           4-06.00      1.37m
  2 O'Keefe, Chandni          12 Next Level R           3-10.00      1.16m
  3 Plasse-White, Zariah      12 CT Let's Go            3-06.00      1.06m

Event 176 Boys High Jump 12 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Walker, Austin            12 Unattached             3-08.00      1.11m

Event 177 Girls High Jump 13 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Bonn, Alexandra           13 Unattached             4-06.00      1.37m
  2 Plumaker, Kristin         13 Next Level R           4-02.00      1.27m
  3 Harris, Aryonna           13 CT Let's Go            3-08.00      1.11m

Event 178 Boys High Jump 13 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Caldwell, Julian          13 Velocity Tra           4-00.00      1.21m

Event 179 Girls High Jump 14 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Dungey, Selah             14 MySprintClub           5-02.00      1.57m
  2 Houston, Rowan            14 White Plains           5-00.00      1.52m
  3 Guerrieri, Hailey         14 Next Level R           4-06.00      1.37m
  4 Nicoletti, Ashley         14 Unattached             4-02.00      1.27m

Event 180 Boys High Jump 14 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Quarterman III, Herbert   14 Unattached             5-00.00      1.52m
  2 Fontenette, Prince        14 Unattached             4-10.00      1.47m

Event 181 Girls High Jump 15-16 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz              5-00.00      1.52m

Event 182 Boys High Jump 15-16 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 King Jr., Walter          15 Hackensack J           5-02.00      1.57m
  2 Lewis, Zachariah          15 CT Let's Go            4-06.00      1.37m
  3 Deleon, Andre             15 Danbury Flye           4-02.00      1.27m
Event 183 Women High Jump 17-18 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz              5-02.00      1.57m
  2 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz             J5-02.00      1.57m
  3 Geoffroy, Brooke          17 Unattached            J5-02.00      1.57m

Event 184 Men High Jump 17-18 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Kyiretwie, Shane          18 Superstars T           5-02.00      1.57m

Event 185 Girls Discus Throw 1.0 Kg 11 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Nielson, Anaelizabeth     11 Tromnadoes            35-08.75     10.89m

Event 187 Girls Discus Throw 1.0 Kg 12 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jackson, Tiarra           12 Velocity Tra          31-11.75      9.74m

Event 188 Boys Discus Throw 1.0 Kg 12 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Love-Anderson, Matthiaus 12 Velocity Tra           53-02.50     16.21m
  2 Manfredonia, Nick         12 Danbury Flye          49-00.75     14.95m

Event 189 Girls Discus Throw 1.0 Kg 13 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Skylstad, Sarah           13 Unattached            89-05.75     27.27m
  2 Ruisi, Charlotte          13 Unattached            64-06.25     19.66m
  3 Chess, Tyler              13 Grant You WI          57-03.25     17.45m
  4 Williams, Cassandra       13 Danbury Flye             55-05     16.89m
  5 Bristol, Duanetta         13 Grant You WI          47-04.50     14.43m
  6 Grant, Kayla              13 Grant You WI          44-10.75     13.68m

Event 190 Boys Discus Throw 1.0 Kg 13 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 St. Paul, Detton          13 Rock City St         125-06.50     38.26m
  2 Anderson, Cameren         13 Unity Expres         123-06.50     37.65m
  3 Meyers, Jordan            13 Rock City St             75-04     22.96m
  4 Caldwell, Julian          13 Velocity Tra          63-03.50     19.29m

Event 192 Boys Discus Throw 1.0 Kg 14 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Golden, Bjorn             14 Unity Expres         146-02.25     44.55m
  2 Bon Tempo, Christopher    14 Danbury Flye            120-07     36.75m
  3 Warshawer, Gavin          14 Next Level R          85-10.25     26.16m

Event 193 Girls Discus Throw 1.0 Kg 15-16 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Larrivee, Samantha        15 Unattached               95-04     29.05m
  2 Bell, Sofia               15 Tromnadoes            57-07.25     17.55m

Event 194 Boys Discus Throw 1.6 Kg 15-16 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Joyner III, Thomas        16 Unattached           132-05.25     40.36m
  2 Yahn, Thomas              16 Unattached              103-02     31.44m
  3 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers          93-01.25     28.37m
  4 Lewis, Zachariah          15 CT Let's Go           68-05.50     20.86m
  5 Dethomasis, Vincent       15 Country Mill          66-07.25     20.30m
  6 Deleon, Andre             15 Danbury Flye          63-00.75     19.22m

Event 195 Women Discus Throw 1.0 kg 17-18 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Khan, Nadia               17 Cocca-Nut Th             93-11     28.62m
  2 Prince, Madison           18 Unattached               84-00     25.60m
  3 Small, Trinity            17 Baldwin Blaz             58-04     17.78m

Event 196 Men Discus Throw 1.6 Kg 17-18 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Marshall, Ethan           17 Unity Expres            149-02     45.46m
  2 Bond, Martin              17 Cocca-Nut Th            134-06     40.99m
  3 Race, Jacob               18 Cocca-Nut Th            117-09     35.89m
  4 Mondesir, Jaleel          17 Unattached              108-02     32.96m
  5 Watson, Deacon            18 Tromnadoes              101-02     30.83m

Event 198 Boys Shot Put 4 lbs 8 & under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Fredericks, Anari-Ja'Qua   8 Country Mill          20-07.00      6.27m
  2 Griffith, Ty               6 Unattached            20-03.00      6.17m
  3 Harris, Anthony            8 CT Let's Go           17-00.00      5.18m
  4 Santos, Gabriel            7 Danbury Flye           9-06.50      2.90m
  5 Mansfield, Martin          7 Country Mill           8-02.00      2.48m

Event 199 Girls Shot Put 6 lbs 9 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jain, Diya                 9 Unattached            11-07.00      3.53m

Event 200 Boys Shot Put 6 lbs 9 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Fredericks, Sanai-Sharod   9 Country Mill          23-01.00      7.03m
  2 Rubio, Sebastian           9 MySprintClub          20-04.50      6.21m
  3 Nielson, Cristian          9 Tromnadoes            16-11.00      5.15m
  4 Skylstad, Tyler            9 Unattached            16-02.00      4.92m
  5 Reid, Abuzuwa              9 Grant You WI          15-03.00      4.64m

Event 201 Girls Shot Put 6 lbs 10 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Johnson, Sanai            10 Bronx Tigers          20-06.00      6.24m
  2 Gayle, Emily              10 Lightning St          18-06.00      5.63m

Event 202 Boys Shot Put 6 lbs 10 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Celestin, Jehu            10 Grant You WI          20-01.00      6.12m
  2 Larrivee, Jack            10 Unattached            17-01.00      5.20m
  3 Peyton, Connor            10 Tromnadoes            16-10.00      5.13m

Event 203 Girls Shot Put 6 lbs 11 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Nicholson, Saige          11 Unattached            30-07.00      9.32m
  2 Nielson, Anaelizabeth     11 Tromnadoes            19-04.00      5.89m
  3 King, Jimmiea             11 Neptune Jers          13-04.50      4.07m

Event 204 Boys Shot Put 6 lbs 11 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jefferies, Adam           11 Metro Eagles          23-07.00      7.18m
  2 Quarshie, Andrew          11 Panthers Tra          19-09.00      6.01m

Event 205 Girls Shot Put 6 lbs 12 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Nawajei, Benay            12 Transy East           28-07.00      8.71m
  2 Anthony, Takiyah          12 Metro Eagles          28-05.00      8.66m
  3 Francois, Sarika          12 Country Mill          21-00.00      6.40m

Event 206 Boys Shot Put 6 lbs 12 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Newland, Donte            12 Grant You WI          31-00.50      9.46m
  2 Love-Anderson, Matthiaus 12 Velocity Tra           26-10.00      8.17m
  3 Holmes, Sharif            12 Panthers Tra          22-04.00      6.80m

Event 207 Girls Shot Put 6 lbs 13 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Thomas, Ciara             13 Neptune Jers          32-00.00      9.75m
  2 Skylstad, Sarah           13 Unattached            27-10.00      8.48m
  3 Williams, Kimberleigh     13 Danbury Flye          27-06.50      8.39m
  4 Ruisi, Charlotte          13 Unattached            25-09.50      7.86m
  5 Chess, Tyler              13 Grant You WI          23-00.00      7.01m
  6 Bristol, Duanetta         13 Grant You WI          18-09.50      5.72m

Event 208 Boys Shot Put 4 kg 13 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Anderson, Cameren         13 Unity Expres          39-03.00     11.96m
  2 St. Paul, Detton          13 Rock City St          37-01.00     11.30m
  3 Roach, Danarde            13 Danbury Flye          32-00.00      9.75m
  4 Meyers, Jordan            13 Rock City St          26-06.00      8.07m
  5 Conigliaro, James         13 Panthers Tra          26-01.50      7.96m
  6 Caldwell, Julian           13 Velocity Tra         23-00.00      7.01m
  7 Simpson, Jr., Marcus       13 New York Sta         22-03.50      6.79m
  8 Ettson, Zyaire             13 CT Let's Go          21-07.50      6.59m

Event 209 Girls Shot Put 6 lbs 14 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jefferies, Abigail        14 Metro Eagles          33-08.00     10.26m
  2 Birch, Jayda              14 Unattached            33-07.50     10.24m
  3 Scott, Madison            14 Transy East           25-04.50      7.73m

Event 210 Boys Shot Put 4 kg 14 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Bon Tempo, Christopher    14 Danbury Flye          42-00.00     12.80m
  2 Golden, Bjorn             14 Unity Expres          40-10.00     12.44m
  3 Philogene, Adam           14 Metro Eagles          37-11.00     11.55m
  4 Warshawer, Gavin          14 Next Level R          36-06.50     11.13m

Event 211 Girls Shot Put 4 kg 15-16 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz             38-01.00     11.60m
  2 Hector, Akemi             16 Bronx Tigers          22-01.50      6.74m
  3 Solomon, Addiyra          15 Plainfield T          22-00.50      6.71m
  4 Larrivee, Samantha        15 Unattached            21-10.50      6.66m

Event 212 Boys Shot Put 12 lbs 15-16 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Yahn, Thomas              16 Unattached            35-08.50     10.88m
  2 Joyner III, Thomas        16 Unattached            35-08.00     10.87m
  3 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers          33-00.00     10.05m
  4 Deleon, Andre             15 Danbury Flye          30-06.00      9.29m
  5 Dethomasis, Vincent       15 Country Mill          25-06.00      7.77m
  6 Johnson, Javon            15 Neptune Jers          17-04.00      5.28m

Event 213 Women Shot Put 4 kg 17-18 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Birch, Kiara              19 Unattached            35-05.50     10.80m
  2 Khan, Nadia               17 Cocca-Nut Th          33-04.00     10.16m
  3 Robinson, Kayla           17 CT Let's Go           32-09.00      9.98m
  4 Jackson, Amber            17 Ruff Kutz             31-04.00      9.55m
  5 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz             31-03.00      9.52m
  6 Small, Trinity            17 Baldwin Blaz          30-11.00      9.42m
  7 Prince, Madison           18 Unattached            30-03.00      9.22m

Event 214 Men Shot Put 12 lbs 17-18 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Marshall, Ethan           17 Unity Expres          45-06.00     13.86m
  2 Bond, Martin              17 Cocca-Nut Th          42-11.00     13.08m
  3 Race, Jacob               18 Cocca-Nut Th          39-04.50     12.00m
  4 Watson, Deacon            18 Tromnadoes            38-02.00     11.63m

Event 215   Girls Javelin Throw Turbo (300 g 8 & under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Mills, Arianna             7 Country Mill             31-00      9.44m
  2 Cassie, Kaylie             8 Lightning St             21-00      6.40m
  3 Seixas, Zahra              6 Danbury Flye              9-06      2.89m

Event 216 Boys Javelin Throw Turbo (300 g 8 & under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Riddle, Charlie            7 Danbury Flye             31-08      9.65m
  2 Harris, Anthony            8 CT Let's Go              31-06      9.60m
  3 Williams, Raymonie         8 Lightning St             25-11      7.89m

Event 217 Girls Javelin Throw Turbo (400 g 9 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jain, Diya                 9 Unattached               45-03     13.79m
  2 Joseph, Ryann              9 Velocity Tra             40-05     12.31m
  3 Flint, Kathryn             9 Glencadia Bu             39-03     11.96m

Event 218 Boys Javelin Throw Turbo (400 g 9 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Auguste, Horace            9 Baldwin Blaz             70-05     21.46m
  2 Rubio, Sebastian           9 MySprintClub             62-04     18.99m
  3 Fredericks, Sanai-Sharod   9 Country Mill             62-01     18.92m
  4 Simpson, Giordano          9 New York Sta             59-04     18.08m
  5 Skylstad, Tyler            9 Unattached               49-10     15.18m
  6 Senior, Adeyemi            9 Velocity Tra             46-09     14.24m
  7 Reid, Abuzuwa              9 Grant You WI             37-07     11.45m

Event 219 Girls Javelin Throw Turbo (400 g 10 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Trombley, Bella           10 Tromnadoes               42-00     12.80m
  2 Gayle, Emily              10 Lightning St             26-05      8.05m
  3 Hannon, Jenavieve         10 Danbury Flye             23-06      7.16m

Event 221 Boys Javelin Throw Turbo (400 g 10 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Ramharak, Sachin          10 Velocity Tra             66-09     20.34m
  2 Celestin, Jehu            10 Grant You WI             57-08     17.57m
  3 Larrivee, Jack            10 Unattached               54-03     16.53m
  4 Peyton, Connor            10 Tromnadoes               45-00     13.71m
  5 Hucey, Kevin              10 Danbury Flye             42-00     12.80m

Event 222 Girls Javelin Throw Turbo (400 g 11 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Dorvil, Keara             11 Rock City St             57-04     17.47m
  2 Caldwell, Saniah          11 Velocity Tra             44-10     13.66m
  3 Nielson, Anaelizabeth     11 Tromnadoes               41-02     12.54m
  4 Tibbs, Janiya             11 Rock City St             39-08     12.09m
  5 Thomas, Zaria             11 CT Let's Go              37-00     11.27m
  6 Hawkshead, Gabrielle      11 Rock City St             29-07      9.01m
Event 223 Boys Javelin Throw Turbo (400 g 11 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Auguste, Milo             11 Baldwin Blaz             82-06     25.14m
  2 Devlin, Javon             11 Baldwin Blaz             60-11     18.56m
  3 Carter, Jermaine          11 New York Sta             57-06     17.52m

Event 224 Girls Javelin Throw Turbo (400 g 12 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Nawajei, Benay            12 Transy East              74-05     22.68m
  2 Loblack, Deja-Svya        12 Central CT J             44-03     13.48m

Event 225 Boys Javelin Throw Turbo (400 g 12 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Fahey, Joseph             12 Unattached               93-11     28.62m
  2 Russo, Eli                12 Unattached               93-08     28.54m
  3 Walker, Austin            12 Unattached               81-02     24.73m
  4 Love-Anderson, Matthiaus 12 Velocity Tra              76-03     23.24m
  5 Williams, Isaiah          12 Lightning St             50-03     15.31m
  6 Arber, Kyle               12 Pure Acceler             48-02     14.68m

Event 226 Girls Javelin Throw 600 g 13 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Thomas, Ciara             13 Neptune Jers             81-07     24.86m
  2 Simack, Wynter            13 Tromnadoes               69-02     21.08m
  3 Skylstad, Sarah           13 Unattached               55-10     17.01m
  4 Dethomasis, Felina        13 Country Mill             49-09     15.16m
  5 Gonzalez, Arianna         13 White Plains             48-02     14.68m
  6 Harris, Aryonna           13 CT Let's Go              46-01     14.04m
  7 Bristol, Duanetta         13 Grant You WI             42-01     12.82m
  8 Ruisi, Charlotte          13 Unattached               39-10     12.14m
  9 Grant, Kayla              13 Grant You WI             27-07      8.40m
 10 Chess, Tyler              13 Grant You WI             25-05      7.74m

Event 227 Boys Javelin Throw 600 g 13 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Anderson, Cameren         13 Unity Expres             94-03     28.72m
  2 St. Paul, Detton          13 Rock City St             88-01     26.84m
  3 Meyers, Jordan            13 Rock City St             79-11     24.35m
  4 Simpson, Jr., Marcus      13 New York Sta             70-11     21.61m

Event 228 Girls Javelin Throw 600 g 14 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Burden, Alana             14 Country Mill             92-10     28.29m
  2 Fedikovich, Sjodin        14 Unattached               73-06     22.40m
  3 Mayer, Holly              14 Tromnadoes               62-10     19.15m

Event 229 Boys Javelin Throw 600 g 14 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Golden, Bjorn             14 Unity Expres             91-09     27.96m
  2 Langston, Aaron           14 Baldwin Blaz             61-01     18.61m

Event 230 Girls Javelin Throw 600 g 15-16 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Feit, Julianna            16 Unattached               96-07     29.43m
  2 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz                70-03     21.41m
  3 Bell, Sofia               15 Tromnadoes               53-07     16.33m
  4 Larrivee, Samantha        15 Unattached               49-04     15.03m
  5 Hector, Akemi             16 Bronx Tigers             31-03      9.52m

Event 231 Boys Javelin Throw 800 g 15-16 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Simack, Jack              15 Tromnadoes              129-07     39.49m
  2 Mut, Ryan                 16 Unattached              120-09     36.80m
  3 Yahn, Thomas              16 Unattached               91-03     27.81m
  4 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers             86-07     26.39m
  5 Dethomasis, Vincent       15 Country Mill             69-02     21.08m
  6 Lewis, Zachariah          15 CT Let's Go              55-05     16.89m

Event 232 Women Javelin Throw 600 g 17-18 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Jackson, Amber            17 Ruff Kutz                89-06     27.27m
  2 Birch, Kiara              19 Unattached               87-08     26.72m
  3 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz                87-01     26.54m
  4 Khan, Nadia               17 Cocca-Nut Th             80-05     24.51m
  5 Prince, Madison           18 Unattached               53-06     16.30m

Event 233 Men Javelin Throw 800 g 17-18 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Marshall, Ethan           17 Unity Expres            156-00     47.54m
  2 Jimerson, Justin          17 Unattached              155-03     47.32m
  3 Wheeler, Cadence          17 Tromnadoes              136-01     41.47m
  4 Bond, Martin              17 Cocca-Nut Th            131-06     40.08m
  5 Matari, Laith             18 Transy East             125-07     38.27m
  6 Race, Jacob               18 Cocca-Nut Th            112-00     34.13m
  7 Myers, Parker             17 Ruff Kutz               108-07     33.09m
  8 Chenault, Dakari          17 Ruff Kutz               106-00     32.30m

Event 236 Girls Pole Vault 14 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Mayer, Holly              14 Tromnadoes             6-06.00      1.98m

Event 237 Boys Pole Vault 14 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Munson, Connor            14 Unattached            10-06.00      3.20m

Event 238 Girls Pole Vault 15-16 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Tyler, Ava                15 Unattached             9-06.00      2.89m

Event 239 Boys Pole Vault 15-16 years old
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Wesley, Tyler             15 Central CT J           8-06.00      2.59m

Event 243 Boys 4x100 Meter Relay 8 & under
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Team East Orange 'A'                                1:09.07
     1) Palarchie, Davin 7              2) Flanagan, Isaiah 8
     3) Bolivar, Luc 7                  4) Horace, Vincent 8

Event 245 Boys 4x100 Meter Relay 10 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Neptune Jersey Shore Titans 'A'                       57.44
     1) Woodward, Adrian 9              2) Woodward, Amir 9
     3) Blake, Farrin 9                 4) Rodriguez, Jordan 10
  2 Team East Orange 'A'                                1:01.85
     1) Desir, Ian 10                   2) Halsey, Jaleel 9
     3) Lawson, Nathan 10               4) Rodriguez, Xavier 9

Event 246 Girls 4x100 Meter Relay 12 years old
================================================================
    Team                                                  Finals
================================================================
  1 Pure Acceleration Track Club 'A'                       55.61
     1) Pauksena, Alise 12              2) Gould, Leah 12
     3) Eason, Michaela 12              4) Redmond, Natasha 12
  2 Team East Orange 'A'                                1:00.22
     1) Jolla, Aniya 12                 2) Sandy, Dalia 11
     3) Desir, Gabrielle 11             4) Darwood, Makala 11
 -- Bronx Tigers International Tra 'A'                        DQ
     1) Johnson, Jayla 11               2) Ferguson, Jazmiene 12
     3) Reed, Juliette 11               4) Dortch, Nylah 11

Event 247 Boys 4x100 Meter Relay 12 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Panthers Track Club of NJ 'A'                         57.14
     1) Cunningham, Cameron 11          2) Copeland II, Steven 11
     3) Bell, Tyler 12                  4) Mcdonald, Zaiden 11

Event 248 Girls 4x100 Meter Relay 14 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Neptune Jersey Shore Titans 'A'                        52.12
     1) Dotts, Chloee 14                2) Thomas, Ciara 13
     3) Roberts, Nahzyah 14             4) Zamot, Raven 14

Event 249 Boys 4x100 Meter Relay 14 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Metro Eagles Track and Field C 'A'                    48.51
     1) Brown, Aaron 13                 2) Philogene, Adam 14
     3) Williams, Jadan 14              4) Noble Jr., Wesley 13
  2 Panthers Track Club of NJ   'A'                       52.39
     1) Holmes, Abdullah 14             2) Conigliaro, James 13
     3) Conigliaro, Mark 13             4) Rossignol, Mekhi 13

Event 250 Girls 4x100 Meter Relay 15-16 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Ruff Kutz 'A'                                          49.39
     1) Douglas, Dayahana 15            2) Edwards, Faith 16
     3) Jackson, Heaven 16              4) Ward, Kimora 16

Event 251 Boys 4x100 Meter Relay 15-16 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Success Academy Hawks 'A'                             44.17
     1) Pinkett, Amari 16               2) Ravelo, Angel 16
     3) Jenkins, Jayden 15              4) Traore, Mohamed 15

Event 252 Women 4x100 Meter Relay 17-18 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Superstars Track Club 'A'                             52.06
     1) Goodbee, Jahlyah 17             2) Shaw, Navi 17
     3) Brionna, Patience 17            4) Lomack, Q Aliyjah 18

Event 253 Men 4x100 Meter Relay 17-18 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Superstars Track Club 'A'                             43.82
     1) Babiker, Ali 18                 2) Alamo-Benitez, Edgar 19
     3) Gary, Jaden 18                  4) Pratt, Jeremiah 17

Event 255 Boys 4x400 Meter Relay 10 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Cambridge Jets TC 'A'                               4:55.55
     1) Weeresinghe, Cainan 10          2) Sullivan, Chase 9
     3) Bellame, Damaise 9              4) Cartwright, Jonathan 10

Event 256 Girls 4x400 Meter Relay 12 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Cambridge Jets TC 'A'                               4:34.13
     1) Almonte, Darielys 11            2) D'Souza, Naomi 12
     3) Caisey, Natalie 12              4) Hinton, Sloan 12

Event 257 Boys 4x400 Meter Relay 12 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Pure Acceleration Track Club 'A'                    4:31.56
     1) Thompson, Avery 12              2) Sanni, Josiah 11
     3) Arber, Kyle 12                  4) Cooper, Noah 11
  2 Panthers Track Club of NJ 'A'                       4:47.58
     1) Cunningham, Cameron 11          2) Watson, Hunter 11
     3) Bell, Tyler 12                  4) Mcdonald, Zaiden 11
Event 258 Girls 4x400 Meter Relay 14 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Pure Acceleration Track Club 'A'                    4:32.41
     1) Klanke, Alexandra 13            2) Simon, Bayliss 14
     3) Plummer, Camrie 13              4) Brown, Samiya 14

Event 259 Boys 4x400 Meter Relay 14 years old
================================================================
    Team                                                  Finals
================================================================
  1 Metro Eagles Track and Field C 'A'                  3:42.91
     1) Brown, Aaron 13                 2) Philogene, Adam 14
     3) McRae, Daylen 13                4) Noble Jr., Wesley 13
  2 Pure Acceleration Track Club 'A'                    3:52.45
     1) Kolaras, Drayton 13             2) Ojo, Elijah 14
     3) Sorenson, Ellis 14              4) St. Fort, Jalen 14
  3 Panthers Track Club of NJ 'A'                       4:18.01
     1) Holmes, Abdullah 14             2) Conigliaro, James 13
     3) Conigliaro, Mark 13             4) Rossignol, Mekhi 13

Event 260 Girls 4x400 Meter Relay 15-16 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Harlem Children Zone 'A'                            4:12.96
     1) Sanogo, Fanta 15                2) Soumaoro, Kadija 16
     3) Mitchell, Kayla 15              4) Lynch, Khadija 16
  2 Pure Acceleration Track Club 'A'                    4:16.36
     1) Kolaras, Bailey 15              2) Campbell, Chelsei 15
     3) Ojo, Marcia 15                  4) Enemuo, Sidney 16
  3 Pure Acceleration Track Club 'B'                    4:22.60
     1) Iyiola, Afusat 16               2) Iyiola, Balikis 15
     3) Gorospe, Jenna 16               4) Redmond, Julia 15

Event 261 Boys 4x400 Meter Relay 15-16 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Pure Acceleration Track Club 'A'                    3:24.15
     1) Cooper, Connor 15               2) Bembridge, Devon 16
     3) Brown, Elijah 16                4) St. Angelo, George 16
  2 Success Academy Hawks 'A'                           3:28.98
     1) Pinkett, Amari 16               2) Ravelo, Angel 16
     3) Williams, Brandon 16            4) Traore, Mohamed 15

Event 262 Women 4x400 Meter Relay 17-18 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Superstars Track Club 'A'                           4:10.66
     1) Haugh, Aine 17                  2) Canty, Audrey 17
     3) Cochrane, Delana 17             4) Goodbee, Jahlyah 17

Event 263 Men 4x400 Meter Relay 17-18 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Pure Acceleration Track Club 'A'                    3:27.05
     1) Valme, Elijah 17                2) King, Jayaire 17
     3) Howell, Onaje 19                4) Johnson, Ray Shawn 19
  2 Transy East 'A'                                    3:27.40
     1) Chawonza, Alfred 17            2) Catpo, Dirk 18
     3) Burnett, Jackson 17            4) Matari, Laith 18
  3 Metro Eagles Track and Field C 'A'                 3:28.94
     1) Lawrence, Jeremiah James 17    2) Williams, Jesai 18
     3) Kelly, Jordan 17               4) Howard, Terrell 18
  4 Superstars Track Club 'A'                          3:45.76
     1) Babiker, Ali 18                2) Alamo-Benitez, Edgar 19
     3) Jackson, Kevin 19              4) Walters, Lamont 18

Event 265 Boys 4x800 Meter Relay 12 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Garden State Track Club 'A'                        11:49.58
     1) Califano, Alexander 12          2) Califano, Matthew 12
     3) Bord, Michael 11                4) Boyarsky, Joshua 11

Event 266 Girls 4x800 Meter Relay 14 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Jeuness Track Club 'A'                              9:41.41
     1) Ezike, Chioma 13                2) Hill, Kaylah 14
     3) Sheppard, Rainn 13              4) Sheppard, Tai 13
  2 Pure Acceleration Track Club 'A'                   11:38.19
     1) Klanke, Alexandra 13            2) Simon, Bayliss 14
     3) Plummer, Camrie 13              4) Daskalova, Gabriella 13

Event 267 Boys 4x800 Meter Relay 14 years old
================================================================
    Team                                                  Finals
================================================================
  1 Pure Acceleration Track Club 'A'                     9:08.03
     1) Kolaras, Drayton 13             2) Ojo, Elijah 14
     3) St. Fort, Jalen 14              4) Sees, John 13
  2 Metro Eagles Track and Field C 'A'                 10:12.02
     1) Simpson, Brandon 13             2) Leandre, Jacques 14
     3) Johnson, Jelani 13              4) Mcclean, Orlando 13

Event 268 Girls 4x800 Meter Relay 15-16 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Harlem Children Zone 'A'                           10:15.05
     1) Sanogo, Fanta 15                2) Soumaoro, Kadija 16
     3) Mitchell, Kayla 15              4) Lynch, Khadija 16
  2 Pure Acceleration Track Club 'A'                   10:37.85
     1) Kolaras, Bailey 15              2) Campbell, Chelsei 15
     3) Ojo, Marcia 15                  4) Enemuo, Sidney 16

Event 269 Boys 4x800 Meter Relay 15-16 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Pure Acceleration Track Club 'A'                    8:33.53
     1) Cooper, Connor 15               2) Bembridge, Devon 16
     3) St. Angelo, George 16           4) Plummer, Myles 15
  2 Metro Eagles Track and Field C 'A'                  9:38.08
     1) Peters, Alex 15                 2) Robinson, Kevin 16
     3) Robinson, Trevon 16             4) Ramsey, Wesley 15

Event 270   Women 4x800 Meter Relay 17-18 years old
================================================================
    Team                                                 Finals
================================================================
  1 Superstars Track Club 'A'                          10:29.94
     1) Haugh, Aine 17                  2) Canty, Audrey 17
     3) Cochrane, Delana 17             4) Shaw, Navi 17
  2 Harlem Children Zone 'A'                           11:15.81
     1) Cepeda, Kaitlyn 17              2) Sanogo, Nakaridia 17
     3) Underwood, Nefertiti 17         4) Aguero, Silveri 18

Event 500 Girls Triathlon 8 & under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Mills, Arianna             7 Country Mill               223

Event 500 Triathlon: #1 Girls Shot Put 8 & under Triathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Mills, Arianna             7 Country Mill             3.74m   12-03.25    130

Event 500 Triathlon: #2 Girls Long Jump 8 & under Triathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Mills, Arianna             7 Country Mill             2.42m   NWI   7-11.25     25

Event 500 Triathlon: #3 Girls 100 Meter Dash 8 & under Triathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Mills, Arianna             7 Country Mill             18.89   NWI     68

Event 500A Boys Triathlon 8 & under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Fredericks, Anari-Ja'Qua   8 Country Mill               370
  2 Bethel-Boykin, Anthony     7 Country Mill               217
  3 Boyd, Jae-Cion             5 Country Mill                54

Event 500A Triathlon: #1 Boys Shot Put 8 & under Triathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Fredericks, Anari-Ja'Qua   8 Country Mill             6.58m   21-07.25    283
  2 Bethel-Boykin, Anthony     7 Country Mill             4.68m   15-04.25    173
  3 Boyd, Jae-Cion             5 Country Mill             2.48m    8-01.75     50

Event 500A Triathlon: #2 Boys Long Jump 8 & under Triathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Fredericks, Anari-Ja'Qua   8 Country Mill             2.56m   NWI   8-04.75     21
  2 Boyd, Jae-Cion             5 Country Mill             2.32m   NWI   7-07.50      4
  3 Bethel-Boykin, Anthony     7 Country Mill             2.30m   NWI   7-06.50      3

Event 500A Triathlon: #3 Boys 200 Meter Dash 8 & under Triathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Fredericks, Anari-Ja'Qua   8 Country Mill             34.16   NWI     66
  2 Bethel-Boykin, Anthony    7 Country Mill             35.05     NWI    41
  3 Boyd, Jae-Cion            5 Country Mill             44.95     NWI

Event 502 Boys Triathlon 9 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Boyd, Jah-Sir              9 Country Mill               396
  2 Fredericks, Sanai-Sharod   9 Country Mill               378
  3 Phillips, Dakari           9 Grant You WI               277
  4 Reid, Abuzuwa              9 Grant You WI               234
  5 Blake, Farrin              9 Neptune Jers               231
  6 Agar, Xander               9 Country Mill               221

Event 502 Triathlon: #1 Boys High Jump 9 years old Triathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Boyd, Jah-Sir              9 Country Mill             1.10m    3-07.25    131
  2 Phillips, Dakari           9 Grant You WI             1.05m    3-05.25    105
  3 Fredericks, Sanai-Sharod   9 Country Mill             1.00m    3-03.25     81
  3 Reid, Abuzuwa              9 Grant You WI             1.00m    3-03.25     81
  5 Agar, Xander               9 Country Mill             0.95m    3-01.25     59
  6 Blake, Farrin              9 Neptune Jers             0.75m    2-05.50

Event 502 Triathlon: #2 Boys Shot Put 9 years old Triathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Fredericks, Sanai-Sharod   9 Country Mill             6.83m   22-05.00    297
  2 Boyd, Jah-Sir              9 Country Mill             5.59m   18-04.25    225
  3 Blake, Farrin              9 Neptune Jers             5.18m   17-00.00    201
  4 Phillips, Dakari           9 Grant You WI             4.67m   15-04.00    172
  5 Agar, Xander               9 Country Mill             4.36m   14-03.75    154
  6 Reid, Abuzuwa              9 Grant You WI             4.33m   14-02.50    153

Event 502 Triathlon: #3 Boys 400 Meter Dash 9 years old Triathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Boyd, Jah-Sir              9 Country Mill           1:15.91      40
  2 Blake, Farrin              9 Neptune Jers           1:16.83      30
  3 Agar, Xander               9 Country Mill           1:19.37       8
  4 Phillips, Dakari           9 Grant You WI           1:22.78
  5 Fredericks, Sanai-Sharod   9 Country Mill           1:34.51
  6 Reid, Abuzuwa              9 Grant You WI           3:42.47

Event 503 Girls Triathlon 10 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Duncan, D'Asia            10 Central CT J              1025
  2 Sirdine, Payton           10 Central CT J               714
  3 Birch, Raven              10 Unattached                 673
  4 Weiss, Ava                10 Country Mill               633

Event 503 Triathlon: #1 Girls High Jump 10 years old Triathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Duncan, D'Asia            10 Central CT J             1.25m    4-01.25    359
  2 Sirdine, Payton           10 Central CT J             1.15m    3-09.25    266
  3 Weiss, Ava                10 Country Mill             1.05m    3-05.25    180
  4 Birch, Raven               10 Unattached             1.00m     3-03.25     141

Event 503 Triathlon: #2 Girls Shot Put 10 years old Triathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Sirdine, Payton           10 Central CT J             6.30m   20-08.00    290
  2 Birch, Raven              10 Unattached               5.08m   16-08.00    213
  3 Duncan, D'Asia            10 Central CT J             5.00m   16-05.00    208
  4 Weiss, Ava                10 Country Mill             3.67m   12-00.50    126

Event 503 Triathlon: #3 Girls 200 Meter Dash 10 years old Triathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Duncan, D'Asia            10 Central CT J             30.35   NWI    458
  2 Weiss, Ava                10 Country Mill             32.41   NWI    327
  3 Birch, Raven              10 Unattached               32.55   NWI    319
  4 Sirdine, Payton           10 Central CT J             35.75   NWI    158

Event 505 Girls Outdoor Pentathlon 11 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Williams, Kiylah          11 Unattached                2017
  2 King, Jimmiea             11 Neptune Jers              1157

Event 505 Outdoor Pentathlon: #1 Girls 80 Meter Hurdles 11 years old Outdoor Pentathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Williams, Kiylah          11 Unattached               16.12   NWI    570
  2 King, Jimmiea             11 Neptune Jers             19.56   NWI    230

Event 505 Outdoor Pentathlon: #2 Girls Long Jump 11 years old Outdoor Pentathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Williams, Kiylah          11 Unattached               3.86m   NWI 12-08.00     276
  2 King, Jimmiea             11 Neptune Jers             2.90m   NWI   9-06.25     91

Event 505 Outdoor Pentathlon: #3 Girls Shot Put 11 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Williams, Kiylah          11 Unattached               6.47m   21-02.75    301
  2 King, Jimmiea             11 Neptune Jers             4.41m   14-05.75    171

Event 505 Outdoor Pentathlon: #4 Girls High Jump 11 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Williams, Kiylah          11 Unattached               1.15m    3-09.25    266
  2 King, Jimmiea             11 Neptune Jers             1.00m    3-03.25    141

Event 505 Outdoor Pentathlon: #5 Girls 800 Meter Run 11 years old Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Williams, Kiylah          11 Unattached             2:37.29     604
  2 King, Jimmiea             11 Neptune Jers           2:44.34     524

Event 506   Boys Outdoor Pentathlon 11 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Cooper, Noah              11 Pure Acceler              1645
  2 Farmer Campbell, Julian   11 Danbury Flye              1156
  3 Karthik, Namrish          11 Country Mill              1080

Event 506 Outdoor Pentathlon: #1 Boys 80 Meter Hurdles 11 years old Outdoor Pentathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Cooper, Noah              11 Pure Acceler             14.67   NWI    670
  2 Karthik, Namrish          11 Country Mill             16.45   NWI    470
  3 Farmer Campbell, Julian   11 Danbury Flye             16.93   NWI    421

Event 506 Outdoor Pentathlon: #2 Boys Long Jump 11 years old Outdoor Pentathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Cooper, Noah              11 Pure Acceler             4.29m   NWI 14-01.00     254
  2 Karthik, Namrish          11 Country Mill             3.43m   NWI 11-03.00     121
  3 Farmer Campbell, Julian   11 Danbury Flye             3.32m   NWI 10-10.75     106

Event 506 Outdoor Pentathlon: #3 Boys Shot Put 11 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Cooper, Noah              11 Pure Acceler             5.51m   18-01.00    220
  2 Karthik, Namrish          11 Country Mill             5.46m   17-11.00    218
  3 Farmer Campbell, Julian   11 Danbury Flye             5.32m   17-05.50    209

Event 506 Outdoor Pentathlon: #4 Boys High Jump 11 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Farmer Campbell, Julian   11 Danbury Flye             1.25m    4-01.25    218
  1 Cooper, Noah              11 Pure Acceler             1.25m    4-01.25    218
  3 Karthik, Namrish          11 Country Mill             1.00m    3-03.25     81

Event 506 Outdoor Pentathlon: #5 Boys 1500 Meter Run 11 years old Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Cooper, Noah              11 Pure Acceler           5:55.53     283
  2 Farmer Campbell, Julian   11 Danbury Flye           6:16.26     202
  3 Karthik, Namrish          11 Country Mill           6:19.54     190

Event 507 Girls Outdoor Pentathlon 12 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Clarke, Jada              12 Velocity Tra              2123
  2 Spoor, Danya              12 Wolfpack Tra              2103
  3 Eason, Michaela           12 Pure Acceler              1416
  4 Francois, Sarika          12 Country Mill              1339
  5 Dungey, Sydney            12 MySprintClub              1309
  6 Pauksena, Alise           12 Pure Acceler              1257

Event 507 Outdoor Pentathlon: #1 Girls 80 Meter Hurdles 12 years old Outdoor Pentathlon
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind H# Points
===============================================================================
  1 Clarke, Jada              12 Velocity Tra             15.02   NWI 2     706
  2   Spoor, Danya              12   Wolfpack Tra          15.57    NWI   1   637
  3   Francois, Sarika          12   Country Mill          17.40    NWI   1   427
  4   Eason, Michaela           12   Pure Acceler          17.41    NWI   1   426
  5   Dungey, Sydney            12   MySprintClub          17.50    NWI   2   417
  6   Pauksena, Alise           12   Pure Acceler          18.55    NWI   2   316

Event 507 Outdoor Pentathlon: #2 Girls Long Jump 12 years old Outdoor Pentathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Clarke, Jada              12 Velocity Tra             3.83m   NWI 12-06.75     270
  2 Spoor, Danya              12 Wolfpack Tra             3.74m   NWI 12-03.25     250
  3 Dungey, Sydney            12 MySprintClub             3.49m   NWI 11-05.50     198
  4 Pauksena, Alise           12 Pure Acceler             3.43m   NWI 11-03.00     186
  5 Eason, Michaela           12 Pure Acceler             3.32m   NWI 10-10.75     165
  6 Francois, Sarika          12 Country Mill             2.50m   NWI   8-02.50     34

Event 507 Outdoor Pentathlon: #3 Girls Shot Put 12 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Francois, Sarika          12 Country Mill             6.51m   21-04.25    304
  2 Clarke, Jada              12 Velocity Tra             5.87m   19-03.25    263
  3 Dungey, Sydney            12 MySprintClub             5.55m   18-02.50    243
  4 Eason, Michaela           12 Pure Acceler             5.41m   17-09.00    234
  5 Pauksena, Alise           12 Pure Acceler             4.78m   15-08.25    194
  6 Spoor, Danya              12 Wolfpack Tra             4.49m   14-08.75    176

Event 507 Outdoor Pentathlon: #4 Girls High Jump 12 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Clarke, Jada              12 Velocity Tra             1.35m    4-05.00    460
  2 Spoor, Danya              12 Wolfpack Tra             1.30m    4-03.25    409
  3 Pauksena, Alise           12 Pure Acceler             1.15m    3-09.25    266
  3 Dungey, Sydney            12 MySprintClub             1.15m    3-09.25    266
  5 Eason, Michaela           12 Pure Acceler             1.05m    3-05.25    180
  5 Francois, Sarika          12 Country Mill             1.05m    3-05.25    180

Event 507 Outdoor Pentathlon: #5 Girls 800 Meter Run 12 years old Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Spoor, Danya              12 Wolfpack Tra           2:35.06     631
  2 Clarke, Jada              12 Velocity Tra           2:53.85     424
  3 Eason, Michaela           12 Pure Acceler           2:55.18     411
  4 Francois, Sarika          12 Country Mill           2:56.95     394
  5 Pauksena, Alise           12 Pure Acceler           3:07.88     295
  6 Dungey, Sydney            12 MySprintClub           3:22.37     185

Event 509 Girls Outdoor Pentathlon 13 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Ezike, Chioma             13 Jeuness Trac              2636
  2 Bonn, Alexandra           13 Unattached                2436
  3 Spoor, Elsa               13 Wolfpack Tra              2197
  4 Buckley, Anna             13 Metropolis T              1621
  5 Chess, Tyler              13 Grant You WI              1147
  6 Grant, Kayla              13 Grant You WI              1144
  7 Dethomasis, Felina        13 Country Mill               542

Event 509    Outdoor Pentathlon: #1 Girls 100 Meter Hurdles 13 years old Outdoor Pentathlon
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind H# Points
===============================================================================
  1 Ezike, Chioma             13 Jeuness Trac             16.53   NWI 2     651
  2 Bonn, Alexandra           13 Unattached               16.69   NWI 1     632
  3 Spoor, Elsa               13 Wolfpack Tra             19.34   NWI 2     359
  4 Buckley, Anna             13 Metropolis T             20.02   NWI 1     301
  5 Dethomasis, Felina        13 Country Mill             22.16   NWI 1     148
  6 Grant, Kayla              13 Grant You WI             22.17   NWI 2     147
  7 Chess, Tyler              13 Grant You WI             23.53   NWI 1      76

Event 509 Outdoor Pentathlon: #2 Girls Long Jump 13 years old Outdoor Pentathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Bonn, Alexandra           13 Unattached               4.68m   NWI 15-04.25     474
  2 Ezike, Chioma             13 Jeuness Trac             4.64m   NWI 15-02.75     464
  3 Spoor, Elsa               13 Wolfpack Tra             4.09m   NWI 13-05.00     329
  4 Grant, Kayla              13 Grant You WI             3.56m   NWI 11-08.25     212
  5 Buckley, Anna             13 Metropolis T             3.49m   NWI 11-05.50     198
  6 Chess, Tyler              13 Grant You WI             3.28m   NWI 10-09.25     157
  7 Dethomasis, Felina        13 Country Mill             2.65m   NWI   8-08.50     53

Event 509 Outdoor Pentathlon: #3 Girls Shot Put 13 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Buckley, Anna             13 Metropolis T             7.77m   25-06.00    385
  2 Bonn, Alexandra           13 Unattached               7.00m   22-11.75    335
  3 Chess, Tyler              13 Grant You WI             6.94m   22-09.25    331
  4 Ezike, Chioma             13 Jeuness Trac             6.75m   22-01.75    319
  5 Grant, Kayla              13 Grant You WI             6.19m   20-03.75    283
  6 Spoor, Elsa               13 Wolfpack Tra             5.92m   19-05.25    266
  7 Dethomasis, Felina        13 Country Mill             5.55m   18-02.50    243

Event 509 Outdoor Pentathlon: #4 Girls High Jump 13 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Spoor, Elsa               13 Wolfpack Tra             1.45m    4-09.00    566
  2 Ezike, Chioma             13 Jeuness Trac             1.35m    4-05.00    460
  2 Bonn, Alexandra           13 Unattached               1.35m    4-05.00    460
  4 Chess, Tyler              13 Grant You WI             1.15m    3-09.25    266
  4 Buckley, Anna             13 Metropolis T             1.15m    3-09.25    266
  6 Grant, Kayla              13 Grant You WI             1.10m    3-07.25    222
 -- Dethomasis, Felina        13 Country Mill                NH

Event 509 Outdoor Pentathlon: #5 Girls 800 Meter Run 13 years old Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Ezike, Chioma             13 Jeuness Trac           2:26.11     742
  2 Spoor, Elsa               13 Wolfpack Tra           2:31.28     677
  3 Bonn, Alexandra           13 Unattached             2:43.33     535
  4 Buckley, Anna             13 Metropolis T           2:49.29     471
  5 Chess, Tyler              13 Grant You WI           3:05.32     317
  6 Grant, Kayla              13 Grant You WI           3:09.75     280
  7 Dethomasis, Felina        13 Country Mill           3:37.22      98

Event 511 Girls Outdoor Pentathlon 14 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1   Simon, Bayliss            14   Pure Acceler          2421
  2   Dungey, Selah             14   MySprintClub          2384
  3   Nicoletti, Ashley         14   Unattached            2171
  4   Burden, Alana             14   Country Mill          2030
  5   Birch, Jayda              14   Unattached            1407
  6   Queiroz, Stephanie        14   Danbury Flye          1287

Event 511 Outdoor Pentathlon: #1 Girls 100 Meter Hurdles 14 years old Outdoor Pentathlon
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind H# Points
===============================================================================
  1 Burden, Alana             14 Country Mill             16.63   NWI 1     639
  2 Dungey, Selah             14 MySprintClub             17.00   NWI 1     596
  3 Simon, Bayliss            14 Pure Acceler             17.14   NWI 2     581
  4 Nicoletti, Ashley         14 Unattached               18.17   NWI 2     471
  5 Birch, Jayda              14 Unattached               20.67   NWI 1     249
  6 Queiroz, Stephanie        14 Danbury Flye             21.81   NWI 2     169

Event 511 Outdoor Pentathlon: #2 Girls Long Jump 14 years old Outdoor Pentathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Simon, Bayliss            14 Pure Acceler             4.76m   NWI 15-07.50     495
  2 Dungey, Selah             14 MySprintClub             4.66m   NWI 15-03.50     469
  3 Nicoletti, Ashley         14 Unattached               4.46m   NWI 14-07.75     418
  4 Burden, Alana             14 Country Mill             4.05m   NWI 13-03.50     319
  5 Birch, Jayda              14 Unattached               3.76m   NWI 12-04.00     254
  6 Queiroz, Stephanie        14 Danbury Flye             3.62m   NWI 11-10.50     225

Event 511 Outdoor Pentathlon: #3 Girls Shot Put 14 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Birch, Jayda              14 Unattached               9.47m   31-01.00    495
  2 Nicoletti, Ashley         14 Unattached               8.69m   28-06.25    444
  3 Simon, Bayliss            14 Pure Acceler             8.23m   27-00.00    414
  4 Burden, Alana             14 Country Mill             7.70m   25-03.25    380
  5 Dungey, Selah             14 MySprintClub             6.50m   21-04.00    303
  6 Queiroz, Stephanie        14 Danbury Flye             6.41m   21-00.50    297

Event 511 Outdoor Pentathlon: #4 Girls High Jump 14 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Dungey, Selah             14 MySprintClub             1.45m    4-09.00    566
  2 Simon, Bayliss            14 Pure Acceler             1.35m    4-05.00    460
  3 Nicoletti, Ashley         14 Unattached               1.30m    4-03.25    409
  3 Birch, Jayda              14 Unattached               1.30m    4-03.25    409
  5 Burden, Alana             14 Country Mill             1.15m    3-09.25    266
 -- Queiroz, Stephanie        14 Danbury Flye                NH

Event 511 Outdoor Pentathlon: #5 Girls 800 Meter Run 14 years old Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Queiroz, Stephanie        14 Danbury Flye           2:37.97     596
  2 Simon, Bayliss            14 Pure Acceler           2:49.33     471
  3 Dungey, Selah             14 MySprintClub           2:51.29     450
  4 Nicoletti, Ashley         14 Unattached             2:53.38     429
  5 Burden, Alana             14 Country Mill           2:53.72     426
  6 Birch, Jayda              14 Unattached             4:16.02

Event 512    Boys Outdoor Pentathlon 14 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Quarterman III, Herbert   14 Unattached                2607
  2 Munson, Connor            14 Unattached                2476
  3 Bon Tempo, Christopher    14 Danbury Flye              1893

Event 512 Outdoor Pentathlon: #1 Boys 100 Meter Hurdles 14 years old Outdoor Pentathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Quarterman III, Herbert   14 Unattached               15.35   NWI    808
  2 Munson, Connor            14 Unattached               15.75   NWI    761
  3 Bon Tempo, Christopher    14 Danbury Flye             19.46   NWI    393

Event 512 Outdoor Pentathlon: #2 Boys Long Jump 14 years old Outdoor Pentathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Quarterman III, Herbert   14 Unattached               5.20m   NWI 17-00.75     421
  2 Munson, Connor            14 Unattached               4.92m   NWI 16-01.75     367
  3 Bon Tempo, Christopher    14 Danbury Flye             4.29m   NWI 14-01.00     254

Event 512 Outdoor Pentathlon: #3 Boys Shot Put 14 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Bon Tempo, Christopher    14 Danbury Flye            11.63m   38-02.00    584
  2 Quarterman III, Herbert   14 Unattached              11.40m   37-05.00    570
  3 Munson, Connor            14 Unattached               9.75m   32-00.00    471

Event 512 Outdoor Pentathlon: #4 Boys High Jump 14 years old Outdoor Pentathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Munson, Connor            14 Unattached               1.55m    5-01.00    426
  1 Quarterman III, Herbert   14 Unattached               1.55m    5-01.00    426
  3 Bon Tempo, Christopher    14 Danbury Flye             1.30m    4-03.25    250

Event 512 Outdoor Pentathlon: #5 Boys 1500 Meter Run 14 years old Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Munson, Connor            14 Unattached             5:19.72     451
  2 Bon Tempo, Christopher    14 Danbury Flye           5:27.51     412
  3 Quarterman III, Herbert   14 Unattached             5:33.64     382

Event 513 Girls Heptathlon 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz                 3071
  2 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz                 2787
  3 Brown, Mackenzie          16 Country Mill              2332

Event 513 Heptathlon: #1 Girls 100 Meter Hurdles 15-16 years old Heptathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz                18.20   NWI    468
  2 Brown, Mackenzie          16 Country Mill             19.06   NWI    385
  3 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz                19.30   NWI    363
Event 513 Heptathlon: #2 Girls High Jump 15-16 years old Heptathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz                1.50m    4-11.00    621
  2 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz                1.40m    4-07.00    512
  3 Brown, Mackenzie          16 Country Mill             1.25m    4-01.25    359

Event 513 Heptathlon: #3 Girls Shot Put 15-16 years old Heptathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz                9.92m   32-06.50    524
  2 Brown, Mackenzie          16 Country Mill             6.17m   20-03.00    282
  3 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz                5.67m   18-07.25    250

Event 513 Heptathlon: #4 Girls 200 Meter Dash 15-16 years old Heptathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz                28.89   NWI    562
  2 Brown, Mackenzie          16 Country Mill             29.68   NWI    505
  3 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz                30.84   NWI    425

Event 513 Heptathlon: #5 Girls Long Jump 15-16 years old Heptathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz                4.55m   NWI 14-11.25     441
  2 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz                4.50m   NWI 14-09.25     428
  3 Brown, Mackenzie          16 Country Mill             3.55m   NWI 11-07.75     210

Event 513 Heptathlon: #6 Girls Javelin Throw 15-16 years old Heptathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz               15.12m      49-07    199
  2 Brown, Mackenzie          16 Country Mill            14.78m      48-06    193
  3 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz               13.56m      44-06    170

Event 513 Heptathlon: #7 Girls 800 Meter Run 15-16 years old Heptathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Chevannes, Chelsi         15 Ruff Kutz              2:41.23     559
  2 Brown, Mackenzie          16 Country Mill           2:56.57     398
  3 Chevannes, Jaelyn         16 Ruff Kutz              3:03.25     336

Event 514 Boys Decathlon 15-16 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers              3119

Event 514 Decathlon: #1 Boys 100 Meter Dash 15-16 years old Decathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers             12.00   NWI    651

Event 514 Decathlon: #2 Boys Long Jump 15-16 years old Decathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers             5.08m   NWI 16-08.00     398

Event 514 Decathlon: #3 Boys Shot Put 15-16 years old Decathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers            10.12m   33-02.50    493

Event 514 Decathlon: #4 Boys High Jump 15-16 years old Decathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers             1.40m    4-07.00    317

Event 514 Decathlon: #5 Boys 400 Meter Dash 15-16 years old Decathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers           1:00.96     381

Event 514 Decathlon: #6 Boys 110 Meter Hurdles 15-16 years old Decathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers             21.89   NWI    215

Event 514 Decathlon: #7 Boys Discus Throw 15-16 years old Decathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers            28.20m      92-06    429

Event 514 Decathlon: #8 Boys Pole Vault 15-16 years old Decathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
 -- Thomas, Romeo             16 Neptune Jers                NH

Event 514 Decathlon: #9 Boys Javelin Throw 15-16 years old Decathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Thomas, Romeo             16 Neptune Jers            25.42m      83-05    235

Event 514 Decathlon: #10 Boys 1500 Meter Run 15-16 years old Decathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
 -- Thomas, Romeo             16 Neptune Jers               DNF

Event 515 Women Heptathlon 17-18 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz                 3679
  2 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz                 3411
  3 Birch, Kiara              19 Unattached                3323
  4 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz                 3260

Event 515 Heptathlon: #1 Women 100 Meter Hurdles 17-18 years old Heptathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz                15.58   NWI    767
  2 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz                16.22   NWI    688
  3 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz                18.65   NWI    424
  4 Birch, Kiara              19 Unattached               21.01   NWI    224

Event 515 Heptathlon: #2 Women High Jump 17-18 years old Heptathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz                1.50m    4-11.00    621
  1 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz                1.50m    4-11.00    621
  3 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz                1.45m    4-09.00    566
  3 Birch, Kiara              19 Unattached               1.45m    4-09.00    566

Event 515 Heptathlon: #3 Women Shot Put 17-18 years old Heptathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Birch, Kiara              19 Unattached              10.17m   33-04.50    541
  2 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz                9.35m   30-08.25    487
  3 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz                9.15m   30-00.25    474
  4 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz                7.08m   23-02.75    340

Event 515 Heptathlon: #4 Women 200 Meter Dash 17-18 years old Heptathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz                27.14   NWI    700
  2 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz                27.86   NWI    642
  3 Birch, Kiara              19 Unattached               28.48   NWI    594
  4 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz                28.56   NWI    587

Event 515 Heptathlon: #5 Women Long Jump 17-18 years old Heptathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Birch, Kiara              19 Unattached               4.74m   NWI 15-06.75     490
  2 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz                4.71m   NWI 15-05.50     482
  3 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz                4.46m   NWI 14-07.75     418
  4 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz                4.37m   NWI 14-04.00     396

Event 515 Heptathlon: #6 Women Javelin Throw 17-18 years old Heptathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Birch, Kiara              19 Unattached              26.80m      87-11    416
  2 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz               24.16m      79-03    367
  3 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz               21.52m      70-07    317
  4 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz               11.96m      39-03    141

Event 515 Heptathlon: #7 Women 800 Meter Run 17-18 years old Heptathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Birch, Kiara              19 Unattached             2:47.33     492
  2 Mceachern, Victoria       17 Ruff Kutz              2:47.78     487
  3 Myers, Phoebe             17 Ruff Kutz              2:49.88     465
  4 Myers, Sophia             18 Ruff Kutz              3:00.51     360

Event 516 Men Decathlon 17-18 years old
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Sheridan, Connor          19 Unattached                4648

Event 516 Decathlon: #1 Men 100 Meter Dash 17-18 years old Decathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Sheridan, Connor          19 Unattached               11.85   NWI    681
  2 Kyiretwie, Shane          18 Superstars T             12.22   NWI    608

Event 516 Decathlon: #2 Men Long Jump 17-18 years old Decathlon
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind            Points
======================================================================================
  1 Sheridan, Connor          19 Unattached               6.08m   NWI 19-11.50     604
  2 Kyiretwie, Shane          18 Superstars T             4.94m   NWI 16-02.50     371

Event 516 Decathlon: #3 Men Shot Put 17-18 years old Decathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Sheridan, Connor          19 Unattached              12.40m   40-08.25    631
  2 Kyiretwie, Shane          18 Superstars T             8.51m   27-11.00    397

Event 516 Decathlon: #4 Men High Jump 17-18 years old Decathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Kyiretwie, Shane          18 Superstars T             1.70m    5-07.00    544
  2 Sheridan, Connor          19 Unattached               1.65m    5-05.00    504

Event 516 Decathlon: #5 Men 400 Meter Dash 17-18 years old Decathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
  1 Kyiretwie, Shane          18 Superstars T           1:12.41      92
 -- Sheridan, Connor          19 Unattached                 DNF

Event 516 Decathlon: #6 Men 110 Meter Hurdles 17-18 years old Decathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Wind Points
============================================================================
  1 Sheridan, Connor          19 Unattached               17.12   NWI    612

Event 516 Decathlon: #7 Men Discus Throw 17-18 years old Decathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Sheridan, Connor          19 Unattached              37.30m     122-04    610

Event 516 Decathlon: #8 Men Pole Vault 17-18 years old Decathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Sheridan, Connor          19 Unattached               3.65m   11-11.75    522

Event 516 Decathlon: #9 Men Javelin Throw 17-18 years old Decathlon
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Sheridan, Connor          19 Unattached              42.90m     140-09    484

Event 516   Decathlon: #10 Men 1500 Meter Run 17-18 years old Decathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals Points
=======================================================================
 -- Sheridan, Connor          19 Unattached                 DNF

Event 607 Men 800 Meter Run Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Cochrane, Keegan          19 Superstars T           1:56.63

Event 609 Men 1500 Meter Run Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
================================================================
  1 Cochrane, Keegan          19 Superstars T           4:14.30

Event 625 Men High Jump Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Naegeli, Stephen          21 Unattached             5-10.00      1.77m

Event 628 Women Discus Throw Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Foster, Tamika            38 Grant You WI             42-01     12.82m
  2 Ottley, Julia             38 Grant You WI             41-00     12.49m
  3 Goddard-Phillips, Kathya 41 Grant You WI              38-03     11.65m

Event 629 Men Discus Throw Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Grant, Andrew             44 Grant You WI             74-10     22.80m

Event 630 Women Javelin Throw Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Goddard-Phillips, Kathya 41 Grant You WI              40-00     12.19m
  2 Ottley, Julia             38 Grant You WI             30-07      9.32m

Event 631 Men Javelin Throw Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Mills, Anthony            31 Country Mill            158-08     48.36m
  2 Grant, Andrew             44 Grant You WI             63-02     19.25m

Event 632 Women Shot Put Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
  1 Foster, Tamika            38 Grant You WI          25-09.00      7.84m
  2 Ottley, Julia             38 Grant You WI          18-10.00      5.74m
  3 Goddard-Phillips, Kathya 41 Grant You WI           16-07.50      5.06m

Event 633 Men Shot Put Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals
==========================================================================
1 Grant, Andrew   44 Grant You WI   23-05.50   7.15m