Championships

Boys Shot Put       Round Final
=====================================================================
     Name                Year      Team                      Finals  
=====================================================================
   1 Joshua Haghighi       11      Wheatley                 052-05.75
   2 Mike Jang             12      Lynbrook                 045-01.50
   3 Greg Gromling         11      Oceanside                043-11.25
   4 Phil Miccio           12      Jericho                  042-11.00

Boys High Jump      Round Final
=====================================================================
     Name                Year      Team                      Finals  
=====================================================================
   1 Alix Lamarre          12      Mepham                   006-02.00
   2 Dane Brown            12      Farmingdale              006-01.00

Boys Pole Vault     Round Final
=====================================================================
     Name                Year      Team                      Finals  
=====================================================================
   1 Robert Brower         12      Massapequa               013-00.00
   2 Jonathan Locke        11      Syosset                  011-00.00
   3 Billy King            12      Massapequa               010-00.00
   4 Adam Davies           10      Farmingdale              009-06.00
   5 Steven Nau            12      Farmingdale              008-06.00

Girls Shot Put             Round: Final
=====================================================================
     Name                Year      Team                      Finals  
=====================================================================
   1 Catie Nyitray         12      Carey                    032-07.50
   2 Alexandra Schlapp     11      Garden City              031-03.00
   3 Tiffany Goodwin       11      East Meadow              030-02.50
   4 Lane Harris           12      Lynbrook                 027-05.00
   5 Jill Hsia             12      Wheatley                 025-03.50
   6 Amanda Delbove        12      Calhoun                  023-09.00

Girls High Jump            Round: Final
=====================================================================
     Name                Year      Team                      Finals  
=====================================================================
   1 Kaitlyn DeStefano     10      Farmingdale              005-00.00
   2 Kelly Clifford         9      MacArthur                005-00.00
   3 Bernadette Gruol      10      Calhoun                  004-08.00
   4 Michelle Duffy        12      Island Trees             004-08.00
   5 Megan Ehrlich         12      Lynbrook                 004-06.00

Girls Pole Vault           Round: Final
=====================================================================
     Name                Year      Team                      Finals  
=====================================================================
   1 Megan Devine          12      Syosset                  009-00.00
   2 Lauren Gulamerian     12      Syosset                  007-06.00
   3 Alyssa Sagona         11      Massapequa               007-00.00
   4 Brittany Calcagno     11      Massapequa               006-06.00
   4 Frankie Cortez        12      Farmingdale              006-06.00
   6 Astrid Cabanillas     12      Farmingdale              006-06.00
   6 Arielle Hornedo       12      Farmingdale              006-06.00