Girls Open

Girls Open 5k
PL	NAME	TEAM	YR	MARK
1	Adriana Catalano	Pleasantville Unlimited	SO	19:54.0
2	Allison Reid	Cow Harbor	SO	20:21.2
3	Stephanie James	TartanStrong Athletics	FR	20:24.5
4	Jacqueline Lulaj	CHS	SR	20:36.8
5	Katie Edinger	Black Knights	FR	20:46.6
6	Faith Skowvron	William A McCarthy	FR	20:50.4
7	Larisa Dorrian	UNA-NY-Dorrian	SR	20:54.6
8	Sarah Lawson	UNA-NY-Lawson	8	20:56.0
9	Giulianna Smith	Haight Hill Mountain Goats	JR	20:58.8
10	Catherine Carley	Outliers	JR	21:02.3
11	Kyla Klingbeil	Outliers	FR	21:07.8
12	Charlotte Gable	Outliers	FR	21:08.9
13	Maggie Danzer	Red Devils XC	JR	21:12.5
14	Alexandra Ventresca	Rush-Henrietta TC	JR	21:15.1
15	McKenzie Comito	Outliers	SR	21:15.7
16	Lily Fowler-Conner	Black Knights	JR	21:22.8
17	Sophia McKiernan	EKMW	FR	21:32.2
18	Madison Serapilio	Rush-Henrietta TC	JR	21:33.1
19	Emily Moehringer	Peanut Gallery Running Club	JR	21:41.1
20	Anna Ridge	Red Devils XC	SO	21:42.0
21	Isabella Painter	William A McCarthy	SR	21:42.4
22	Lindsay Holland	Fireside XC	SR	21:43.1
23	Kyra Zach	Admirals XC	JR	21:44.0
24	Brenin Mahon	Sachem Spiked Shoe Club	SO	21:50.9
25	Isabelle Colosimo	Rush-Henrietta TC	8	21:52.8
26	Lauren Yonko	Black Knights	JR	21:54.0
27	Erin Hayes	Cow Harbor	SR	21:57.3
28	Lauren Dunn	Red Devils XC	SO	21:59.3
29	Ella Grinnell	Corning Track Club	8	22:00.2
30	Jenna Franklin	Haight Hill Mountain Goats	FR	22:01.2
31	Juliette Intrieri	UNA-NY-Intrieri	SR	22:02.3
32	Mary Roach	Minoa	JR	22:03.8
33	Camryn Cwiklinski	Red Devils XC	JR	22:04.1
34	Brooke Podgorski	Red Devils XC	FR	22:05.2
35	Lily Wolfley	Red Devils XC	FR	22:06.8
36	Delaney Krogh	TartanStrong Athletics	JR	22:11.1
37	Bri Urban	Corning Track Club	SO	22:14.1
38	Gillian Mason	Corning Track Club	SO	22:14.9
39	Sarah Alexopolous	Outliers	JR	22:16.4
40	Emma Winden	Rush-Henrietta TC	JR	22:22.9
41	Sydney Tolan	Outliers	7	22:25.9
42	Chloe Breen	Rush-Henrietta TC	JR	22:31.5
43	Victoria Capobianco	UNA-NY-Capobianco	SR	22:32.0
44	Marcela Araujo	Sachem Spiked Shoe Club	SR	22:35.0
45	Cassandra Collins	Corning Track Club	FR	22:36.6
46	Emily Miller	TartanStrong Athletics	8	22:38.4
47	Katie Hayes	Cow Harbor	FR	22:42.1
48	Ava Magyar	Rush-Henrietta TC	8	22:42.9
49	Audrey Manley	Delmar XC	FR	22:46.2
50	Alexis Nordmann	Fireside XC	JR	22:46.9
51	Emily Wickman	Cow Harbor	8	22:50.1
52	Alyssa Kondracki	Outliers	SR	22:50.5
53	Grace Bailey	UNA-NY-Bailey	8	22:53.7
54	Erin Nicastro	UNA-NY-Nicastro	JR	22:59.0
55	Annika Safford	Aurora Runners	JR	23:07.2
56	Morgan Bowerman	Delmar XC	SR	23:15.0
57	Taina Dejesus	UNA-NY-DeJesus	FR	23:23.5
58	Sabrinna Mena	Sachem Spiked Shoe Club	JR	23:23.9
59	Kate McNerney	Peanut Gallery Running Club	SO	23:24.8
60	Giana Haubrich	Cow Harbor	SR	23:25.2
61	Vanessa Ryhal	William A McCarthy	SR	23:27.7
62	Isabella Buck	Red Devils XC	8	23:28.3
63	Victoria Collins	Corning Track Club	JR	23:30.5
64	Alex North	Fireside XC	8	23:36.0
65	Marissa Sciotto	Sachem Spiked Shoe Club	JR	23:36.2
66	Jessica Carter	Panthers XC	SR	23:38.9
67	Abby Perry	Corning Track Club	SR	23:43.1
68	Violet Piccinini	Delmar XC	SO	23:43.1
69	Keren Park	Rush-Henrietta TC	SR	23:43.8
70	Brienna Ahmetaj	Pleasantville Unlimited	JR	23:45.1
71	Audrey Ryan	Cow Harbor	SO	23:45.6
72	Kaylee Ryan	Cow Harbor	FR	23:49.8
73	Emily Wynne	UNA-NY-Wynne	JR	23:56.8
74	Nickie Edinger	Black Knights	JR	23:58.9
75	Sarah Lyons	William A McCarthy	FR	23:59.9
76	Rebecah Bashant	UNA-NY-Bashant	JR	24:00.9
77	Anne Mara	Cow Harbor (B)	FR	24:08.0
78	Anna Carlineo	William A McCarthy	FR	24:09.6
79	Emily Pfaff	Haight Hill Mountain Goats	SO	24:15.5
80	Olivia Grinnell	Corning Track Club	SO	24:15.8
81	Leslie Villafuerte	UNA-NY-Villafuerte	SO	24:17.1
82	Ashlee Greene	TartanStrong Athletics	8	24:18.9
83	Riley Hulme	Aurora Runners	7	24:26.8
84	Chelsea Phillips	Black Knights	SR	24:36.9
85	Annabelle Wheeler	TartanStrong Athletics	FR	24:37.9
86	Kayla Manel	Sachem Spiked Shoe Club	JR	24:54.9
87	Ella Remchuk	Rush-Henrietta TC (B)	SO	24:55.2
88	Molly Perrine	Pleasantville Unlimited	SR	24:55.3
89	Chloe Herman	Haight Hill Mountain Goats	FR	24:58.9
90	Alexia Savage	Rush-Henrietta TC (B)	8	25:13.0
91	Kayla Cotter	Cow Harbor (B)	SR	25:14.8
92	Sophie Ridgeway	Delmar XC	SR	25:15.1
93	Maddie Durant	TartanStrong Athletics	SR	25:17.2
94	Alex Senior	Cow Harbor (B)	FR	25:18.8
95	Sarah Mehani	Panthers XC	SR	25:23.1
96	Abby Nautel	Delmar XC	SO	25:28.3
97	Nicole Shaffery	Cow Harbor (B)	JR	25:33.6
98	Mikhaila Hawthorne	Peanut Gallery Running Club	FR	25:37.7
99	Mackenzie Flaitz	Haight Hill Mountain Goats	FR	25:46.2
100	Paige Pfaff	Haight Hill Mountain Goats	8	25:48.1
101	Emma Litchfield	UNA-NY-Litchfield	SR	25:48.3
102	Emma Jane Andrus	Outliers (B)	JR	25:57.8
103	Kaitlyn Slough	Rush-Henrietta TC (B)	SR	25:58.1
104	Olivia White	Black Knights	7	26:04.3
105	Hannah Morgan	Black Knights	JR	26:07.9
106	Nyveah Stewart	Haight Hill Mountain Goats	8	26:20.1
107	Aliza Coton	Delmar XC	SO	26:37.6
108	Katie Van Steele	Delmar XC	SO	26:42.3
109	Shannon Sullivan	Panthers XC	SO	26:57.8
110	Mackenzie Schraa	TartanStrong Athletics	SO	27:26.9
111	Anne Fabre	Rush-Henrietta TC (B)	JR	28:02.8
112	Irely Knox	Delmar XC (B)	SO	28:22.5
113	Allison Goodman	Rush-Henrietta TC (B)	SR	28:26.6
114	Kate Cortright	The Swarm	SO	28:36.2
115	Zoe Nizzico	The Swarm	SO	28:45.0
116	Syanna Stewart	Haight Hill Mountain Goats (B)	JR	28:59.9
117	Elizabeth Kincaid	UNA-NY-Kincaid	JR	29:15.8
118	Hannah Reynolds	Haight Hill Mountain Goats (B)	JR	29:23.8
119	Mudra Patel	The Swarm	JR	29:47.8
120	Serena Okoniewski	Delmar XC (B)	SO	29:54.5
121	Neinei Du	Delmar XC (B)	SO	30:06.4
122	Camryn Humphrey	UNA-NY-Humphrey	JR	30:09.8
123	Caitlyn Pitruzzella	Panthers XC	SR	32:00.0
124	Bailey Marranca	Panthers XC	SO	32:00.0
125	Alexis Kinne	Haight Hill Mountain Goats (B)	JR	36:44.9
126	Ashley Granger	Cow Harbor (B)	FR	36:54.9