Licensed to Just in Time Racing - Contractor License HY-TEK's Meet Manager
NSCHSAA Christmas Classic - 12/22/2011
Saint Anthony's High School
Results
Event 3 Girls 55 Meter Hurdles Semi Varsity
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
Finals
1 Katherine Cavanaugh 12 Kellenberg 8.66 1
2 Odrine Belot 12 Kellenberg 8.70 2
3 Lisa Abramski 12 Kellenberg 9.56 1
4 Melany Belot 10 Kellenberg 9.63 2
5 Danielle Correia 10 Kellenberg 10.03 1
6 Jacquelin Gomez-Campos 12 Huntington 10.07 1
7 Brittany Coscio 10 St. Anthonys 10.33 1
8 Sinclaire Smith 11 Kellenberg 10.37 2
9 Naomi Medina-Jaudes 10 Huntington 10.42 2
10 Hayley Drace 10 Huntington 10.45 2
11 Emani Mency 10 Huntington 10.68 2
12 Caitlin Yabroudy 10 Huntington 10.75 3
13 Mary Camarano 11 Kellenberg 10.78 3
14 Christie Catterson 10 Kellenberg 11.23 3
15 Kelcey Batzer 12 Kellenberg 11.33 1
16 Cariesha Cameau 10 Kellenberg 11.34 4
17 Vanessa Lawrence-Fulton 10 Kellenberg 11.40 4
18 Jamie Kallipozis 10 St. Anthonys 11.44 4
19 Patricia Collier 10 St. Anthonys 11.63 3
20 Grace Ronayne 10 Kellenberg 11.98 3
21 Emily Whitcomb 10 St. Anthonys 12.15 4
22 Nicole Mejia 10 St. Anthonys 12.90 3
Event 4 Girls 55 Meter Hurdles Final Freshmen
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Kayla Challenor 9 SJ Baptist 10.80 1
2 Bridget McNierney 9 Kellenberg 10.86 1
3 Gillian Cutolo 9 SJ Baptist 10.92 1
4 Madeline Blantorn 9 SJ Baptist 11.05 1
5 Bernadette Bradley 9 St. Anthonys 11.79 2
5 Diana Orjuela 9 Huntington 11.79 1
7 Grace Tierney 9 St. Anthonys 12.24 2
8 Cassandra Gharnit 9 St. Anthonys 12.25 2
9 Nika Mais 9 St. Anthonys 12.32 2
10 Veronica Muratore 9 St. Anthonys 13.53 2
Event 7 Girls 3000 Meter Run Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Alexandra Russo 11 St. Anthonys 10:26.13
2 Kerri-Anne Flynn 11 St. Anthonys 10:57.44
3 Stephanie Leo 10 St. Anthonys 10:58.71
4 Mia Imbesi 11 Kellenberg 11:18.01
5 Gina D'Angelo 10 St. Anthonys 11:25.90
6 Celine Takekoshi 12 Huntington 12:20.43
Event 8 Girls 3000 Meter Run Freshmen
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Molly Dearie 9 St. Anthonys 11:09.26
2 Chelsea Steigman 9 St. Anthonys 11:42.75
3 Shea Bohen 9 St. Anthonys 11:48.91
4 Kiara Roman 9 Huntington 12:06.45
Event 9 Girls 55 Meter Hurdles Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Katherine Cavanaugh 12 Kellenberg 8.57
2 Odrine Belot 12 Kellenberg 8.90
3 Melany Belot 10 Kellenberg 9.61
4 Lisa Abramski 12 Kellenberg 9.63
5 Danielle Correia 10 Kellenberg 9.85
6 Jacquelin Gomez-Campos 12 Huntington 9.94
Event 13 Girls 55 Meter Dash Semi Varsity
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Chynna-Monica Chung 12 St. Anthonys 7.70 1
2 Monique Richards 10 St. Anthonys 7.80 2
3 Margaret Bill, 11 St. Anthonys 7.84 2
4 Krystal McLeod 12 SJ Baptist 7.95 1
5 Danielle Correia 10 Kellenberg 7.96 2
6 Lauren Carlino 12 Holy Trinity 8.10 2
7 Rachel Luebke 10 Holy Trinity 8.13 1
8 Celeste Corcoran 10 SJ Baptist 8.16 1
9 Sinclaire Smith 11 Kellenberg 8.19 3
10 Gianna Signorille 11 St. Anthonys 8.22 4
10 Maria Alexander 11 SJ Baptist 8.22 2
12 Natalie Jean 11 Kellenberg 8.23 12
12 Catherine Koumas 10 Huntington 8.23 1
14 Kelcey Batzer 12 Kellenberg 8.26 3
15 Meagan Joseph 9 St. Anthonys 8.30 8
16 Bianca Quinnonez 10 SJ Baptist 8.32 7
17 Dorie Ervilus 11 Kellenberg 8.40 6
18 Jennifer Gries 12 Holy Trinity 8.41 2
19 Christie Catterson 10 Kellenberg 8.44 4
20 Kristen Stokes 12 St. Dominic 8.47 8
20 Emily Maggio 10 Huntington 8.47 3
22 Veictoria Rebollo 10 OLMA 8.48 4
23 Jade Wortham 12 Holy Trinity 8.51 1
24 Melissa Stokes 11 St. Dominic 8.58 7
25 Anastasia Mullady 10 OLMA 8.60 3
26 Kristal King 10 Holy Trinity 8.61 3
27 Maria Levano 12 Sacred Heart 8.64 5
28 Tara Purcell 10 Huntington 8.67 5
29 Kristin Toomey 10 St. Anthonys 8.68 7
30 Amy Juliano 10 Sacred Heart 8.75 7
31 Emani Mency 10 Huntington 8.78 6
32 Christina Kitakis 10 St. Anthonys 8.80 6
32 Paige O'Neill 10 SJ Baptist 8.80 5
34 Brittany Galvin 11 St. Dominic 8.81 7
35 Cariesha Cameau 10 Kellenberg 8.83 6
36 Rebecca Vaeth 11 St. Anthonys 8.84 10
37 Jovhann Egalite 10 St. Anthonys 8.88 11
38 Danielle Cristiano 10 St. Anthonys 8.89 6
39 Courtney Mercogliano 12 Holy Trinity 8.90 5
40 Emily Hargous 10 Holy Trinity 8.91 3
41 Emily Fletcher 12 Sacred Heart 8.92 9
42 Sydney Grajeda 10 Sacred Heart 8.93 8
42 Shannon Tapia 10 SJ Baptist 8.93 11
44 Kelsey Jean-Jacques 10 St. Anthonys 8.96 10
45 Riley Christian 11 St. Anthonys 8.98 4
46 Debbie Johnson 12 OLMA 9.00 5
47 Samantha Levano 10 Sacred Heart 9.01 8
48 Felisha Williams 11 Huntington 9.04 12
49 Emily Byrne 10 St. Anthonys 9.06 7
50 Brianna Falgoust 10 OLMA 9.10 9
51 Kelly Antimisiaris 12 OLMA 9.11 6
52 Emily Hayes 10 OLMA 9.12 9
53 Veronica Cirelli 10 OLMA 9.14 10
54 Brittnee Frizol, 12 St. Anthonys 9.16 4
55 Sara Hernandez 12 Holy Trinity 9.17 9
56 Ali Pfeifer 10 Sacred Heart 9.26 10
57 Meyoshi Barnes 11 St. Anthonys 9.28 4
58 Olivia Pacifico 10 St. Anthonys 9.30 8
59 Kelsey Lynch 10 St. Anthonys 9.34 8
60 Kelsey Capobianco 10 OLMA 9.36 9
61 Chastity Seda 10 SJ Baptist 9.51 11
62 Emily Gricco 11 Holy Trinity 9.73 5
63 Amanda Alcamo 11 Sacred Heart 10.08 9
64 Ciarah Cange 10 OLMA 10.12 10
65 Kayla Molina 10 SJ Baptist 10.21 11
66 Kelsey Weigel 10 OLMA 10.62 10
67 Anne Mauro 11 Holy Trinity 10.88 12
Event 14 Girls 55 Meter Dash Final Freshmen
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Latoya Shand 8 Huntington 8.02 1
2 Kaitlin Loughren 10 St. Anthonys 8.12 1
3 Jeanine Perrelli 9 SJ Baptist 8.33 2
4 Kiara Powell 9 Holy Trinity 8.34 1
5 Madeline Blantorn 9 SJ Baptist 8.40 1
6 Samantha Glicker 9 Huntington 8.42 2
7 Elizabeth Bonafede 9 St. Anthonys 8.44 3
7 Kelly Powell 9 Holy Trinity 8.44 1
9 Alexandra Berwick 8 Huntington 8.46 2
10 Tunisia Solomon 9 SJ Baptist 8.54 1
11 Marissa Delaurentis 9 SJ Baptist 8.55 2
12 Lexi Mills 8 Huntington 8.57 2
13 La'Maya Samuel 9 Holy Trinity 8.76 2
14 Kelly Morris, 9 St. Anthonys 8.93 4
15 Nicole Rizzo 9 OLMA 9.03 3
16 Kaitlyn Quinn 10 St. Anthonys 9.06 3
17 Lauren Whiteman 9 St. Anthonys 9.42 4
18 Catie Aral 9 Sacred Heart 9.43 4
19 Brooke Stapleton, 9 St. Anthonys 9.53 4
20 Rebecca Reardon 9 OLMA 9.71 3
21 Kate Weiler 9 OLMA 9.75 3
22 Maria Chabowski 9 OLMA 9.88 4
23 China Celestin 9 Huntington 10.23 4
24 Monique Richards 10 St. Anthonys 10.41 3
Event 17 Girls 600 Meter Dash Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Olicia Williams 12 St. Anthonys 1:34.90
2 Bridget Krumholz 12 OLMA 1:44.90
3 Shannon Murphy 12 St. Anthonys 1:47.00
4 Lauren Rivera 11 SJ Baptist 1:47.20
5 Erika Gulija 10 Southampton 1:48.70
6 Morgan Mars 10 Huntington 1:50.40
7 Katie Healy 11 Huntington 1:50.70
8 Mariella Bilello 12 St. Anthonys 1:54.40
9 Adelia Witt 11 Huntington 1:54.50
10 Jessica Malone 11 Holy Trinity 1:55.70
11 Elizabeth Mastelone 11 Holy Trinity 1:57.00
12 Casey Pollock 10 SJ Baptist 1:58.00
13 Hayley Drace 10 Huntington 1:58.10
14 Ana Katerina Duarte 12 St. Anthonys 1:58.30
15 Nicole Krawczyk 12 St. Anthonys 1:58.90
Event 18 Girls 600 Meter Dash Freshmen
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Alexandra Koumas 8 Huntington 1:47.48
2 Sarah Hands 9 SJ Baptist 1:58.07
3 Rachel Boisclair 9 Huntington 1:59.88
4 Sara Stewart 9 Huntington 2:00.20
5 Kayla Eidle 9 Huntington 2:01.89
6 Alana Peterson 9 Holy Trinity 2:05.98
7 Jennifer Deery 9 St. Anthonys 2:09.26
8 Krysta Flareau 9 SJ Baptist 2:09.30
9 Rosanne Nelan 9 St. Anthonys 2:09.44
10 Carolyn Cimetta 9 Huntington 2:15.52
11 Stephanie Fiorello 9 Holy Trinity 2:43.92
Event 20 Girls 55 Meter Dash Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Chynna-Monica Chung 12 St. Anthonys 7.61
2 Margaret Bill, 11 St. Anthonys 7.74
3 Monique Richards 10 St. Anthonys 7.75
4 Danielle Correia 10 Kellenberg 7.90
5 Krystal McLeod 12 SJ Baptist 7.94
6 Lauren Carlino 12 Holy Trinity 8.06
Event 23 Girls 1000 Meter Run Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Caroline Brown 11 Holy Trinity 3:01.69
2 Delaney Worth 10 St. Anthonys 3:11.12
3 Sloane Russ 12 St. Anthonys 3:12.59
4 Elizabeth Gomez 11 St. Anthonys 3:21.83
5 Marianne Bartlotta 10 Holy Trinity 3:21.85
6 Kaitlin Skrypek 11 St. Anthonys 3:22.49
7 Megan Healy 10 Huntington 3:22.81
8 Charlotte Molloy 10 OLMA 3:24.38
9 Veronica Leddy 12 St. Anthonys 3:24.83
10 Kerri-Ann Giambruno 11 Huntington 3:35.19
11 Jamie Kimelstein 10 Holy Trinity 3:38.83
Event 24 Girls 1000 Meter Run Freshmen
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Taylor Mitchell 9 St. Anthonys 3:23.93
2 Veronica Muratore 9 St. Anthonys 3:40.75
3 Morgan Haberfield 9 SJ Baptist 3:44.71
4 Amelia Ward 9 SJ Baptist 3:45.05
5 Alyssa Palumbo 9 OLMA 3:50.91
6 Shelby Renjifo 9 OLMA 3:52.26
7 Bianca Caceres 9 SJ Baptist 4:12.86
8 Melissa Melone 9 St. Anthonys 4:29.03
Event 27 Girls 1500 Meter Run Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Lauren Fontana 12 St. Anthonys 5:01.27
2 Rosalie Caracciolo 11 Sacred Heart 5:05.36
3 Suzy Sikorski 12 Sacred Heart 5:13.22
4 Gillian Sokol 10 SJ Baptist 5:23.99
5 Ekaterina Meringolo 10 St. Anthonys 5:28.09
6 Nicole Cunningham 12 SJ Baptist 5:30.75
7 Celine Takekoshi 12 Huntington 5:47.97
8 Natalie Caceres 12 SJ Baptist 5:49.41
9 Hannah Reinertsen, 12 St. Anthonys 6:02.04
10 Caitlin Yabroudy 10 Huntington 6:17.11
11 Ana Ruzic 11 Huntington 6:29.77
12 Christine Simpson 10 Huntington 6:55.23
Event 28 Girls 1500 Meter Run Freshmen
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Paige Duca 9 Sacred Heart 5:07.53
2 Annie Fiorillo 9 SJ Baptist 5:43.31
3 Kiara Roman 9 Huntington 5:45.07
4 Madison Russ 9 St. Anthonys 5:47.14
5 Rebecca Safranek 9 St. Anthonys 5:58.02
6 Samantha LaRose 9 Sacred Heart 6:05.23
7 Kayla Eidle 9 Huntington 6:07.10
8 Sara Stewart 9 Huntington 6:08.87
9 Carolyn Cimetta 9 Huntington 6:26.39
Event 31 Girls 300 Meter Dash Varsity
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Melissa June 10 St. Anthonys 44.20 1
2 Chelsea Penn 12 SJ Baptist 44.44 1
3 Emily Wesnofske 11 Southampton 45.15 1
4 Mary Beth Scott 11 SJ Baptist 46.08 4
5 Erica Goldman 10 St. Anthonys 46.58 1
6 Sasha Calkaite, 12 Southampton 46.63 3
7 Michaela Mincone 9 St. Anthonys 46.64 3
8 Catherine Koumas 10 Huntington 46.93 3
9 Jazmind Holloman 12 SJ Baptist 46.95 1
10 Elizabeth Carlson 11 OLMA 47.14 2
11 Emma Cleary 12 SJ Baptist 47.37 2
11 Jessica Vairo 10 St. Anthonys 47.37 3
13 Krystal McLeod 12 SJ Baptist 47.45 2
14 Jessa Laspesa 11 Southampton 47.51 2
15 Christina Levano 12 Sacred Heart 47.55 5
16 Antonella Cotilletta 10 Sacred Heart 48.11 5
17 Megan Healy 10 Huntington 48.38 3
18 Corhine Almonacy 12 Sacred Heart 48.42 4
19 Maria Alexander 11 SJ Baptist 49.30 4
20 Grace Tonna 9 St. Anthonys 49.37 4
21 Emily Maggio 10 Huntington 50.04 5
22 Mariella Bilello 12 St. Anthonys 50.13 10
23 Anne Brozek 10 OLMA 50.29 6
24 Kristin Krumenacker 10 OLMA 50.39 5
25 Nicole Krawczyk 12 St. Anthonys 50.47 10
26 Caitlin Nelson 10 Sacred Heart 50.53 4
27 Nicole Palma 12 St. Anthonys 50.66 6
28 Tara Purcell 10 Huntington 51.15 6
29 Taylor Conroy 10 St. Anthonys 51.21 7
30 Jacquelin Gomez-Campos 12 Huntington 51.38 7
31 Marielle Melconian 10 OLMA 51.66 6
32 Shannon Cellan 10 SJ Baptist 51.69 10
33 Molly Prep 11 Huntington 51.97 9
34 Sydney Grajeda 10 Sacred Heart 52.26 7
35 Elizabeth O’sullivan 10 OLMA 52.38 8
36 Naomi Medina-Jaudes 10 Huntington 52.43 6
37 Victoria Krause 11 St. Anthonys 52.90 8
38 Amy Juliano 10 Sacred Heart 53.15 5
39 Olivia Pacifico 10 St. Anthonys 53.41 8
40 Angela Kahl 10 OLMA 53.52 8
41 Nicole Puoplo 10 OLMA 53.85 9
42 Felisha Williams 11 Huntington 54.80 9
43 Kelsey Lynch 10 St. Anthonys 55.30 7
44 Nicole Mejia 10 St. Anthonys 55.35 7
45 Emily Gricco 11 Holy Trinity 57.27 10
46 Emily Whitcomb 10 St. Anthonys 58.73 8
47 Meghan Kingsley 10 Holy Trinity 59.79 9
48 Sabrina Petro 11 St. Anthonys 60.47 11
49 Kayla Molina 10 SJ Baptist 61.57 9
50 Mary Kate Carroll 11 Holy Trinity 65.47 11
51 Anne Mauro 11 Holy Trinity 69.83 11
-- Dorie Ervilus 11 Kellenberg DNF 2
Event 32 Girls 300 Meter Dash Freshmen
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Mary Kate Kenny 9 Sacred Heart 45.23 1
2 Gillian Cutolo 9 SJ Baptist 47.41 1
3 Nicole Cecchi 9 SJ Baptist 47.46 1
4 Colleen Cass 9 Sacred Heart 48.64 1
5 Lexi Mills 8 Huntington 48.90 2
6 Kayla Challenor 9 SJ Baptist 49.78 2
7 Tunisia Solomon 9 SJ Baptist 50.24 1
8 Jeanine Perrelli 9 SJ Baptist 50.29 2
9 Veronica Muratore 9 St. Anthonys 51.28 2
10 Isabelle Perciballi 9 Sacred Heart 53.46 2
11 Alicia Nakhjavan 9 St. Anthonys 54.28 4
12 Alana Peterson 9 Holy Trinity 54.58 4
13 Kelly Morris, 9 St. Anthonys 54.64 4
14 Lauren Whiteman 9 St. Anthonys 55.10 4
15 Rosanne Nelan 9 St. Anthonys 55.22 3
16 Diana Orjuela 9 Huntington 55.47 3
17 Marissa Delaurentis 9 SJ Baptist 55.99 3
18 Amelia Virga 9 SJ Baptist 56.68 5
19 Kayla DeCristofaro 9 St. Anthonys 57.29 5
20 Rebecca Reardon 9 OLMA 60.01 5
21 Samantha Lawson 9 OLMA 62.05 4
22 Isabella Adams 9 St. Anthonys 62.47 5
23 Melissa Melone 9 St. Anthonys 63.45 3
24 Kate Weiler 9 OLMA 63.64 5
25 China Celestin 9 Huntington 64.36 3
Event 35 Girls High Jump Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Victoria Pileggi 11 St. Anthonys 5-02.00
2 Brittany LeJouan 11 Kellenberg 5-01.00
3 Samantha Zebuth 10 St. Anthonys 4-10.00
3 Elizabeth Fallon 12 St. Anthonys 4-10.00
5 Brittany Coscio 10 St. Anthonys J4-10.00
6 Mary Beth Scott 11 SJ Baptist J4-10.00
7 Patricia Collier 10 St. Anthonys 4-06.00
7 Sarah Agoglia 12 Kellenberg 4-06.00
7 Sarah O'Neill 10 SJ Baptist 4-06.00
10 Julia O'Rourke 10 St. Anthonys 4-00.00
Event 36 Girls High Jump Freshmen
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Shannon Gaffney 9 St. Anthonys 4-03.00
2 Bernadette Bradley 9 St. Anthonys J4-03.00
3 Cassandra Gharnit 9 St. Anthonys 4-00.00
Event 39 Girls Shot Put Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Imani Williams 12 St. Anthonys 35-03.00
2 Natalie Jean 11 Kellenberg 34-08.00
3 Maia Cadle-Hinton 11 Huntington 31-06.00
4 Michelle Clerveaux 11 Huntington 29-11.00
5 Michelle Rispoli 11 Kellenberg 29-06.00
6 Gloria Bauman 10 Sacred Heart 29-03.00
7 Lindsey McErlean 11 SJ Baptist 28-06.00
8 Kaitlyn Rhodes 10 St. Anthonys 27-08.00
9 Lauren Williams 9 Sacred Heart 27-06.00
10 Nicole LePetri 12 Kellenberg 27-05.00
10 Debbie Johnson 12 OLMA 27-05.00
Event 43 Girls Long Jump Freshmen
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Bridget McNierney 9 Kellenberg 14-09.00
2 Madeline Blantorn 9 SJ Baptist 13-09.75
3 Nika Mais 9 St. Anthonys 13-08.25
4 Margaret Rothwell 9 St. Anthonys 12-11.75
Event 44 Girls Long Jump Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Victoria Pileggi 11 St. Anthonys 15-06.00
2 Lisa Abramski 12 Kellenberg 15-02.50
3 Bianca Quinnonez 10 SJ Baptist 14-11.00
4 Cristina Buttler 12 St. Anthonys 14-10.75
5 Jazmind Holloman 12 SJ Baptist 14-09.75
6 Dana Schneider 10 St. Anthonys 14-06.50
7 Celeste Corcoran 10 SJ Baptist 14-05.50
8 Kaitlyn Nelson 12 Holy Trinity 13-07.50
9 Kristina Petrich 12 Kellenberg 13-05.50
10 Mary Camarano 11 Kellenberg 13-05.25
11 Sarah O'Neill 10 SJ Baptist 13-04.50
Event 48 Girls Triple Jump Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Odrine Belot 12 Kellenberg 36-10.50
2 Melany Belot 10 Kellenberg 32-02.00
3 Kaitlyn Nelson 12 Holy Trinity 28-07.75
4 Vanessa Lawrence-Fulton 10 Kellenberg 27-04.75
Event 49 Girls Pole Vault Varsity
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Emma Cleary 12 SJ Baptist 10-06.00
2 Elizabeth Kelsch 11 St. Anthonys 8-06.00
3 Kristen Goncalves 12 St. Anthonys 7-00.00
4 Jamie Kallipozis 10 St. Anthonys J7-00.00
5 Hayley Lopreto 10 St. Anthonys 6-00.00
5 Caroline Kechejian 11 St. Anthonys 6-00.00
Event 53 Girls 4x800 Meter Relay Varsity
=========================================================================
School Seed Finals
=========================================================================
1 St. Anthony's 'A' 10:22.57
1) Molly Dearie 9 2) Elizabeth Gomez 11
3) Lauren Fontana 12 4) Kerri-Anne Flynn 11
2 St. Anthony's 'B' 10:25.93
3 St. Anthony's 'C' 10:34.83
4 Our Lady of Mercy Academy 'A' 11:57.68
Event 54 Girls 1600 Sprint Medley Freshmen
=========================================================================
School Seed Finals
=========================================================================
1 Huntington 'A' 4:51.41
1) Rachel Boisclair 9 2) Latoya Shand 8
3) Samantha Glicker 9 4) Alexandra Koumas 8
Event 56 Girls 4x400 Meter Relay Varsity
============================================================================
School Seed Finals H#
============================================================================
1 St. Anthony's 'A' 4:23.13 1
1) Megan Fiedler 11 2) Margaret Bill, 11
3) Michaela Mincone 9 4) Erica Goldman 10
2 Huntington 'A' 4:24.97 1
3 Southampton 'A' 4:25.76 1
4 Holy Trinity 'A' 4:28.36 1
5 St. Anthony's 'B' 4:29.76 1
6 Our Lady of Mercy Academy 'A' 4:39.00 2
7 Holy Trinity 'B' 4:56.87 2
8 Holy Trinity 'C' 5:06.28 2
9 Our Lady of Mercy Academy 'B' 5:11.18 2
10 Our Lady of Mercy Academy 'C' 5:21.51 2
Event 58 Girls 4x200 Meter Relay Varsity
============================================================================
School Seed Finals H#
============================================================================
1 St. Anthony's 'A' 1:48.25 1
1) Megan Fiedler 11 2) Melissa June 10
3) Kathryn Mazzucca 11 4) Chynna-Monica Chung 12
2 St. Anthony's 'B' 1:56.49 1
3 Holy Trinity 'A' 1:59.19 1
4 St. Anthony's 'C' 2:06.59 1
5 St. Anthony's 'D' 2:08.54 1
6 Our Lady of Mercy Academy 'A' 2:08.64 2
7 St. Anthony's 'E' 2:08.73 2
8 Our Lady of Mercy Academy 'B' 2:24.25 2
9 Our Lady of Mercy Academy 'C' 2:31.52 2
10 Our Lady of Mercy Academy 'D' 2:32.48 2